Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Basia o Mass Effect, Conanie i GTA – Level 1 już jest!

233 postów w tym temacie

sng

Pojawiła się na półtorej sekundy, ale to jej wystarczyło, aby zostać najpopularniejszą niewiastą na gram.pl. Basi udało się błyskawicznie podbić Wasze serca, a teraz będziecie mieli okazję zapoznać się z nią nieco lepiej. Wchodzimy na nowy Level.

Przeczytaj cały tekst "Basia o Mass Effect, Conanie i GTA – Level 1 już jest!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie, już się doczekać nie mogłem, żeby zobaczyć, jak to wygląda ;-P Zapowiada się ciekawie, ale jak już Rob006 powiedział, wszystko da się skopać :-] I tak, wiem, jestem cholernym pesymistą ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha ludzie
po 1 PS3 jest półtora roku po premierze ,nie miesiąca (jak wspomniał już kolega wyżej)
po 2 głównym bohaterem GTA IV nie jest żadny Niko Ladić tylko Bellic !! Nie wiem skąd to wzięliście
po 3 ,co mnie interesuje ,że Wii Fit kosztuje xxx zł Netto ?
Nic ten program nie reprezentuje sobą ,informacje na dole ,to zrzyna z newsów ze strony głównej ,wali amatorszczyzną i tylko streszczeniem tego tygodnia w formie video .Spodziewałem się recenzji ,testów ,konkursów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne! Naprawdę nie spodziewałem sie, że Level będzie aż tak rozbudowany - myślałem, że będzie to krótki, 2 - 3 minutowy filmik, a tu jednak okazuje się, że trwa nieco ponad 7 minut :)
Według mnie sam pomysł na Levela był bardzo udany - zawsze milej jest coś obejrzeć, widzieć i słyszeć, niż tylko mieć tekst przed oczyma. Kategorie na jaki został podzielone są dobre, fajnie że daliście Microsoftowi Level Down :P Basia jako prezenterka jest bardzo dobra - mówi wyraźnie, płynnie i ciągle się uśmiecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to czasami bywa na początku zaatakowały nas chochliki drukarskie stąd pojawiło się parę błędów :) Obiecujemy, że w drugim odcinku już ich nie będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo spoko, jak na początek może byc, chociaż parę chochlików się wdarło. Basia też ok, chociaż mam wrażenie że chwilami ledwo się powstrzymywała od parsknięcia śmiechem. Mieliście podczas kręcenia taką pompę, czy po prostu "letkom" tremę basia miała :D Gram.pl coraz bardziej się rozwija i choc nie wszystkie nowości mi przypasiły to jednak dobrze, że przecie do przodu a nie-jak to się mówi-cofacie się do tyłu ;p Tak trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł na program informacyjny o grach! Popieram w 100% i ze zniecierpliwieniem oczekuje kolejnego odcinka.

Plusy programu to prezenterka, czas trwania programu (spodziewałem się czegoś krótkiego, a tu 7 minut!), level up/down, wywiad...
Jak na pierwszy odcinek było bardzo dobrze, chociaż pojawiło się parę drobnych błędów. Trzymam kciuki i życzę coraz lepszego programu.

Ode mnie macie Level Up! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie możecie tego wrzucać w jakimś większym formacie? Youtube ma te filmiki w strasznej jakości, nie lepiej np. jakis divx player czy coś na stronę wrzucić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem zamiast siedmiu sekund dostaliśmy 7 minut :) Spodziewałem sie maksymalnie trzech. Level Up dla Was :D Level Down daje Wam za nałożenie sie głosu Basi na dźwięki z tła, co przeszkadza głównie w momencie, kiedy Basia opowiada o MGS. Pod koniec Levela zauważyłem poprawę, ale mimo wszystko początek jest momentami niezrozumiały.
A tak ogólnie to Level przypadł mi do gustu. Największym atutem jest oczywiście przesympatyczna Basia, która non stop się uśmiecha i swoim przemiłym głosem płynnie opowiada o grach. Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie pokazywał samej (jakby urwanej) głowy prezenterki, tylko troszkę szerszy plan. Nawet nie taki jak u konkurencji, ale żeby głowa nie wyglądała jakby była bytem samym w sobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny program. Myślałem, że będzie krótszy, a tu pozytywne zaskoczenie. Krótko, treściwie i oczywiście przesympatyczna Basia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować