Zaloguj się, aby obserwować  
RaV

Guild Wars Factions Platinum Edition - czyli Bonus Mission Pack "w pudełku"

5 postów w tym temacie

http://www.bestbuy.com/site/olspage.jsp;jsessionid=HLOZDZGFK0HMTKC4D3FFAHA?skuId=878 6557&type=product&id=1205246239392

cytat: The Guild Wars Factions Platinum Edition includes Guild Wars Factions and Guild Wars Game of the Year Edition. You''ll also enjoy the Guild Wars Bonus Mission Pack featuring four pivotal moments in the series'' history.

Czy ktoś moze odpowiedziec na pytanie jakie są szanse ze ten pakiet pojawi się w sklepie gram.pl? (albo, ogolnie, w Polsce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba są na to małe szanse, ale może jak się pojawi GW F w tańszej serii, to może coś z tego będzie :)
Wydanie dobre dla tych, co gry jeszcze nie kupili ;) M. in. mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie ukazał się nawet poprzedni pakiet Platinum (GW: Prophecies + Eye of the North) wypuszczony tuż po premierze GW:EN. Więc i na Factions Platinum bym nie liczył. CDP ostatnio jakby zapomina o istnieniu GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 20:44, Krejt napisał:

W Polsce nie ukazał się nawet poprzedni pakiet Platinum (GW: Prophecies + Eye of the
North) wypuszczony tuż po premierze GW:EN. Więc i na Factions Platinum bym nie liczył.
CDP ostatnio jakby zapomina o istnieniu GW.


Byc moze nie ukazał się bo tak naprawdę był jedynie kompilacją dwóch gier - w tym jednej dopiero co wydanej.

GWF Platinum zawiera dwie "starsze" gry + BMP ktorego jeszcze do tej pory nie bylo w wersji pudełkowej. W teorii pakiet mógłby zastąpić w sklepie sprzedawane osobno GWP i GWF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, bo ja nie mam możliwosci zakupu BMP za granica (mama w zyciu mi nie kupi) a w polsce, zwlaszcza na gramie jakos by mi sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować