Zaloguj się, aby obserwować  
Zabrajin

Mój Gramsajt

15 postów w tym temacie

Sie ma. Wejdźcie proszę w mojego gramsajta i oceńcie własnym okiem czy jest on fajny. Możecie powiedzieć jakie zmiany mam wprowadzić itd. Wiem że layout jest do dupy, nie trzeba mówić, i tak go będe zmieniał w najbliższym czasie, lecz chciałbym was ogółem zapytać jaki ogólnie jest mój gramsajt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 19:15, bartez743 napisał:

Sie ma. Wejdźcie proszę w mojego gramsajta i oceńcie własnym okiem czy jest on fajny.
Możecie powiedzieć jakie zmiany mam wprowadzić itd. Wiem że layout jest do dupy, nie
trzeba mówić, i tak go będe zmieniał w najbliższym czasie, lecz chciałbym was ogółem
zapytać jaki ogólnie jest mój gramsajt.


Reklamowanie gramsajta na forum jest zabronione co można przeczytać choćby w regulaminie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 19:29, bartek002 napisał:

Layout to w sumie podstawa GS...
A na nim razi to, że jest wielki odskok w prawo...


W twoim razi mnie przerażająca czcionka w kolorze uniemożliwiającym czytanie.

Dla mnie gramsajt jest beznadziejny nawet jeśli będzie najpiękniejszy na świecie, a jest nieczytelny. Na pierwszym miejscu czytelność, potem bajery i inne światłowody. Bo co mi po ładnej okładce w książce gdy nie można jej przeczytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się doczepie do tego, że na początku wyskakuje, że strona może zawierać rzeczy przeznaczone dla osób starszych, po co ci to człowieku? Na tym Gramie nie ma nic dal ludzi nawet 10+
Ale ma plusa (jednego) zachecił mnie do zajżenia na youtuba ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 19:15, bartez743 napisał:

Sie ma. Wejdźcie proszę w mojego gramsajta i oceńcie własnym okiem czy jest on fajny.
Możecie powiedzieć jakie zmiany mam wprowadzić itd. Wiem że layout jest do dupy, nie
trzeba mówić, i tak go będe zmieniał w najbliższym czasie, lecz chciałbym was ogółem
zapytać jaki ogólnie jest mój gramsajt.



FORUM:

Forum jest miejscem gdzie raz umieszczone wypowiedzi nie podlegają już zmianie - swoich wątków i postów nie możesz ani usuwać, ani edytować. Dlatego też, z jednej strony - musisz dobrze przemyśleć to, co chcesz napisać, z drugiej - masz na to czas. Zawsze staraj się postępować wg. poniższych szczegółowych zasad zachowania się na forum gram.pl:

Nie umieszczaj reklam, ofert i innych wypowiedzi typu kupię / sprzedam / zamienię / pragnę zaprosię na... / pragnę poinformować o... Forum nie jest tablicą ogłoszeń!

Czytałeś? ;>

A tak BTW, to ten gramsajt jest lekko lipny, ale to tylko moje skromne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 19:15, bartez743 napisał:

Sie ma. Wejdźcie proszę w mojego gramsajta i oceńcie własnym okiem czy jest on fajny.
Możecie powiedzieć jakie zmiany mam wprowadzić itd. Wiem że layout jest do dupy, nie
trzeba mówić, i tak go będe zmieniał w najbliższym czasie, lecz chciałbym was ogółem
zapytać jaki ogólnie jest mój gramsajt.

Po pierwsze nie reklamuj gramsajta. Po drugie twoj blog jest do ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować