Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Najbardziej wzruszający moment w grach :P

188 postów w tym temacie

Koniec HL2: Episode Two. Choć facet jestem, nie mogę z pewnością powiedzieć, że ni łzy nie uroniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 14:35, Fagno napisał:

To ja się wybiję, bo podobało mi się zakończenie Obliviona. Taka ładna bajeczka z ładnym
zakończeniem, no i żal mi się zrobiło... ;) ci którzy przeszli grę wiedzą kogo.

Racja, mogę potwierdzić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie CoD4, chyba niesamowite i wzruszające (wszyscy nie żyją), ta gra pokazuje że wojna jest be....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbardziej w zruszajacym momentem bylo kiedy jak gdyby niegdy nic gram sobie w Assassin''s Creed na x''e i nagle gdy zaczynalem sie rozkrecac to gra zakonczyla sie .... zapowiedza nastepnej czesci. Ahhh ... troche nerwow i wzruszen w tedy bylo xD Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 17:06, kubaaa12 napisał:

Dla mnie najbardziej w zruszajacym momentem bylo kiedy jak gdyby niegdy nic gram sobie
w Assassin''s Creed na x''e i nagle gdy zaczynalem sie rozkrecac to gra zakonczyla sie
.... zapowiedza nastepnej czesci. Ahhh ... troche nerwow i wzruszen w tedy bylo xD Pozdro
:)

Hehe też zatkało mnie to zakończenie jakieś napisy na ścianach bleeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Kotor - Dobre i złe zakończenie.
-Gothic - Jak Stary obóz wyrzucił mnie z ich obozu i zaatakowali nowy obóz; Śmierć Yberiona.
-Morrowind - Jak Almexia zabiła Sotha Sila i potem rzuciła się na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 16:57, Bratek196 napisał:

Zakończenie CoD4, chyba niesamowite i wzruszające (wszyscy nie żyją), ta gra pokazuje
że wojna jest be....


O kurdeee... gram właśnie w CoD4 i nie doszedłem jeszcze do końca >.<
Proszę wszystkich. Spojlerujcie jak coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2008 o 17:12, kedzior141 napisał:

O kurdeee... gram właśnie w CoD4 i nie doszedłem jeszcze do końca >.<
Proszę wszystkich. Spojlerujcie jak coś...



To po co tu wchodziłeś :P Lepiej nie czytaj spojlerów, a powiem ci tylko że na końcu jest fajna zadyma, na jakim poziomie trudności grasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 16:57, Bratek196 napisał:

Zakończenie CoD4, chyba niesamowite i wzruszające, wszyscy nie żyją ...


... a mimo to powrócą w następnej części :) Przynajmniej Cpt. Price. Jak Price''a nie będzie, to będą musieli zmienić tytuł gry. A tak co do tematu. Mogę się zgodzić ad. zakończenia CoD4 - było piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2008 o 17:22, LuQeMaStEr napisał:

... a mimo to powrócą w następnej części :) Przynajmniej Cpt. Price. Jak Price''a nie
będzie, to będą musieli zmienić tytuł gry. A tak co do tematu. Mogę się zgodzić ad. zakończenia
CoD4 - było piękne.



Ale nie wybaczę za Gaza, za pierwszym razem władowałem temu ruskiemu cały magazynek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 17:13, Bratek196 napisał:


To po co tu wchodziłeś :P Lepiej nie czytaj spojlerów, a powiem ci tylko że na końcu
jest fajna zadyma, na jakim poziomie trudności grasz ??


Mam krótką przerwę, i nie bardzo pamiętam;) Przed ostatni poziom trudności, przed weteranem.
Już mam trzeci akt, więc niedługo ukończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli "zaprawiony w boju", aj grałem na poziomie "weteran", a trzeci akt jest fajny, pod względem misji. O sorry za gadanie nie na temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 17:08, 000franek napisał:

> Dla mnie najbardziej w zruszajacym momentem bylo kiedy jak gdyby niegdy nic gram
sobie
> w Assassin''s Creed na x''e i nagle gdy zaczynalem sie rozkrecac to gra zakonczyla
sie
> .... zapowiedza nastepnej czesci. Ahhh ... troche nerwow i wzruszen w tedy bylo
xD Pozdro
> :)
Hehe też zatkało mnie to zakończenie jakieś napisy na ścianach bleeee...


Ja mialem jeszcze jeden maly powod do flustracji. Wiec pod choinka znalazlem xboxa 360 i AC, wiec odrazu podlaczylem x''a i uruchamiam gre. Wszytsko pieknie, ladnie, az tu nagle pod koniec tego poczatkowego treningu gra wyzuca taka mala sugestie - "przetrzyj plytke miekka sciereczka i ponownie uruchom konsole". Wiec ja lekko poddenerwowany i wzruszony, jako posluszny calkowicie instrukcji na ekranie, przecieram plyte, wsadzam do napedu z nadzieja ze juz bedzie wszystko pieknie, a tu nagle gra w tym sammym momecie wyzuca to samo co wczesniej. Wiec ja juz caly zdenerwowany na swiat ide spac (naszczescie rodzice mieli jeszcze paragon z MM). Gdzies po tygodni rodzice pojechali wymienic mi gre na nowa. W pewnym momecie ich nieobecnosci tata dzwoni i mowi ze gre wymieili bez zadnych probemow. Wiec ja juz caly usmiechniety, mysle sobie, ze juz za kilka chwil bede calkowicie oddadny swiatu Altaira. W koncu rodziece przyjechali i ja bez zadnych slow zucilem sie na nich w oczekiwani, gdy dadza moje "malenstwo". A tu nagle tata mowi, ze powiedzial mi ze gre juz maja zeby nie robic mi przykrosci. Wiec ja juz caly nabuzowany wscieklosca, siadam na fotel. Az tu nagle tata wyciaga z torby .... Assassin''s Creed i ja juz wogole nie myslalem o niczym tylko o AC. To byla prawdziwa mordenga xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat dobry!

Najbardziej wzruszajacy...hmm... em... Chyba Max Payne, kiedy ginie najlepszy przyjaciel Maxa - Alex. Wtedy Max jest zupelnie zalamany. A razem z nim - ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 17:27, Bratek196 napisał:

Czyli "zaprawiony w boju",


Dokładnie.

Dnia 29.05.2008 o 17:27, Bratek196 napisał:

aj grałem na poziomie "weteran", a trzeci akt jest fajny,
pod względem misji. O sorry za gadanie nie na temat....

Jak będę drugi raz przechodził grę to zagram na weteranie. Koniec offtopu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować