Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drugie urodziny Kolekcji Klasyki - opisujemy tytuły!

48 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2008 o 19:07, Bartek 93 napisał:

> Mimo iż że gram uniezależniło się jakiś czas od CDP i takie newsy, ale nadal nie
mogę
> się oprzeć wrażeniu że jednak to ma bardzo dużo z CDP wspólnego...
Hmm... przecież KK jest Cenegi (a więc konkurenta) a nie CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzut całkiem, całkiem. Raczej na pewno się skuszę na GTA i Maxia. Takiej okazji po prostu nie można przepuścić... Tylko szkoda, że aż tyle na to GTA w tej serii musiałem czekać. To trochę wkurzające. Proszę następca VC czyli San Andreas kilka lat po premierze nadal 80 zł. To już gruba przesada...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 19:28, Adi_olsztyn napisał:

Tak sie strasznie zachwycacie tym, ze gram.pl sie uniezaleznilo od CDP... To wszystko
to zwyczajny teatrzyk.. Przeciez gry Cenegi sa w ofercie sklepu.gram.pl. Jezeli rzeczywiscie
doszlo do uniezaleznienia od CDP to czekamy na gry wszystkich wydawnictw w sklepie, ich
recenzje i newsy ich dotyczace.


Ale o co ci chodzi? przeciez na gram masz recenzje wszystkich gier a w sklepie gry wszystkich wiekszych dystrybutorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 19:28, Adi_olsztyn napisał:

Jezeli rzeczywiscie
doszlo do uniezaleznienia od CDP to czekamy na gry wszystkich wydawnictw w sklepie, ich
recenzje i newsy ich dotyczace.

Cosik chyba dawno nie zaglądałeś do sklepu, bo ja tam widzę gry CDP, EA Polska, Cenegi, Techlandu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że będziecie pisać artykuły dotyczące gier z nowego rzutu oraz tych, które już tam są :)
Nowy rzut Kolekcji Klasyki zapowiada się wyśmienicie, głównie za sprawą wielce wyczekiwanego GTA: Vice City. Co prawda będzie to już po premierze "czwórki", ale i tak warto będzie wspomnieć nie aż tak stare czasy ;) Ja być może zaopatrzę się w BiA: Earned in Blood - pierwsza odsłona Brothers in Arms bardzo mi się spodobała, tak więc może kupię Earned in Blood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej gier, coraz mniej pieniędzy... Kurde, trzeba sobie w końcu robotę znaleźć, a nie liczyć na mannę z nieba.

Rzut bardzo dobry. AoE, GTA:VC i Max Payne najprawdopodobniej wpadną pod moją strzechę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupie BiA :) Jak w tamtym roku . Gierka mi się bardzo podobała i musze zgarc w ta częsć gry. czekam z ciecrpliwoscia na jej opis j ( choc tak znam ja doskonale :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę stwierdzić, że jednak ten rzut KK przebija nowe wydanie XK od CDP''u. ;)
GTA Vice City, SC: Chaos Theory i oczywiście Maksio Ból - great. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować