Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Najbardziej wzruszający moment w grach :P

188 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2008 o 17:13, Bratek196 napisał:

To po co tu wchodziłeś :P Lepiej nie czytaj spojlerów, a powiem ci tylko że na końcu
jest fajna zadyma, na jakim poziomie trudności grasz ??


A tu gdzieś w temacie jest napisane że UWAGA! Spoilery? Sam mogłeś zaznaczyć. Skąd on miał wiedzieć że właśnie przeczyta jak zakończy się gra, którą kupił? Jakbyś napisał SPOILER tratatata KONIEC SPOILERA to byłoby wiadomo.

!!! SPOILER !!! (zakończenie CoD4)
Mi również podobało się zakończenie Call of Duty 4. Ci terroryści zabijają twoich, i, jakby się wydawało, ciebie również, a tu bum, żyjesz. Kapitan rzuca Ci spluwę, i pif paf, i ten łysy pada. I potem ten wydział ruski wkracza, i thank you ^^

KONIEC SPOLIERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 17:29, kubaaa12 napisał:

> > Dla mnie najbardziej w zruszajacym momentem bylo kiedy jak gdyby niegdy nic
gram
> sobie
> > w Assassin''s Creed na x''e i nagle gdy zaczynalem sie rozkrecac to gra zakonczyla

> sie
> > .... zapowiedza nastepnej czesci. Ahhh ... troche nerwow i wzruszen w tedy
bylo
> xD Pozdro
> > :)
> Hehe też zatkało mnie to zakończenie jakieś napisy na ścianach bleeee...

Ja mialem jeszcze jeden maly powod do flustracji. Wiec pod choinka znalazlem xboxa 360
i AC, wiec odrazu podlaczylem x''a i uruchamiam gre. Wszytsko pieknie, ladnie, az tu
nagle pod koniec tego poczatkowego treningu gra wyzuca taka mala sugestie - "przetrzyj
plytke miekka sciereczka i ponownie uruchom konsole". Wiec ja lekko poddenerwowany i
wzruszony, jako posluszny calkowicie instrukcji na ekranie, przecieram plyte, wsadzam
do napedu z nadzieja ze juz bedzie wszystko pieknie, a tu nagle gra w tym sammym momecie
wyzuca to samo co wczesniej. Wiec ja juz caly zdenerwowany na swiat ide spac (naszczescie
rodzice mieli jeszcze paragon z MM). Gdzies po tygodni rodzice pojechali wymienic mi
gre na nowa. W pewnym momecie ich nieobecnosci tata dzwoni i mowi ze gre wymieili bez
zadnych probemow. Wiec ja juz caly usmiechniety, mysle sobie, ze juz za kilka chwil bede
calkowicie oddadny swiatu Altaira. W koncu rodziece przyjechali i ja bez zadnych slow
zucilem sie na nich w oczekiwani, gdy dadza moje "malenstwo". A tu nagle tata mowi, ze
powiedzial mi ze gre juz maja zeby nie robic mi przykrosci. Wiec ja juz caly nabuzowany
wscieklosca, siadam na fotel. Az tu nagle tata wyciaga z torby .... Assassin''s Creed
i ja juz wogole nie myslalem o niczym tylko o AC. To byla prawdziwa mordenga xD.


Ja tak miałem z gears of war też wymieniać musiałem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem Fallout''a. Może jego zakończenie nie jest wzruszające, ale daje do myślenia. Tyle dla nich się robiło, a oni wywalają ze wspólnoty. Liczyłem na jakieś specjalne podziękowania, a jest odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 14:32, Kraju92 napisał:

Oj tak zakończenie w CoD 4 jest świetne, dramaturgia jest, śmierć jest czyli wszystko
jest na swoim miejscu.


Nie do końca wiadomo czy jest śmierć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 20:07, maciekstaar napisał:

> Oj tak zakończenie w CoD 4 jest świetne, dramaturgia jest, śmierć jest czyli wszystko

> jest na swoim miejscu.

Nie do końca wiadomo czy jest śmierć...


Ale mi nie chodzi o głównego bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 20:54, Kraju92 napisał:

Ale mi nie chodzi o głównego bohatera.


Wiem. Nie do końca wiadomo czy Price zginął. Nie licząc tego, że już w poprzednich częściach mu się umierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 20:57, maciekstaar napisał:

> Ale mi nie chodzi o głównego bohatera.

Wiem. Nie do końca wiadomo czy Price zginął. Nie licząc tego, że już w poprzednich częściach
mu się umierało.


Na pewno zginął, w końcu dostał kulkę bodajże w okolicach serca, zatem nie mógł przeżyć, dlatego w następnych częściach które będę się działy po czwórce nie ujrzymy już Price''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, byc moze, jednak uwazam, iz jesli Price byl i w CoD2 i CoD4 to mu sie przezylo(jesli jednak go nie bylo w CoD 2 to nie mowcie ze jestem noob czy kto inny, bo naprawde nie kojarze go wczesniej, a dyskutowaliscie, ze Price byl i wczesniej :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 21:07, Kirabax napisał:

Hehe, byc moze, jednak uwazam, iz jesli Price byl i w CoD2 i CoD4 to mu sie przezylo(jesli
jednak go nie bylo w CoD 2 to nie mowcie ze jestem noob czy kto inny, bo naprawde nie
kojarze go wczesniej, a dyskutowaliscie, ze Price byl i wczesniej :) )


Był wcześniej i dlatego musiał umrzeć, za stary już był, a był dobrze znany fanom CoD, dlatego jego śmierć jest jeszcze bardziej zaskakująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Price był w CoD 1 gdzie(SPOJLER!!!) zginął na statku wroga. W CoD 2 też był i o ile mnie pamięc nie zawodzi nie zginął tam. Na żadnej konsoli Price`a nie było, anie w dodatku do CoD1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 21:13, Kirabax napisał:

Sorry za glupie pytanie, ale co to jest spojler? Czy to np. Ujawnienie zakonczenia gry?

No mniej wiecej tak... ale niestety, nie ujawniłem zakończenia gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 21:13, Kirabax napisał:

Sorry za glupie pytanie, ale co to jest spojler? Czy to np. Ujawnienie zakonczenia gry?


Spoiler to wyjawienie fabuły nie poznając jej własnoręcznie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 21:17, Kraju92 napisał:

> Sorry za glupie pytanie, ale co to jest spojler? Czy to np. Ujawnienie zakonczenia
gry?

Spoiler to wyjawienie fabuły nie poznając jej własnoręcznie wcześniej.


Ahaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zakończenie CoD 4 jest lekko efektowne ale nazywanie go "najbardziej wzruszającym momentem w grach" to już semantyczne nadużycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 22:34, Moras1990 napisał:

Scena, która najbardziej wzruszyła/poruszyła w grach to finałowa walka z The Boss w Metal
Gear Solid 3, oraz outro, w którym Snake stoi nad grobem swojej mentorki i po policzku
spływa mu mgła. W tym momencie łzy napłynęły mi do oczu i doszedłem do wniosku, że trzeba
cieszyć sie każdą chwilą, oraz nie zegnać się z kimś w gniewie, bo może się przytrafić
coś złego i to my uronimy taką łzę nad czyimś grobem.


Po tym jak to przeczytałem przypomniało mi się, że dokładnie w tym samym miejscu, kiedy Snake stoi nad grobem autentycznie się poryczałem :P. No i przypomniało mi się, że ogólnie dawno nie grałem w MGSa... No to nie popoprawiam ocen bo będę grał. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 21:25, Taikun napisał:

Może zakończenie CoD 4 jest lekko efektowne ale nazywanie go "najbardziej wzruszającym
momentem w grach" to już semantyczne nadużycie.


Bo ja wiem, ukończeniu czułem pustkę i tylko tyle, ślinka mi ciekła jakie będzie zakończenie BiA, lecz to co pokazali hmm to nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować