Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Monday

Fanclub Basi z Levela

711 postów w tym temacie

ekhm...
do wszystkich krytykujących:
potraktujcie to z przymrużeniem oka :P
do jasnej ciasnej, nie wielbię żadnej Basi z Levela, ale widać, że jakaś inicjatywa jest, może być fun :P
jak rob czy Black Monday pisze o podniecaniu sie, to myślicie, że to na serio... trochę dystansu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ale ludzie na tym forum mają pomysły :) Nawet nie wiadomo czy owa Basia będzie Level prowadziła czy może będzie hmm...po prostu będzie stałym współpracownikiem tego programu? Niecałe 1,5 sekundy na ekranie a tu już funclub powstaje xD Ale ja się nie "zapisuję".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 13:56, Tomek1120 napisał:

Jezu! Znacie chociaż tą Basię? Widzieliście ją na 5 sekundowym filmiku i każdy poślinił
monitor? Nikt z was dziewczyny nigdy nie widział?


to byly niecale 2 sekundy, a nie 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o layout GramSajta; korzystając z moich znajomości skontaktowałem się dzisiaj z jednym z czołowych LayOut makerów na forum i dzięki mojej oszałamiającej charyzmie zdołałem go przekonać, by postarał się zrobić wygląd. Materiałów jest mało, ale miejmy nadzieję, że po premierze się to zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mrrrau, Basia, ten seksowny warkocz =P. Pomysł fanklubu świetny, ciekawa czy nasza czczona o tym wie :D. Ja tym czasem czekam na ten Level i kolejny filmik z naszą Barbarą ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 14:48, Adamzzz napisał:

Mrrrau, Basia, ten seksowny warkocz =P. Pomysł fanklubu świetny, ciekawa czy nasza czczona
o tym wie :D. Ja tym czasem czekam na ten Level i kolejny filmik z naszą Barbarą ;D.

A jak uważasz czemu jescze go nie puszczają może dziewczyna się speszyła ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 13:54, Darkstar181 napisał:

Proponuje wyjść na słońce, /.../


Słońce? Czekaj, czytałem o tym kiedyś...
Poza tym też potępiam istnienie tego fanklubu - to jest prawie tak samo infantylne jak granie (brrrr) czy (o zgrozo!!!) żartowanie. Poproszę modka o usunięcie moich postów, wstyd mi... :( [tak, to znowu ironia ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, ja tesh chcem do fanklubu, mogem? ;D
Proponuję wymyślić jakieś chwytny tekst, coś w stylu "Aj luv Basia", walnąć go na koszulki, smycze, podkładki i sprzedawać w gramowym sklepie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 15:04, Ledoke napisał:

Ej, ja tesh chcem do fanklubu, mogem? ;D
Proponuję wymyślić jakieś chwytny tekst, coś w stylu "Aj luv Basia", walnąć go na koszulki,
smycze, podkładki i sprzedawać w gramowym sklepie;)

Dodaj fanclub basi jako znajomego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 13:54, Darkstar181 napisał:

Witam Kochani forumowicze, w ten jakże piękny, słoneczny dzień !
Proponuje wyjść na słońce, przewietrzyć się... kto wie, może nawiążecie jakieś nowe,
ciekawe znajomości ? :)
Bo widzę że niektórym z Was bardzo by się to przydało.

Spędziłem dzisiaj pół dnia spacerując ze szkockim przyjacielem w górach. Świetnie się bawiłem, poznałem kilku nowych ludzi... Jednak mimo wszystko uważam ten temat za sympatyczny :) Czy musimy siedzieć jak takie sztywniaki w tematycznych tematach i cały czas dyskutować o istnieniu Boga, aborcji czy polityce? Trzeba sie czasem rozerwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby fani nie umarli od nadmiaru szczęścia proponuje umieszczać info ile sekund będzie pojawiać się Basia w każdym klipie. Optymalnie 5-7 sekund. Powyżej 10 s. dawka śmiertelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no :P
Basia teraz pewnie zaczerwieniona siedzi i czyta posty :P
tak że Pozdro Baśka :)
no.. koniec prywaty i podlizywania się.
Pomysł na relacje Video niezły, coś jak Inside Games w GR spoko ze gram robi takie przedsięwzięcie i fajnie ze zajmują się tym też kobiety ale Basia ewidentnie wyretuszowana.. za ładna jak na człowieka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 16:12, DJ Szlafrok napisał:

>Trzeba sie czasem rozerwać :)

Nawet, jeśli to nie ma sensu. ;-) Rajt?

W przeciwieństwie do twojego nicka, który zawiera głęboką treść i przesłanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 16:28, Black Monday napisał:

W przeciwieństwie do twojego nicka, który zawiera głęboką treść i przesłanie. ;)


Cóż, rzadko spotyka się wypowiedź, na którą reakcje mogą być tak całkowicie odmienne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować