Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Basia o Mass Effect, Conanie i GTA – Level 1 już jest!

233 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2008 o 17:37, DArkon1990 napisał:

Raz, musicie ostro popracować Jeśli chcecie dorównać Errorowi z Wp.pl
Dwa, nie wspomnieliści o Claud''zie Speed''zie z GTA III
Trzy, spoko program, radzę wam się przyjrzeć Errorowi Wp.pl i dopracować Level.


A co Ci się bardziej podoba w Errorze? Nie ukrywam, że program, o którym mówisz znam całkiem nieźle od kuchni, więc jestem ciekaw ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niee warkoczyk jest słodki wygląda w nim trochę jak Pokahontas ;) zreszta w następnym odcinku pozwólcie jej się troche pośmiać ;) przecież to nie musi być takie poważne bo to raczej nie są wiadomości na TVP 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, tu chodzi o to, że panowie z Kojima Productions po półtora miesiąca od premiery PS3 doszli do jej kresów możliwości podczas produkcji MGS 4(a ten nie jest w produkcji od wczoraj tylko jakoś właśnie od premiery PS3) a Kojima spodziewał się czegoś więcej od tego sprzętu. PS2 swój kres możliwości osiągnął dopiero kiedy został wydany God of War 2 - super grafa jak na możliwości takiego sprzętu(wyciskali 7 lat takie osiągi, a dam głowę, że jeszcze by coś z czarnulki wycisnęli), a Kojima uważa, że PS3 pękł zbyt prędko bo co to jest półtora miesiąca.
Proste?...Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dlaczego tak cicho oni mówią albo mi się tak zdaje bo np. w filmie u mnie głośno gadają a w tym cicho ;/ nie wiem dlaczego
ale po co dźwięk skoro jest Basia ;] Basia jednak jest najlepsza z tego wszystkiego po co te gry skoro jest Basia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra:
- nie przepadam za warkoczami
- za bardzo się szczerzyła :):):):):):):):):):):):):)
- pasek z informacjami mało atrakcyjny i raczej zbędny
- pomysł z level up/down średni, a jego wykonanie ...ups.
- początek tzn bujający się napis gram.pl - stanowczo za długo;p

Reszta ok:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojima poprostu mysli ze wycisnal juz wszystko ale sie myli, musial by poprostu zaczac pisac gre od nowa na innym silniku idt zeby wycisnac z niej wiecej nie bojcie sie posiadacze ps3 bo gry beda coraz lepsze chodzi o optymalizacje a to mozna robic caly czas - zreszta nie wiem czy ktos slyszal o nowym silniku graficznym na Wii no to jak na Wii da sie zrobic efekty podobne do tych co sie da na ps3 i x360 to na tych dwoch pozostalych jak sie postaraja to naprawde pokaza do czego one sa zdolne. poza tym ciekawy jestem jak Pan Kojima programował wielowątkowo na 6 rdzeni ? pewnie niezabardzo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa ten level :)
Minusów kilka było (jak już ktoś wspomniał, trochę za głośna muzyka z filmików w tle podczas wypowiedzi Basi, a poza tym te "level up" i "level down" wydawały się okropnie naciągane) ale inicjatywa godna polecenia :)

Gdyby jeszcze te panie od reklamy Mass Effecta były mniej niemrawe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kombinujesz za bardzo człowieku. Po prostu to był chochlik "drukarski". sng sam to przyznał.

Co do programu. Game Time''owi nie dorastacie do pięt, ale chyba to nie był was cel. Program ratuję Basia i tej fajne "sz" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 17:33, Lamb3rt napisał:

Ojej, nie było konkursów... Nie płacz, dam Ci lizaka...

Nie biorę od nieznajomych

Dnia 27.04.2008 o 17:33, Lamb3rt napisał:


Weź sie człowieku opanuj. Jak nie chcesz oglądać - nie oglądaj. IMO bardzo dobrze im
to wyszło i nie mogę się doczekać do następnego odcinka.

Żeby sprawdzić ,czy chcę to oglądać musze włączyć tak ? Żeby sprawdzić poziom szumnie reklamowanego programu .

Dnia 27.04.2008 o 17:33, Lamb3rt napisał:


PS Pozdrawiam Basię ;)

Tiaaa,to Cię tylko w tym programie pociąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę prowadził dyskusji z kimś, kto ma tak dziecinne podejście (mnie się nie podoba = denne, do kitu i w ogóle spapraliście robotę). Tym bardziej, że swoje zdanie przedstawiłeś w sposób wręcz odpychający, od razu rzucając się na autorów jakby byli jakimiś terrorystami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było słabiutkie. Prowadząca strasznie sztucznie sie smieje, mam wrazenie ze walczy ze sobą zeby nie wybuchnąć smiechem. Caly pomysl programu uwazam za nietrafiony, bo skoro ktos zaglada juz na gram, to zna wszystkie newsy ktore sie tu pojawiają. Jesli zaglada tu rzadziej to i tak nie obejrzy tego Levela bo go to nie obchodzi.

Bylem pewien ze prowadzaca powie ze "kreche tygodnia dostaje... Wiedzmin" bo za jej plecami lecialo intro do wiedzmina. Nie wiem czy to byla pomylka.

Aż mnie uszy zabolały jak voiceover powiedział "Nikoladicz". NIKO BELIC goddamit.

PS. Czy wy nigdy nie widzieliście kobiety? Ponad polowa ludzi żeluje majty i komentuje nie program a prowadzącą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program bardzo dobry. Ciekawy i całkiem nieźle zrealizowany, chociaż ja bym zmienił trochę rzeczy.
1. Według mnie belka na dole ekranu jest zbędna, myślę że większość widzów nie ma aż tak podzielnej uwagi by czytać, słuchać i oglądać jednocześnie (ja przynajmniej tak nie umiem :D)
2. Kadr samej głowy jak dla mnie zbyt klaustrofobiczny jest, pokażcie więcej Basi :)
3. Przydałaby się wersja w większej rozdzielczości (np. do pobrania)
Ogólnie dobrze, jak dla mnie 7+/10 bo kilka potknięć było, a plusik za Basie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na debiutancki odcinek, naprawdę fajnie Wam to wyszło. Basia wymiata, newsy nawet ciekawe - z resztą wolę słuchać i oglądać, niż czytać puste teksty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ja widze te wszystkie posty to dochodzę do wniosku, iż smutna rzeczywistość kroi się do okoła - dużo osób tylko wytyka błędy (konstruktywna krytyka mile widziana) ale teksty w stylu do czegoś tam to wam dużo brakuje lub pomyliliście się w nazwie jakiegoś wieśniaka z GTA IV ... ehh żałosne, po pierwsze trochę wyrozumiałości i empati :) oj może zbyt trudne słowo no to prościej współczucia po pierwsze to pierwszy program, po drugie to jesteśmy tylko ludźmi, po 3 smiech to zdrowie i mi np by się niezabardzo podobał program bez elementów humorystycznych, jak narazie to tylko Basia się usmiechała ja tam bym jeszcze podorzucał jakieś żarciki ;) żeby było śmiesznie miło i przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować