Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideorelacja z rozdania Fantomów!

22 postów w tym temacie

gram.pl

Nagrody przyznawane przez użytkowników portalu onet.pl, Fantomy, zostały ponownie rozdane. Jednak żaden gracz nie powinien przepuścić takie imprezy, dlatego specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy wideorelację z tego wydarzenia.

Przeczytaj cały tekst "Wideorelacja z rozdania Fantomów!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin ma Fantoma... szkoda że tylko jednego - zasługuje na więcej moim zdaniem... na przykład mi bardziej się widzi dla niego 1. miejsce w kategorii Udźwiękowienie niż dla CoD4.

A jeśli chodzi o te firmy, które się nie pojawiły na wręczeniu nagród - nic nowego, nadal mają graczy w dalekim poważaniu i myślą, że na Simsach i kolejnych dodatkach do nich świat się kończy (tu: EA), czy że są pr0 ElitĄ wyśmiewając instalację GTA4 na PS3 (M$).Ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy Dystrybutor 2007:

1. Cenega Polska
2. CD Projekt
3. EA Polska
ojojojo widze że ktoś tu ktoś tu przegrał ;P
Trzeba sobie wziąć może do serca?

Cod 4 zasłużona nagroda za dźwięk ,ale lokalizacja też chyba fajna.... powinien coś dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@super bizon
ano przegrał, ale raczej przez to że firmy które mają kontrakty z cenegą wydały więcej tytułów, w tym roku cenega ma również małą przewagę dzięki Assasin''s Creed. Zobaczymy pod koniec roku co się będzie działo ciekawego :)

pozdrawiam

ps. żeby nie zrozumiano mnie źle nie jestem stronniczy(no może trochę na stronę CDP :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak... Teraz już wiadomo, co się liczy dla dużych firm z branży, kórych zabrakło na rozdaniu fantomów, nie jest to wszkaże lojalność wobec klienta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niespeawiedliwe że biochock wygrało przecierz to przerobiony Deus Ex i o klase gorszy a gdzie Mass Effect.Czyli
jak zwykle gracze nie postawili na jakość tylko nawłasną naiwność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakieś dzieci głównie tam głosowały, bo te wyniki nijak się mają do całej reszty rankingów. WiC 3. miejsce rotfl. "Największe Wydarzenie w branży 2007: 2. System lojalnościowy Kompania Graczy". Pod Cenege ustawiane te pytania chyba, bo ten system to się nadaje do podtarcia 4 liter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie największa uber gwiazda onetu ... o wielki Serafin ? :O
2. Widać tłumy na sali
3. Kowal mógłby sobie odpuścić to swoje idiotyczne tłumaczenie. Fantomy nie mają żadnej renomy więc EA czy MS olewają takie domowe spotkania. Cenega była, ale ten ich przedstawiciel chyba był tam na zakupach i wstąpił tak przy okazji.

...
30. 4 nagrody dla Cenegi to jakiś żart ...
...

69. Gdzie Serafin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym trochę inaczej przyznał te nagrody... Z kilkoma się zgadzam, ale tytuł za najlepszą grę dla Bioshocka, czy trzecie miejsce za lokalizację dla WiC-a to dla mnie po prostu nieporozumienie. Co do innych nagród nie mam zastrzeżeń (zwłaszcza dla najlepszego dystrybutora roku - tu zasłużenie wygrała Cenega).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To jakiś żart :D. Trzecie miejsce dla WiCa w kategorii najlepsza lokalizacja roku? Zaraz
> spadnę z krzesła...

Przeważyły "Kręcimy tymi gąsiennicmi!" i "Pieprzę pana, Sir!". ;))

A co do rangi imprezy: z całym szacunkiem dla Kovala, Fantomy nie mają żadnej marki. Poziom przygotowania o tym również świadczy. Pomysłu by imprezę uświetnił występ grupy Sonic Dance szerzej nie skomentuję, bo ręce opadają. Scenografia - kinowy ekran i 2 standy, które nawet nie są dedykowane Fantomom. W ogóle ktoś miał jakiś plan, czy po prostu padło hasło "Chodźcie, wręczmy jakieś figurki, będzie o nas głośno!"? Sorry, gry.onet.pl są dla mnie takim growym pudelkiem - zarówno pod względem treści jak i komentarzy a'' la jasiu_smietana i Czóły Wojtek. Aczkolwiek przyznaję. że same statuetki wyglądają świetnie. :) To, że EA, Sony i Microsoft olało imprezę, specjalnie mnie nie dziwi. Pomijając "renomę" imprezy, takie zachowanie do nich pasuje. I Tomek z EA śmie twierdzić, że się starają, heh... No i w końcu kategorie -najbardziej rozbawił mnie "Esportowiec roku". Jakie tu zastosowano kryterium: najlepszy gracz czy może największy lanser i megaloman?

A co do formuły, to bym jednak trochę inną przyjął: nie ma 2 i trzeciego miejsca, ale za to jest więcej kategorii. Gra roku, Dystrybutor roku, najbardziej innowacyjna gra, najlepsza oprawa graficzna, najlepsza muzyka, najlepszy dubbing, najlepszy scenariusz, najlepsza gra zręcznościowa, najlepsza gra strategiczna, najlepsza gra RPG, najlepsza gra przygodowa, najlepsza gra sportowa, najlepsza gra wyścigowa, najlepszy shooter. No i te nagrody powinno przyznawać jakieś gremium, a nie czytelnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować