Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Monday

Fanclub Basi z Levela

711 postów w tym temacie

Znaleźli jej bloga, konto na naszej-klasie, gronie i fotce. Apokalipsa, pół forum się podnieciło ;/.
Pani Basiu, jeśli Pani to przeczyta, to niech Pani nie zakłada tu konta. Dla własnego bezpieczeństwa.

Obłęd, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 17:05, Laska-z-Polski napisał:

A skąd wiesz? A może chcę ją bratu przedstawić? ;>
Swoją drogą, dajcie sobie wszyscy już spokój z tym nickiem. Głupi byłem... :P

Żałuj za błędy młodości..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 17:32, Black Monday napisał:

Basia. Basia...Proszę zapewnijcie mi spotkanie z nią ... Zrobię wywiad i sesję zdjęciową...
Ok, dizajnerzy mogą się już zajmować szatą graficzną gramsajta.

Basia wygląda jakby była ciut retuszowana , nawet zapewnienia sng mnie nie przekonają
. Jestem niedowierzający Tomasz.

Ale ładnie się uśmiecha. Błagam was, namówcie ją by rozpuściła włosy... Będzie to takie
piękne...


>Widzę ,że dalej nie kumasz .Basia nie może być żonata ,co najwyżej mężata .Czaisz
?
Ech profesorami z polskiego to wy nie będziecie... Zamężna...

Wg mnie powinniście wywalić te nudne recenzje i wstawić więcej ujęć samej Basi ;]....Ehhh, musze zacząć częsciej wychodzić z domu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 15:04, Ledoke napisał:

Ej, ja tesh chcem do fanklubu, mogem? ;D
Proponuję wymyślić jakieś chwytny tekst, coś w stylu "Aj luv Basia", walnąć go na koszulki,
smycze, podkładki i sprzedawać w gramowym sklepie;)

hm... ja bym kupił koszulkę z tym napisem i podobizną Basi ;D bardzo ładna pani ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:21, Black Monday napisał:

Tak myślę sobie żeby zrobić Popiersie Pani Basi, ale potrzebuję właśnie pani Basi ;(


Rozumiem zachwyt, ale to już zaczyna w jakąś perwersję przechodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:21, Black Monday napisał:

Tak myślę sobie żeby zrobić Popiersie Pani Basi, ale potrzebuję właśnie pani Basi ;(

ROTFLMAO Umarłem ;D Czemu tylko popiersie od razy cały pomnik jej postawić xD


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:28, heyboy napisał:

Rozumiem zachwyt, ale to już zaczyna w jakąś perwersję przechodzić :P

Zgadzam się w stu procentach... nie tylko perwersja, ale swoisty ślepy fanatyzm :D . Ludzie, rozumiem, że można kogoś lubić, ale zdrowo, bo niektórzy chyba lekko postradali zmysły :D . Mnie też się Basia podoba, ale nie do tego stopnia, żeby... wyprawiać takie "rzeczy" na forum.
btw. John Lennon został zamordowany przez swojego fana.
Przeczytajcie to zdanie parę razy i zastanówcie się, czy nie trzeba iść do lekarza psychiatry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo Basia to teraz prawdziwa gwiazda niedługo tłumy ludzi będą się bić o jej autograf ;) Sam oglądam 1 odcinek Level już 20 raz i dalej nie mogę oderwać od niego oczu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałosne... Myślałem, że na gram.pl już gorzej być nie może, ale jak widać może ;)
Owszem, bardzo ładna dziewczyna z tej Basi, ale to co się tu dzieje, to po prostu brak komentarza.

Black Monday: masz coś z głową? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany... Weźcie się opanujcie. Czy u was nie ma żadnych fajnych dziewczyn? Tylko trzeba od komputera odejść... Rozumiem, fajna babka, no ale u niektórych to się niezdrowe robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:34, Zelgadis napisał:

Żałosne... Myślałem, że na gram.pl już gorzej być nie może, ale jak widać może ;)
Owszem, bardzo ładna dziewczyna z tej Basi, ale to co się tu dzieje, to po prostu brak
komentarza.

Black Monday: masz coś z głową? ;)

Że ktoś prowadzi fanclub to ma coś z głową ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:35, Azreix napisał:

O rany... Weźcie się opanujcie. Czy u was nie ma żadnych fajnych dziewczyn? Tylko trzeba
od komputera odejść... Rozumiem, fajna babka, no ale u niektórych to się niezdrowe robi.

Ehh... pewnie po drugim odcinku Levela wykupią ziemię i będą budować Świątynię Basi z Levela. xD
Co do dziewczyn to są, ale Basia ma coś w sobie :) . btw. możesz ze mną normalnie gadać, nie jestem jej fanatykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczy się jak to wszystko będzie. Może to tylko przejściowe? Ciekawi mnie jednak czy Basia już wie o swej popularności na gram.pl i co o niej sądzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:39, heyboy napisał:

Zobaczy się jak to wszystko będzie. Może to tylko przejściowe? Ciekawi mnie jednak czy
Basia już wie o swej popularności na gram.pl i co o niej sądzi :)

Heh, jak jej fani znają jej e-mail to chyba jej się poczta zatnie, bo będzie tyle maili, nie wytrzyma skrzynka odbiorcza ;D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIedawno byłem chętny aby się zapisać do tego fanklubu przejrzałem na oczy i ta Basia nie ma nic do zaoferowania poza swoją twarzą i czymś tam co mogą zaoferować kobiety ;p.Ludzie spójrzcie co my robimy ślinimy się do jakiejś pani przed monitorem zamiast wyjść do przyjaciół na dwór.Liczy się także charakter a sądząc po tych cały stronach z jej zdjęciami czuje do niej wstręt(nie to że nie lubię kobiet czy coś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:41, Black Monday napisał:

Ej zrobimy zlot fanów Basi ?


Co wy ludzie zwariowaliście na jej punkcie. To już nie jest nawet zauroczenie, to już fanatyzm i to bardzo groźny. Laska jest ładna, ale żeby od razu taka kampania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2008 o 18:37, Kalejdoskop86 napisał:

btw. możesz ze mną normalnie gadać,
nie jestem jej fanatykiem.

Jesteśmy gatunkiem na wymarciu... xD Można mieć tylko nadzieję, że to przejściowa szajba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować