Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Monday

Fanclub Basi z Levela

711 postów w tym temacie

Się tak zastanawiam, czemu 3/4 męskiej gramowej populacji zachwyciła Basia.
Mamy przecież na gramplu - nie szukając daleko - TYHE, Akne, Coni-z, Sol, Thilnenn, Aiglon od biedy i Fumiko się pod kobietę podciągnie (babochłop to też kobieta? wybacz Fumi!! ;P). A tu się pojawia nagle nie wiadomo skąd, z jakiejś odległej galaktyki, w ogóle z kosmosu Basia i ogólnogramowe podniecenie, jakby grająca (A tak w ogóle to skąd ta pewność? Wasze dziewczyny/matki/żony też gdyby im dać kartkę z tekstem do wyuczenia mogłyby przez 15 min uchodzić za gejmingowe Alfy i Omegi ;-) ) kobieta to jakiś ewenement był. A tak w ogóle, to nie jesteście pierwsi! Dawno temu, TYHE i Fumiko też miały swój fanclub, smarkaczy co prawda, ale był (reprezentowany min. przez tu obecnego we własnej osobie - skaya :] ), no właśnie - skoro panowie tak pragną kobiecą część grającej populacji uwielbiać, a Basia jak widać Wam się ulotniła, może lepiej znaleźć sobie bliższy obiekt kultu? Co powiedzie na reaktywację Ołtarzyku Ku Czci Najokropniejszych z Jędz? Eee to znaczy Najwspanialszych ze Wspaniałych! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ....
Tumturumtumtumtum (marsz żałobny)
Fanklub lam!
W końcu jedni lubią lamy czarne, a inni biało-niebieskie (Tak Tak! Lamy są niebieskie!).
Genialny pomysł.
Nobla dla mnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 03:23, skaybay napisał:

od biedy i Fumiko się pod kobietę podciągnie (babochłop to też kobieta? wybacz Fumi!! ;P).


Czekaj, niech ja tylko z Dublina wrócę... zacznij bunkier budować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 21:03, Pepe_Pan_Dziobak napisał:

Obecnie Basia prowadzi rozmowy z "gwiazdami" w Pudelek.tv :p

http://www.pudelek.tv/video/Roland-Doda-to-NAJMADRZEJSZA-POLKA-W-POLSCE-79/

Ehhh, że też chciało Ci się odkopywać temat aż po 4 latach niebytu.... Dawno już spał w zasłużonych odmętach i dobrze mu tam było ^^
Swoją drogą dziwne to. Skoro mamy fanklub jakiejś tam Basi z levela to czemu by nie założyć fanclubu "Pani Barbary" xD Wiecie o która Panią Barbarę mi chodzi... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha co temat odkopał :D Kiedy to było.. Gildia gramowa wtedy chyba ostro działała tak mi coś świta.. ;] A ile się pozmieniało od tego czasu.. A żeś na wspominki mnie naciągnął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować