Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Monday

Fanclub Basi z Levela

711 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2008 o 11:05, Kukowsky napisał:

> ROTFL :|. Chęć błyśnięcia na siłę, ech...
Przyganiał kocioł garnkowi. :D

Kolejny "zniewieściały"...

I owszem, dystans do życia mam. Równie dobrze mógłbym teraz napisać, żebyście wyszli na dwór, pooddychali świeżym powietrzem i rozejrzeli się wokół w poszukiwaniu jakiejś laski. Ale co to da?

PS. Jak nie zrozumiesz, to się nie pogniewam ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 11:05, Kukowsky napisał:

Widziałem ją przez całą sekundę i już zdążyłem wyczytać, że fajna z niej dziewczyna! ;)

Nie wiedziales, ze pierwsze wrazenie jest najwazniejsze?! A kysz, a kysz!! oneonelevenen!!!!!11!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 11:14, gothicsheep napisał:

wyszli na dwór, pooddychali świeżym powietrzem i rozejrzeli się wokół w poszukiwaniu jakiejś laski. Ale co to da?


to na dworze mozna jakas lasne znalezc ;) ? myslalem ze Basia to tylko na youtube siedzi :P

duzo sensu jet w tym co mowisz.. tyle ze jak pamietasz w wieku nastu lat (i nie mowie tu i 17+) duza czesc chlopakow jest niesmiala. wg mnie latwiej im w sieci lowic... (choc nie mam zadnego naukowego poparcia swojej tezy, nawet osobistego :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 11:11, rob006 napisał:

Nie wiem co to ma do rzeczy i gdzie ja stare brudy wypieram? Jesli wstydzisz się swojej
przeszłości to czemu wytykasz ją Black Monday?

Jasne, że wypierasz. Bo wiesz kiedy ja je założyłem? Ok. 1,5 roku temu, gdy praktycznie na gramie się pojawiłem, dopiero co założyłem internet itp., itd...

Dnia 27.04.2008 o 11:11, rob006 napisał:

Wiele osób zakłada jakieś tematy i o 95%, jak nie więcej można powiedzieć, że robią to
żeby zabłysnąć. Sam założyłeś kiedyś kilka i nawet o tych bardziej popularnych można
powiedzieć że zrobiłeś to żeby zabłysnąć.

Ech, robisz to samo poraz drugi w jednym poście. Patrz wyżej.

Dnia 27.04.2008 o 11:11, rob006 napisał:

Poza tym co najmniej dziwi mnie, że ktoś, kogo do tej pory uważałem za człowieka pozytywnie zakręconego,
nie rozumie idei tego tematu...

Jeden może wpaść w moje gusta, drugi nie, nawet jak oba są głupie, jak ten ;).

Dnia 27.04.2008 o 11:11, rob006 napisał:

> Black Monday a.k.a Geek with AS, to samo.
No i co z tego? Ja już gościa lubię ;D

A proszę Cię bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 11:18, morthi napisał:

to na dworze mozna jakas lasne znalezc ;) ? myslalem ze Basia to tylko na youtube siedzi
:P

A Zosia na RedTu... Oj, pardon ;P.

Dnia 27.04.2008 o 11:18, morthi napisał:

duzo sensu jet w tym co mowisz.. tyle ze jak pamietasz w wieku nastu lat (i nie mowie
tu i 17+) duza czesc chlopakow jest niesmiala. wg mnie latwiej im w sieci lowic... (choc
nie mam zadnego naukowego poparcia swojej tezy, nawet osobistego :P )

"łatwiej im w sieci łowić" - dobre :D. Ok, ale co jak co, Kuk na pewno nieśmiały nie jest ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 11:14, gothicsheep napisał:

I owszem, dystans do życia mam.

Widzę to właśnie po ostatnich dniach i Twoich nerwowych reakcjach na pierdoły. :P

Dnia 27.04.2008 o 11:14, gothicsheep napisał:

Równie dobrze mógłbym teraz napisać, żebyście wyszli
na dwór, pooddychali świeżym powietrzem i rozejrzeli się wokół w poszukiwaniu jakiejś
laski. Ale co to da?

Ale czy Ty nie rozumiesz, że Basia jest tylko jedna? Choćbyś zwiedził wszystkie dwory i ulice Ziemi i mówił językami ludzi i aniołów to po prostu drugiej kobiety takiej jak Basia nie znajdziesz. Nie ma bata! Można w prawdzie znaleźć sobie zastępczo jakąś dziewczynę, lecz taki związek nie przetrwa, gdyż samiec będzie w swoich podświadomości skrycie dążył do Basi.

Dnia 27.04.2008 o 11:14, gothicsheep napisał:

PS. Jak nie zrozumiesz, to się nie pogniewam ;P.

Ich verstehe nicht. Sprichst du Deutsch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 11:23, Kukowsky napisał:

> I owszem, dystans do życia mam.
Widzę to właśnie po ostatnich dniach i Twoich nerwowych reakcjach na pierdoły. :P

70 zł to pierdoła ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... ale w polsce to programy spod znaku czerwonej trabki ;) tylko po 22 mozna pokazywac... musialby gram jakies ograniczenia godzinowe emisji nalozyc...

z drugiej strony - na jednej ze stacji prywatnych leci program z zagadkami prowadzony przez dziewczyn w bikini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, chyba ktoś ci konto ukradł, bo nie wierzę że to ty. ;] Ale weź pod uwagę jedno: jeśli nie chcesz aby tobie wytykano twoją przeszłość, to czemu wytykasz ją innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 11:29, rob006 napisał:

Ech, chyba ktoś ci konto ukradł, bo nie wierzę że to ty. ;]

Wiesz, wiosna idzie, hormony buzują, jak to moja mama gaworzy ;P. Nastroje się zmieniają ;p.

Dnia 27.04.2008 o 11:29, rob006 napisał:

Ale weź pod uwagę jedno: jeśli nie chcesz aby tobie wytykano twoją przeszłość, to czemu wytykasz ją innym?

Czy ja Ci bronie "wytykać moją przeszłość"? Nie, tylko skoro Ty to zacząłeś, to ja nie odpuszczę :P. I mam na to ripostę w postaci tego posta: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=45030.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 11:37, Patryk Mogilno napisał:

Jak widac rozmowy tocza sie nie tylko o basi;)

No prawda jest też tutaj rozmowa o przeszłości jak z jakiegoś filmu.Ja bym radził chłopakom przestać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 11:45, pawciooo23 napisał:

> Jak widac rozmowy tocza sie nie tylko o basi;)
No prawda jest też tutaj rozmowa o przeszłości jak z jakiegoś filmu.Ja bym radził chłopakom
przestać.

Racja niech siary nie robia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wiek niektórych fanklubowiczów, widzę, że Pani Basia jest tak na oko 10 lat starsza od, powtarzam, niektórych ;). Swoją drogą, mam nadzieję, że wątek nie przerodzi się w coś podobnego co fanclub Jade Raymond na GOL-u :D. Wtedy to by było 18+ :P. Swoją drogą Pani Basia jest ponadprzeciętnej urody, ale nie wiem po co tyle hałasu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 12:22, milten6 napisał:

Patrząc na wiek niektórych fanklubowiczów, widzę, że Pani Basia jest tak na oko 10 lat
starsza od, powtarzam, niektórych ;). Swoją drogą, mam nadzieję, że wątek nie przerodzi
się w coś podobnego co fanclub Jade Raymond na GOL-u :D. Wtedy to by było 18+ :P.

Mogę prosić o linka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zobaczcie, jak by żadnej Basi na tym filmiku nie było to nikt by nic o tym nie mówił :D
A tu przez sekundę pojawi się kobieta, i wszyscy zachwyceni :D
I weź tu mów o równouprawnieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w google "Jade Raymond" czwarta pozycja w wyszukiwarce. Linka nie daje, bo na GOL-u z moderacją jest cienko, a statusu z takiego powodu wolę nie tracić ^^. A skoro mowa o Jade, w necie znalazłem komiks, którego z wiadomych przyczyn tutaj nie wrzucę. Mam nadzieję, że ten wątek nie przerodzi się w klub zboczuchów, jak to ma miejsce na GOL-u :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMFG co za pomysł?!

ale... oczywiście się dołączam!!!!!!1oneoneoneeleven
i przyrzekam uroczyście przed komisją i członkami fanclubu, że postaram się być czynnym członkiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 12:30, milten6 napisał:

Wpisz w google "Jade Raymond" czwarta pozycja w wyszukiwarce.


Jak widze takie tematy, to ciesze sie, ze nie bywam na Forum GOLa. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować