Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Najbardziej wzruszający moment w grach :P

188 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2008 o 23:43, Kirabax napisał:

CoD4 - SPOJLER! Atomowka... KONIEC SPOJLERA!
I naturalnie ostatnia scena.

Akurat moment z atomówką jakoś mnie nie wzruszył. Tak samo końcówka, jedynie Gaz''a szkoda.

Dnia 28.08.2008 o 23:43, Kirabax napisał:

BioShock - wejscie do Rapture oraz rozbicie samolotu(co jak co, ale to mnie sie podobalo

Początek taki sobie, zdecydowanie lepsze jest dobre zakończenia SPOILER gdy (najprawdopodobniej, ja to tak zrozumiałem) rękę naszego już starego, najprawdopodobniej umierającego bohatera łapie kilka rąk kobiet(little sisters) które uratowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wzruszyła ostatnia akcja w Medal of Honor: Aiborn po tym jak to kona nam u stóp jeden z żołnierzy a my wysadzamy tą wielką wieże a potem na końcu napisy w których to mowa że pomimo wiele ofiar jakie wzięły udział w tej wojnie,udało się ją zakończyć powodzeniem i zostaje złożona pochwała oddziałowi desantowemu ;D coś pięknego!


Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym miejscu bezapelacyjnie Dreamfall The Longest Journey i ogolnie cala historia Zoe Castillo :)
Potem na pewno zakonczenie Mafii oraz moment w ktorym okazuje sie ze Paulie nie zyje.
Mysle ze w zestawieniu tym nie moze zabraknac rowniez Bioshocka i jego dobrego zakonczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moja lista najbardziej wzruszających scen(ostrzegam że ten post to jeden wielki spoiler):
-Final Fantasy VII: scena jak Cait Sith mimo zdrady postanawia poświęcić się dla przyjaciół, sceny w umyśle Clouda, śmierć Aeris
-FFVII:Crisis Core: Końcowe sceny gry(ostatnia walka)
-Final Fantasy VIII: scena jak drużyna zostaje uwięziona w bazie wyrzutni rakiet, jak Squall rzuca się w przestrzeń kosmiczną aby ratować Rinoe mimo że sam będzie miał małe szanse na przeżycie, scena jak uwalniają Rinoe przed jej "zapieczętowaniem", sceny końcowe
-Metal Gear Solid: śmierć Sniper Wolf i "najpiękniejsze kłamstwo świata" po tym jak Gray Fox wyjawia prawde o rodzicach Naomi
-Metal Gear Solid 2: śmierć Emmy
-Metal Gear Solid 3: śmierć The Boss i końcówka gry
-Metal Gear Solid 4: moment w którym Naomi decyduje się zabić, sceny z końca gry jak Snake idze korytarzem z mikrofalami i oglądamy przegrywanją walke reszty bohaterów z przeciwnikami, słowa ostatnie słowa Naomi w pomieszczeniu z grobowcem patriotów, sceny na cmentarzu
-Silent Hill 2: jak James w pokoju 312 uświadamia sobie prawde po obejrzeniu taśmy, scena gdy ostatni raz widzimy Angele wchodzącą po płonących schodach, 3 śmierć Marii jak James uświadamia sobie czym naprawde byli Maria i Pyramid Head i potem walka z nimi z Betrayalem lecącym w tle.
- Planescape Tournament: historiai ukochanej Bezimiennego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 22:41, Ufo2 napisał:

Szczerze przy grach nigdy się nie wzruszałem, jakoś nie działają na mnie.

Za to przy filmach dosyć często :>


Ze mną jest dokładnie tak samo. ;-)
Jest kilka takich filmów (dwa w szczególności), gdzie podczas pewnych scen zawsze płaczę jak bóbr (mimo, że znam je już na pamięć ;-)).
Natomiast gry jakoś nie wywołują we mnie aż tak głębokich emocji. Może po prostu nie tego od nich oczekuję ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, gdy po raz pierwszy przeszedłem Runaway: A Road Adventure i pod koniec gostek powiedział "żegnajcie przyjaciele. myślę, że się jeszcze kiedyś spotkamy" (coś takiego, nie pamiętam dokładnie), tom sie popłakał troche :D...

Myślałem, że przyjdzie Runaway 2 i będzie git, ale nie... jest Runaway 2, główny bohater jakiś dziwny a polonizacja kinowa :/. A takie fajne głosy, klimatyczne mieli w 1 części lektorzy podkładający je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wzruszająca chwila?
...
Mario jak szalony zapiernicza za królewną po zamkowych komnatach, a gdy ją dopadnie w odpowiedzi słyszy: "Sorry Mario, ale królewna jest w następnym zamku (bo zwiała z Bowser''em)" a on dzielnie (jak idiota) nadal za nią goni. Uporczywość hydraulika! TO! jest wzruszające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować