Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Monday

Fanclub Basi z Levela

711 postów w tym temacie

Spoko na o2 jest duża skrzynka :D A tak poważnie, to rozumiem fanklub, ale żeby od razu czcić, popiersia stawiać, pomniki, itp. Dla mnie to jest lekka przesada. Nawet jeśli w żartach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:44, Azreix napisał:

Jesteśmy gatunkiem na wymarciu... xD Można mieć tylko nadzieję, że to przejściowa szajba...

Hmm... ciekawe, czy Basia grała w Gothica....? ;)

@heyboy
I właśnie dla tego się boję... ludzie będą po parenaście maili wysyłać aż zapcha się skrzynka ^^
Co do szaleństwa to cóż... Przytoczę cytat z filmu 300:
"-This is madness!
-THIS IS SPARTA!"
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:43, pawciooo23 napisał:

NIedawno byłem chętny aby się zapisać do tego fanklubu przejrzałem na oczy i ta Basia
nie ma nic do zaoferowania poza swoją twarzą i czymś tam co mogą zaoferować kobiety ;p.Ludzie
spójrzcie co my robimy ślinimy się do jakiejś pani przed monitorem zamiast wyjść do przyjaciół
na dwór.Liczy się także charakter a sądząc po tych cały stronach z jej zdjęciami czuje
do niej wstręt(nie to że nie lubię kobiet czy coś).

Bluźnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:46, Kalejdoskop86 napisał:

> Jesteśmy gatunkiem na wymarciu... xD Można mieć tylko nadzieję, że to przejściowa
szajba...
Hmm... ciekawe, czy Basia grała w Gothica....? ;)


:D

Coś mi się wydaje że jakby Basia tu zajrzała i poczytałaby co poniektóre posty to szybko zrezygnowałaby z pracy w Levelu ;D. Bez kitu ... jak czytam część napisanych w tym topicu postów to nie wiem czy śmiać się czy płakać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jak to się wszystko czyta, to wygląda to co najmniej głupio... Opanujta się trochę, że tak powiem! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odbyłem krótką rozmowę telefoniczną z Basią. Wie już o swojej popularności i gorąco Was pozdrawia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:49, KŁEJK napisał:

Coś mi się wydaje że jakby Basia tu zajrzała i poczytałaby co poniektóre posty to szybko
zrezygnowałaby z pracy w Levelu ;D. Bez kitu ... jak czytam część napisanych w tym topicu
postów to nie wiem czy śmiać się czy płakać ...

No cóż... ja się boję, bo niedługo - po świątyni na cześć Basi - powstanie sekta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 27.04.2008 o 18:43, Kraju92 napisał:

fanatyzm i to bardzo groźny. Laska jest ładna, ale żeby od razu taka kampania.


Sami rozumiecie tak to jest kiedy na stronie o tematyce gier pojawia sie nagle kobieta , no ale najlepiej było gdybyś my pozostali przy samym fanclubie nie tylko Basi ale i programu level . I nie podniecajmy się tak bo chyba nie chcemy ab Basia się na nas obraziła ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:50, sng napisał:

Właśnie odbyłem krótką rozmowę telefoniczną z Basią. Wie już o swojej popularności i
gorąco Was pozdrawia ;-)

A czy powiedziałeś jej o niektórych fanatycznych postach, które są na forum? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:50, sng napisał:

Właśnie odbyłem krótką rozmowę telefoniczną z Basią. Wie już o swojej popularności i
gorąco Was pozdrawia ;-)

My też ... Zapewnił byś jakiś wywiad czy coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:47, Black Monday napisał:

Bluźnisz

Wyjdź na świeże powietrze człowieku bo przed tym komputerem to chyba skonasz.Niezdrowo takwielbić jedną osobę znaną tylko monitora komputera i zastanów się co robisz bo moja koleżanka to normalnie ze śmiechu nie umarła w moim pokoju jak jej pokazałem co ty piszesz na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:50, sng napisał:

Właśnie odbyłem krótką rozmowę telefoniczną z Basią. Wie już o swojej popularności i
gorąco Was pozdrawia ;-)

To zadzwoń jeszcze raz, albo lepiej napisz na komunikator i podeślij jej te linki: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=36566&pid=145, http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=36581&u=16, http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=36566&pid=141, http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=96&pid=34424

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:52, pawciooo23 napisał:

> Bluźnisz
Wyjdź na świeże powietrze człowieku bo przed tym komputerem to chyba skonasz.Niezdrowo
takwielbić jedną osobę znaną tylko monitora komputera i zastanów się co robisz bo moja
koleżanka to normalnie ze śmiechu nie umarła w moim pokoju jak jej pokazałem co ty piszesz
na tym forum.

A tam na świeżym powietrzu jest jeszcze jakieś życie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:50, napster6 napisał:

...
> fanatyzm i to bardzo groźny. Laska jest ładna, ale żeby od razu taka kampania.

Sami rozumiecie tak to jest kiedy na stronie o tematyce gier pojawia sie nagle kobieta
, no ale najlepiej było gdybyś my pozostali przy samym fanclubie nie tylko Basi ale
i programu level . I nie podniecajmy się tak bo chyba nie chcemy ab Basia się na nas
obraziła ?;)


No wiesz, dziewczyna w branży gier to rzadkość. Tak samo jak na scenie podczas prezentacji AC pojawiła się Jade Raymond. Więc można to wybaczyć wszystkim fanom Basi. Właśnie lepiej zrobić fanclub Level, a nie samej Basi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:49, KŁEJK napisał:

Coś mi się wydaje że jakby Basia tu zajrzała i poczytałaby co poniektóre posty to szybko
zrezygnowałaby z pracy w Levelu ;D. Bez kitu ... jak czytam część napisanych w tym topicu
postów to nie wiem czy śmiać się czy płakać ...


Tyle, że Level bez Basi nie byłby już taki sam... A co do śmiania czy płakania, to ja już wolałbym określenie "bać się", bo to już się w jakąś sektę zaczyna przeradzać. Jak tak dalej pójdzie to się będę musiał z klubu wypisać.

Apeluję! Opanujcie się Panowie. Co sobie Basia pomyśli jak to przeczyta? Że my jakąś bandą zboczuchów jesteśmy... Trochę spokojniej. Proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:51, Kalejdoskop86 napisał:

> Właśnie odbyłem krótką rozmowę telefoniczną z Basią. Wie już o swojej popularności
i
> gorąco Was pozdrawia ;-)
A czy powiedziałeś jej o niektórych fanatycznych postach, które są na forum? :)


Basia sama przeczytała wszystko i nie jest specjalnie przerażona ;-) Za jakiś czas pomyślimy o niespodziance z Basią w roli głównej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:54, Black Monday napisał:

A tam na świeżym powietrzu jest jeszcze jakieś życie ?

Wyjdź to sam zobaczysz.MAm pomysł zorganizuj krucjatę na dom Basi.
Ps.nic do dziewczyny nie mam ale to trochę niezdrowo jak ktoś ją tak wielbi jak Black Monday.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować