Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Monday

Fanclub Basi z Levela

711 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2008 o 18:55, sng napisał:

Basia sama przeczytała wszystko i nie jest specjalnie przerażona ;-) Za jakiś czas pomyślimy
o niespodziance z Basią w roli głównej ;-)

Zapewne odebrała to jako żart, ale dobrze, że nie jest przerażona. Ja bym był, gdyby tyle ludu się fanatycznie moją osobą zaczęło interesować xD .

@pawciooo23
Boże kochany! Ty chyba nie wiesz, co to krucjata! Edytuj posta szybko, bo jak ktoś to przeczyta i jest fanem Basi to owa prezenterka Levela skończy jak wokalista The Beatles... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:55, sng napisał:

> > Właśnie odbyłem krótką rozmowę telefoniczną z Basią. Wie już o swojej popularności

> i
> > gorąco Was pozdrawia ;-)
> A czy powiedziałeś jej o niektórych fanatycznych postach, które są na forum? :)


Basia sama przeczytała wszystko i nie jest specjalnie przerażona ;-) Za jakiś czas pomyślimy
o niespodziance z Basią w roli głównej ;-)

Och... Darmowa kolacja z Basią przy świecach?... To jest to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:59, Black Monday napisał:

Och... Darmowa kolacja z Basią przy świecach?... To jest to!

Wiesz co? Nie zgrywaj, bo zachowujesz się jak guru, który do sekty zaprasza... masz fanclub, ok, ale już tak nie fantazjuj, bo jak nawet to są żarty z twojej strony, to później może się to przerodzić w emocję. Wiem, bo czytałem dużo o psychologii i chcę nią studiować.

@up

Oj... nie chcę wiedzieć, ale domyślam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2008 o 18:59, Kalejdoskop86 napisał:

@pawciooo23
Boże kochany! Ty chyba nie wiesz, co to krucjata! Edytuj posta szybko, bo jak ktoś to
przeczyta i jest fanem Basi to owa prezenterka Levela skończy jak wokalista The Beatles...
:/

Niech edytuje bo ma żyć wiecznie i to na ziemi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:59, Black Monday napisał:

Och... Darmowa kolacja z Basią przy świecach?... To jest to!

Człowieku sorry ale to już przesada , dopiero pierwszy raz zobaczyłeś Basię w filmiku kilka godzin temu a już chcesz się z nia umówić na kolacje ! Założyłeś fanclub dobra rozumiem , ale takie rzeczy jak wywiad czy kolacja to według mnie całkowicie odpadają . Jeżeli tak ma wyglądać fanclub to ja dziękuje... Sam na początku byłem zachwycony programem Level ale ludzie to co się dzieje to paranoja , opanujmy się bo w końcu temat pójdzie pod kłódkę... Jak na jeden dzień chyba wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 19:01, Kalejdoskop86 napisał:

> Och... Darmowa kolacja z Basią przy świecach?... To jest to!
Wiesz co? Nie zgrywaj, bo zachowujesz się jak guru, który do sekty zaprasza

To nie jest sekta tylko wspólnota .
>... masz fanclub,

Dnia 27.04.2008 o 19:01, Kalejdoskop86 napisał:

ok, ale już tak nie fantazjuj, bo jak nawet to są żarty z twojej strony, to później może
się to przerodzić w emocję. Wiem, bo czytałem dużo o psychologii i chcę nią studiować.

@up

Oj... nie chcę wiedzieć, ale domyślam się...

Oj jak fanie się słucha piosenki Lady Pank - Zawsze tam gdzie ty...Ale bez przesady, bo mówią że to nie jest miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 19:01, Black Monday napisał:

Niech edytuje bo ma żyć wiecznie i to na ziemi !

Krucjata to "wojna pod znakiem krzyża" . Papież - w imieniu Boga - wybaczał grzechy wszystkim ludziom (krzyżowcom) co poszli walczyć przeciwko Islamowi.
Obie strony się naparzały, ale "boscy wojownicy" raz, kiedy podbili miasto to zabijali kobiety w ciąży, dzieci, wszystkich, a później - z powodu braku jedzenia - pożerali ich zwłoki, które upiekli na ognisku.
Słuchaj, poczytaj trochę więcej, bo mi się nie chce pisać, co to krucjata, ale serio, opamiętaj się człowieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:55, sng napisał:

Basia sama przeczytała wszystko i nie jest specjalnie przerażona ;-) Za jakiś czas pomyślimy
o niespodziance z Basią w roli głównej ;-)


Czyżby jakiś wywiad? Jeśli tak, to obowiązkowo audio-wideo. Żadne tam pisane. A może czat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marko Chrystusowa! Na początku myślałem, że ten cały fanclub to tak dla jaj powstał, żeby było sympatycznie, ale skoro Wy chcecie już produkować popiersia Basi i Bóg jeden wie co jeszcze to ja podziękuję!

Gothicsheep - "Pani Basiu, jeśli Pani to przeczyta, to niech Pani nie zakłada tu konta. Dla własnego bezpieczeństwa." - Święta racja! Oni ją zjedzą żywcem! O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby pozbawione poczucia humor, dystansu do życia, chcące pokazać swoją wyższość nad innymi, ewentualnie zbyt ograniczone aby zrozumieć czym to tak naprawdę jest, proszone są o założenie osobnego topicu, aby tam rozmawiać o swojej normalności oraz fanatyzmie i podniecaniu się innych, a ten topic zostawić w spokoju. Dziękuję za uwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co ty wypisujesz w tym temacie to przechodzi ludzkie pojęcie ( a przynajmniej moje ) ... weź ty człowieku się opanuj i nie kompromituj tymi swoimi postami ...


rob006 ---> wszystko w porządku ... fanklub Basi - OK ale jak widać co poniektórzy mogliby się nieco opanować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Um... I dziwić się, że stereotyp gracza to pryszczaty odludek.


Naprawdę - nie wiem co wam z tą Basią odbiło, ale lepiej dla was byłoby założyć... hmm.. jednoosobowy fanklub jakiejś dziewczyny z sąsiedztwa/szkoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 19:03, Black Monday napisał:

To nie jest sekta tylko wspólnota .

Tak większość sekt mówi, poza tym, taka wspólnota to już fanatyzm.

Dnia 27.04.2008 o 19:03, Black Monday napisał:

Oj jak fanie się słucha piosenki Lady Pank - Zawsze tam gdzie ty...Ale bez przesady,
bo mówią że to nie jest miłość...

A nie boli cię głowa od słuchania tego, co mówią w Levelu i jeszcze słuchaniu muzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 19:05, Kraju92 napisał:

Najpopularniejszy dzisiaj temat. Oj, Basia bije rekordy popularności.

Zaraz jej beda miłosc wyznawac;) Poczekaj jeszcze troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 19:05, Igor FCBayern napisał:

Marko Chrystusowa! Na początku myślałem, że ten cały fanclub to tak dla jaj powstał,
żeby było sympatycznie, ale skoro Wy chcecie już produkować popiersia Basi i Bóg jeden
wie co jeszcze to ja podziękuję!

Szykuje nam się jakaś Shizma wśród naszej wspólnoty ;( :/


>A nie boli cię głowa od słuchania tego, co mówią w Levelu i jeszcze słuchaniu muzyki?
Po co słuchać ? Głośniki i monitor włączać TYLKO jak mówi Basia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:59, Kalejdoskop86 napisał:

@pawciooo23
Boże kochany! Ty chyba nie wiesz, co to krucjata! Edytuj posta szybko, bo jak ktoś to
przeczyta i jest fanem Basi to owa prezenterka Levela skończy jak wokalista The Beatles...
:/

A co to ta krucjata właśnie bo ni mogłem znaleźć innego słowa.Weź rozwiń to zdanie o ty że Basia będzie wokalistą The beatels bo nie za bardzo zrozumiałem ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 19:05, Igor FCBayern napisał:

Gothicsheep - "Pani Basiu, jeśli Pani to przeczyta, to niech Pani nie zakłada tu konta.
Dla własnego bezpieczeństwa." - Święta racja! Oni ją zjedzą żywcem! O_o

Od samego początku wiedziałem, że tak będzie. Lepiej zapobiegać niż leczyć? Najwidoczniej tak. Ciekawe co rob006 na to ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2008 o 19:07, pawciooo23 napisał:

Basia będzie wokalistą The beatels bo nie za bardzo zrozumiałem ;p.

Rany, zespół najlepiej pop z Basią to jest to!! Tworzymy ? Myślę nad nazwą , może "God is a girl" jest odpowiednia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować