Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drugie urodziny Kolekcji Klasyki - opisujemy tytuły!

48 postów w tym temacie

gram.pl

Zbliżają się drugie urodziny serii wydawniczej Kolekcja Klasyki, więc nadarza się idealna okazja do zamieszczenia na gram.pl kolejnych ton tekstu o grach. Przez cały przyszły tydzień na naszym portalu będą prezentowane tytuły należące do tej serii. I stare i nowe.

Przeczytaj cały tekst "Drugie urodziny Kolekcji Klasyki - opisujemy tytuły!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! Antologia Max Payne za 25 zł? Kusząca propozycja!
Zdaje się, że w swoim skromnym zbiorze gier nie ma żadnej gry z Kolekcji Klasyki, więc trzeba nadrobić stratę. Chętnie poczytam o paru grach z tej serii i może nawet zachęcą mnie do kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiosna naprawdę obrodziła w świetne gry w tanich seriach - Vice City, Max Apyne od Cenegi, czy Jade Empire od CDP. Teraz tylko trzeba mieć sporo czasu, żeby wszystko ograć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 18:21, Black Monday napisał:

Mimo iż że gram uniezależniło się jakiś czas od CDP i takie newsy, ale nadal nie mogę
się oprzeć wrażeniu że jednak to ma bardzo dużo z CDP wspólnego...

Hmm... przecież KK jest Cenegi (a więc konkurenta) a nie CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 18:45, bartek002 napisał:

Hmm gram.pl i Cenega niezbyt dobrze....

Dlaczego? Gram.pl jest już jedynie portalem o grach, więc czemu uważasz, że niezbyt dobrze...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugie urodziny Kolekcji Klasyki zapowiadają się bardzo ciekawie , takich tytułów nie może ominąć żaden gracz zwłaszcza w tak niskich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sie strasznie zachwycacie tym, ze gram.pl sie uniezaleznilo od CDP... To wszystko to zwyczajny teatrzyk.. Przeciez gry Cenegi sa w ofercie sklepu.gram.pl. Jezeli rzeczywiscie doszlo do uniezaleznienia od CDP to czekamy na gry wszystkich wydawnictw w sklepie, ich recenzje i newsy ich dotyczace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vice City za 25 zł... Bardzo kusząca propozycja. Do tego Maxa Payna też bym z chęcią zakupił. Nie miałem okazji w niego zbyt wiele pograć, a słyszałem że gra (a właściwie gry, bo i pierwsza i druga część) jest znakomita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak się bardziej zastanowić to Cenega i CDP nie do końca są konkurencją, bo wydają przecież inne tytuły. Obie firmy są konkurentami praktycznie tylko w momencie zdobywania licencji (czy praw, czy czegoś tam) na wydanie danej gry. Także nie ma się co dziwić że stronka od cdp sprzedaje gry cenegi, bo ktoś kto ma chętkę na maxa pejna to go kupi tak czy siak. I ma gdzieś czy (oprócz cenegi) da zarobić Realowi, osiedlowemu sklepowi z grami czy stronce niby nie od cpd (gram.pl). Także cdp nic na tym nie traci, bo swoich gier sprzeda tyle samo + zarobi jak każdy inny sklep internetowy na grach ''konkurencji''. Ja np. nabyłem ostatnio na gram.pl Age of Mythology. Ale gdybym nie kupił tutaj to kupiłbym gdzie indziej a wtedy cdp by nic nie zarobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować