Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Najbardziej wzruszający moment w grach :P

188 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2008 o 02:42, caramondl napisał:

W Wiedźminie jest sporo wzruszających momentów(zależy od "wyborów")ogólnie...


Śmierć i pogrzeb Leo są chyba najbardziej łzawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 08:33, Lfdracon napisał:

Śmierć i pogrzeb Leo są chyba najbardziej łzawe.


Dla mnie najbardziej łzawy był sam koniec*, zaraz potem świadomość tego, że przygoda dobiegła końca i piękna muzyka na napisach końcowych...

* - nie ma co zdradzać, gra jest tak genialna, że każdy musi zagrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* SPOJLER!!! *


Vagrant Story i końcówka gry, w której dowiadujemy się jakie były prawdziwe intencje ściganego przez nas Sydneya Losstarota i poznajemy okrutnie złe zamiary Romeo Guildensterna. Potem wzruszające zakończenie i prześliczna muzyka przy napisach końcowych. Kocham tą gierkę! :)

Metal Gear Solid i złe zakończenie, śmierć Meryl.

Baldur''s Gate 2 i romans z Aerie. Fragmenty gry, kiedy rozpaczliwie ratujemy ją przed śmiercią i kiedy potem zachodzi w ciążę. Coś pięknego :)

Half-Life 2: Episode Two i bezsilność Freemana wobec stalkera, który zabija Alyx oraz niespodziewanie mocne i smutne zakończenie gry

Front Mission 3 i wiele smutnych scenek w grze - Squaresoft nawet z strategii turowej z mechami w roli głównej, z bardzo słabiutką grafiką i fabułem rodem z brazylijskich telenoweli potrafi zrobić wyciskacza łez ;)

Seria Silent Hill i smutne historie ludzi, których tam poznajemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przeczytałem Twojego posta i już żałuję ;/.

A mi zrobiło się tak jakoś żal Bastili w KOTOR-ze, jak się mnie spytała, czy możemy zostać przyjaciółmi ;). Wzruszyło mnie to ;(. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, przecież jest ten topic :] A dzięki niedawno wprowadzonej funkcji Spoilera wszystko będzie łatwiejsze :P
I wreszcie skorzytam z tej opcji hmm to może coś z Call of Duty World at War ?

Spoiler

Ogólnie w kampanii radzieckiej przewija się postać Chernova. Jego postać kontrastowała z sierżantem Reznowem. I to nie było mega wzruszające, ale mimo to trochę szkoda mi było Chernova gdy zginął ...


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak:

Kane & Lynch:

Spoiler

końcówka, gdy córka jednego z głównych bohaterów umiera



Fallout 3:
Spoiler

gdy nasz ojciec (tzn. bohatera gry) oddaje życie dla dobra ludzkości, oraz gdy my (z wyboru) robimy to samo



Mass Effect:
Spoiler

gdy Saren nawrócony przez Sheparda, ale spaczony przez Suwerena popełnia samobójstwo oraz wybór, którego z towarzyszy uratować



Wiedźmin:
Spoiler

śmierć Leo



GTA IV:
Spoiler

śmierć Kate bądź Romana na jego weselu (zależnie od wyboru)



Far Cry 2:
Spoiler

końcówka, obojętnie które zakończenie



Brothers in Arms: Hell''s Highway:
Spoiler

wiadomość o tym, że Red nigdy już nie będzie w stanie wrócić na wojnę



MoH: Airborne:
Spoiler

Śmierć żołnierza i kolegi, który chciał mu pomóc, pod czołgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie końcówka Call of Duty 4, niektóre zdarzenia czasowe w Heroes Chronicles (grało się, jakby się czytało świetną książkę), Prey (przy jednym z bossów, kto grał, ten wie, o którego chodzi), niektóre momenty i końcówka Władcy Pierścieni: Trzeciej Ery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* Wiedźmin -

Spoiler

Leo zabity przez Magistra



* Gothic 3 -
Spoiler

pod koniec zakończenia po stronie Xardasa, kiedy widać obraz, jak ork i człowiek ramię w ramię pracują, oraz to zdanie, które mówiło, iż będą się szanować orkowie i ludzie



* Mass Effect -
Spoiler

kiedy trzeba było wybierać, czy ocalić jednego, czy drugiego członka drużyny. Smutne było też to, jak (uratowałem dziewczynę, grałem mężczyzną) statek odlatywał, a ten, co został przy bombie ranny patrzył na to ;(



* HoMM 5 -
Spoiler

w menu, kiedy po ciężkiej bitwie nadal pojedynkują się demon i duchowny człowiek



* Fable - Zapomniane Opowieści -
Spoiler

kiedy Jack Rzeźnik zabija matkę głównego bohatera; spotkanie pokaleczonej siostry;



* Star Wars: Knights of the Old Republic -
Spoiler

kiedy Bastila Shan mówi nam, czy możemy zostać przyjaciółmi, a na końcu można jej powiedzieć, że się ją kocha



* Warcraft III: Reign of Chaos -
Spoiler

filmik, kiedy Grom, który poświęcił się, aby zabić Mannorotha, umiera i wyznaje Thrallowi, że się uwolnił; późniejszy ryk rozpaczy Thralla w tym samym filmiku;



* Prince of Persia: Dusza Wojownika -
Spoiler

jeśli wybrało się zakończenie, w którym następuje śmierć Kaileeny to smutne to było, jak się ją zabijało; smutny też moment był, w którym Książę odkrył, że Upiór Czasu chciał go ocalić, a Książę (kiedy sam się nim stał i samego siebie ratował) musiał zabić swoje oblicze przed walką z Kaileeną, mówiąc "przepraszam" ;(



No, to te które mi się nasuwają na myśl. :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia [PC] -

Spoiler

Outro, w którym ginie stary Tommy, przed śmiercią otrzymując "pozdrowienia". Obowiązkowo śmierć od strzłu z lupary!

Cudowne, za pierwszym razem cały dzień byłem roztrzęsiony! Arcydzieło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable: Zapomniane Opowieści -

Spoiler

gdy spotykamy swoją siostrę w obozie dwóch ostrzy, gdy Jack zabija matkę bohatera i gdy ginie na samym początku jego ojciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj było kilka gier z tymi "wzruszającymi momentami" ...

1. Tomb Raider 4-" śmierć" Lary. Niby nic, ale wielką fanką serii byłam no i jestem jeszcze chyba, dlatego strasznie szkoda mi było, że bohaterka tak tragicznie kończy swe przygody (heh, miałam wtedy chyba ze 12 lat). Potem gdy jak odcinki Mody na sukces zaczęły mnożyć się kolejne słabe TR, życzyłam sobie, by część 4 była jednak tą ostatnią wyprawą dla Panny Croft.

2.Mafia- śmierć Pauliego, Sama i oczywiście Tomma. Najbardziej poruszyła mnie śmierć Tommiego w outrze: piękna muzyka w tle i mądre słowa wypowiadane melodyjnym głosem- rewelacja.

3.Max Payne/ Max Payne 2 - momentów w których coś ściskało za gardło było naprawdę wiele, sama historia policjanta, którego żona i córeczka zostają zamordowane, śmierć jego najlepszego przyjaciela, zdrada człowieka, któremu najbardziej ufał czy chociażby sny o żonie i dziecku- genialny scenariusz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować