Gabriel_I

Hearts of Iron II

169 postów w tym temacie

Mam problem z instalacją gry Hearts of Iron II; pod koniec instalacji wyskakuje komunikat, że plik gfx/fonts/eurostilecond14.bmp jest tylko do odczytu i gra się nie instataluje. Nie wiem gdzie problem - może kupiłem felerną wersję gierki, albo mam problem z kompem. Wcześniejsza gra II Wojna Św. chodzi jednak bez zarzutów. Będę wdzięczny za pomoc, lub pokazanie rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 18:26, lampak napisał:

Taak, gry Paradoxu to bardzo mądre gry... A patrzcie na datę.


Loool ^_^
Wzięli pod uwagę ukształtowanie terenu podczas walk, rodzaj amunicji, wyszkolenia, siłę wiatru itd itp, a nie pomyśleli, że możnaby wprowadzić poprawkę w kalendarzu gry na 28 dniowy luty :) Tylko wtedy należałoby zaimplementować jeszcze lata przestępne, a tego widać już się chłopakom (i dziewczynom? :D ) z Paradoxu nie chciało, bo wątpię, żeby nie pomyśleli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 20:45, falloutboy napisał:

Gra ktoś w to jeszcze bo ja tak


No pewnie, ja też czasem wracam do Hartsa :) Ale muszę Ci powiedzieć, że masz bardzo pacyfistyczny styl gry. Żeby w ''46 roku nie podbić jeszcze Polski, Danii, Czechosłowacji?? I tylko niecałe 300 potencjału przemysłowego? Już powinieneś mieć podbitą sporą część Związku Radzieckiego w tym czasie i mieć PP ponad 400 :)
Chętnie podyskutuję o tej wyśmienitej grze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 15:38, Quatre napisał:

> Gra ktoś w to jeszcze bo ja tak

No pewnie, ja też czasem wracam do Hartsa :) Ale muszę Ci powiedzieć, że masz bardzo pacyfistyczny
styl gry. Żeby w ''46 roku nie podbić jeszcze Polski, Danii, Czechosłowacji?? I tylko niecałe
300 potencjału przemysłowego? Już powinieneś mieć podbitą sporą część Związku Radzieckiego
w tym czasie i mieć PP ponad 400 :)
Chętnie podyskutuję o tej wyśmienitej grze!

CCCP jest już moje i japoni. Szykuje sie do desantu w angli na ale najpier zrzuce w V-2 dwie bomby atomowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 17:10, falloutboy napisał:

CCCP jest już moje i japoni. Szykuje sie do desantu w angli na ale najpier zrzuce w V-2 dwie
bomby atomowe


Niemożliwe, żebyś podbił Ruskich i miał tak mało PP jak na zdjęciu. I nie zrzuca się w V2 atomówki, tylko w ICBM, czyli rakiecie międzykontynentalnej :) To co innego niż V2 (które nota bene fajnie się wysyła na Angoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Uważam że Hearts of iron 2 jest super grą, zresztą jak wszystkie gry paradoksu ale mam jeden problem związany z grą w sieci, a dokładnie nie może znaleźć mi kanałów i mówi żebym sprawdził połączenie z internetem chociaż wiem że jest podłączony. Proszę pomóżcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 20:57, Ryan Kam napisał:

Ma pytanie czy warto chycic sie za tę gre gdy lubie Medeivala i Rome ???

Uważam, że tak. jednak uważaj ta gra jest znacznie trudniejsza i bardziej skomplikowana niż gry z serii TotalWar. Nie każdemu przypadnie do gustu, ja wolę gry z serii EuropaUniveraslis niż wyżej wymienione.

A jutro lub dziś powinna już przyjść do mnie poczta ta gra bo miałem pożyczoną od kumpla a teraz będę mieć swój egzemplarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , zainteresuję sie tym , pytałem bo przeglądałem stare click- i i znalazłem recenzję tego cuda . Gra jest potwornie trudna :)

Dzięki raz jeszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktoś może. Mam problem z tworzeniem konwojów. Niby konwoje są stworzone ale nie mogę dodać do nich żadnych transportowców, więc konwój nie funkcjonuje:(. Mam kilka transportowców w portach (bez przydzielonych zadań) i kilka w puli jednostek do rozmieszczenia. Co zrobić by móc je dodać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gabriel - spróbuj tak: skopiuj zawartość gry na dysk twardy i instaluj z dysku. Powinno zadziałać ;) Mi zadziałało, kiedy miałem taki problem, ale z innym plikiem.

Pozdrawiam

OT: To jest setny topic w którym się wypowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś dobry sposób na partyzantów, gram Niemcami podbiłem Polskę, Francję, Anglię i Jugosławię i armia mi ugrzęzła na okupacji. Nie mam jak atakować ZSRR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 09:01, grand10pelu napisał:

Pomoże mi ktoś może. Mam problem z tworzeniem konwojów. Niby konwoje są stworzone ale nie mogę
dodać do nich żadnych transportowców, więc konwój nie funkcjonuje:(. Mam kilka transportowców
w portach (bez przydzielonych zadań) i kilka w puli jednostek do rozmieszczenia. Co zrobić
by móc je dodać?


Prawdopodobnie masz ustawione automatyczne tworzenie konwojów, dlatego sam nic nie możesz zmienić. Komputer tworzy konwoje raczej rozsądnie, więc nie polecam zabawy w samodzielne zarządzanie nimi. Upewnij się, że masz NADWYŻKĘ transportowców - w nagłych przypadkach się przydaje, podczas jakiejś ofensywy na wyspach na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 09:44, falcon33 napisał:

Ma ktoś jakiś dobry sposób na partyzantów, gram Niemcami podbiłem Polskę, Francję, Anglię i
Jugosławię i armia mi ugrzęzła na okupacji. Nie mam jak atakować ZSRR.


Najlepszy sposób na partyzantów: tworzysz sporo dywizji piechoty, dodajesz im żandarmerię wojskową i rozstawiasz w miarę gęsto na okupowanym terytorium, następnie przydzielasz rozkaz Walka z partyzantami i po sprawie :D Nawet jeżeli pojawiają się partyzanci, to te oddziały ich zniszczą. W ostateczności sam musisz wydać jakiemuś oddziałowi osobiście rozkaz przemarszu i zaatakowania partyzantów, ale jak będziesz miał na całym terytorium rozproszonych trochę piechociarzy, to nie potrwa to długo. Nie warto trzymać silnych zgrupowań jednostek do walki z partyzantami albo próbować zredukować do zera zagrożenie rebelią - nie warto, zupełnie nieekonomiczne rozwiązanie, bo jak sam twierdzisz nie masz czym walczyć o nowe tereny (które nota bene zajęłyby tylko więcej Twoich wojsk do okupowania :)
Tak więc nie bój się partyzantów, niewielkie siły są w stanie sobie z nimi poradzić. Pruj do przodu i skop parę socjalistycznych tyłków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest najnowsza wersja tej gry? Ja mam 1.1.

Czy u was też tak jest, że wypadki czasem nie zachodzą tak jak to było w historii? Mam już rok 1940, a Niemcy zaatakowali jedynie Polskę, dalej pokój na świecie jest ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie dotyczące hoi 2: doomsday na forum doomsdaya przeczytałem że można dodac ufo do gry że gdzieś są ukryte pliki z tą nacją czy ktoś może grał z ufo i może mi powiedziec jak włączyc je do gry ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos sie orientuje co nowego dodaje dodatek Armageddon do rozgrywki? Przymierzam sie do zakupu nowego wydania HoI2 z Kolekcji Klasyki, lae nie wiem czy warto dla samego tylko Armageddona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się