Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Basia o Mass Effect, Conanie i GTA – Level 1 już jest!

233 postów w tym temacie

Jak dla mnie to Basia mogłaby czytać nawet książkę telefoniczną, słuchałbym jej jak zaczarowany :P I jeszcze ten zabójczy uśmiech, któremu nie sposób się oprzeć.

Muszę obejrzeć ten program ponownie, jakoś nie mogłem skupić się na treści :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 23:26, Selv napisał:

Czy zamiast pani Basi mogło by być więcej materiałów?
Rozumiem, że komputerowe hormonujące się 14 latki to przyciąga, ale cała reszta już ma
kontakt z kobietami i oglądanie rozciągniętej buzi w sztucznym uśmiechu ( http://pl.youtube.com/watch?v=a5ud7l_bphU
) jest denerwujące.

Więcej informacji :|. Prowadząca pojawia się na kilka sekund pomiędzy następnymi reportażami tylko po to, żeby podać info do następnego newsa więc nie rozumiem o co ci chodzi.
Co do programu, podoba mi się, nie mam czasu czytać wszystkich newsów na gramie bądź innych takich stronach więc wiele mi umyka i będę mógł o części z nich usłyszeć od pani Basi w Levelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast oglądać buzie pani Basi równie dobrze mógłbym obejrzeć ciekawy materiał a jej głos mógłby lecieć w tle - cały cały czas - taka prawda.
Mam coraz mniej czasu na śledzenie informacji, trailerów oraz ciekawostek i z przyjemnością pooglądam gry warte uwagi.
Poza tym, uczolony jestem na telewyzyjne sztuczne uśmiechy i mogłby sobie darować je chociaż gram.
Szkoda mi paru sekund na <bit> "czas na informacje ze świata e-sportu" <bit>''informacje" <bit>. <bit< a teraz...> <bit> "conan level up"<bit> .
Matko, żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Trzy, spoko program, radzę wam się przyjrzeć Errorowi Wp.pl i dopracować Level.

1. Akurat w Errorze IMO prowadząca Ania ma niezłego stresa mimo 43 zrobionych odcinków - to wyraźnie słychać w jej głosie i widać to w jej mimice.

2. Mikrofon reporterski dla spikerki to średni pomysł...

3. Programy te wyglądają bliźniaczo - sng sam przyznał, że Errora robił. I również wiadomość esportowe pasują jak pięść do nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gametrailers.com ma swoją Amandę, my mamy Basię hehehe

Basia ładna jest, nie ma co temu zaprzeczać jednakże w filmie powinno być więcej materiałów o samych grach. No chyba, że celujecie w śliniących się, rozchwianych hormonalnie młodocianych graczy ;-)
Pasek z przesuwającym tekstem w formie w jakiej jest obecnie wygląda tragicznie, trzeba nieco się namęczyć żeby cokolwiek na nim przeczytać, najlepiej całkowicie z niego zrezygnować.
Co do treści to spodziewałem się czegoś więcej jeśli chodzi o info na temat ME, a było tyle tego co kot napłakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Gametrailers akurat jest to co najważniejsze - czyli filmy, teasery, trailery, reportaże, wywiady. Jak będę chciał ładne kobiety pooglądać to wystarczy, że wyjdę z domu. Po to są wiadomości żeby oglądać i słuchać newsy a nie prezentera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z paska na dole ekranu nie zrezygnujemy z prostej przyczyny: program jest przygotowywany z myślą o emitowaniu go w wyższych rozdzielczościach. Jak tylko dostaniemy odpowiednią technologię, będzie pokazywany w lepszej jakości. Gdy to nastąpi, będziemy chcieli pokazać Wam w dobrej jakości również stare odcinki, a jak zapewne się domyślacie łatwiej dobry materiał przyciąć do słabej jakości, niż słaby wyciągnąć do HD.

Co do e-sportu: na razie raczej z tego nie zrezygnujemy, gdyż zawsze jest grupa osób, którą to interesuje. To tak jak w wiadomościach, jeden lubi jak mówią o gospodarce, drugi woli politykę, a trzeci najbardziej lubi reportaże z życia wzięte. Sekcja e-sport jest na tyle krótka, że Ci, którzy się tym nie interesują, mogą ją przeboleć.

Padły też, zarzuty, że jest za dużo Basi, a za mało informacji. Tym, którzy tak mówią radzę po prostu posłuchać, o czym Basia mówi, bo informacje lecą jedna za drugą i żeby upchnąć ich więcej musielibyśmy po prostu wydłużyć czas trwania programu.

Co do świeżości informacji. Program powstaje w formule tygodnika, więc siłą rzeczy muszą się w nim znajdować informacje z całego tygodnia. Taka formuła niejako wymusza to, że wieści nie zawsze będą "z dziś", ale tak jak mówiłem - program należy traktować jako przegląd tygodnia.

Jak bóg da, a partia pozwoli zrobimy kiedyś dziennik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 07:58, sng napisał:


Co do e-sportu: na razie raczej z tego nie zrezygnujemy, gdyż zawsze jest grupa osób,
którą to interesuje. To tak jak w wiadomościach, jeden lubi jak mówią o gospodarce, drugi
woli politykę, a trzeci najbardziej lubi reportaże z życia wzięte. Sekcja e-sport jest
na tyle krótka, że Ci, którzy się tym nie interesują, mogą ją przeboleć.


Niby tak, ale myślę, że każdy kto się zajmuje/interesuje e-szprotem i tak jest na bieżąco bo siedzi na innych portalach itp. Chociaż z drugiej strony mimo iż sam nie specjalnie się tym tematem interesuję to lubię wiedziec co się dzieje(a może to kwestia braku czasu?). No i w sprawie jakośc,i to oby jak najszybciej bo naprawdę pasek w oczy kole. I koniecznie dzwięk,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście byłbym za pokazaniem większego procenta samej Basi. Taka gadająca głowa, mimo iż urocza, to jednak jakieś takie dziwne reakcje wywołuje. Tak jakbym zaglądał do więziennej celi przez tę szparę z zasówką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<bit><bit><bit>
A ja bym wywalił lansujące wstawki i jakieś tajemnicze przerwy pokazujące końcówki filmików w których zapada cisza. <bit> Jeszcze rozumiem ważne <bit><bit>filmiki, ale nie np: intro do WoW: TBC.
Jak się bawić w pigułkę to w pigułkę a nie w mini program publicystyczny który ma 7 min.

Totanlym <bit> jest bezsensem wrzucać przerywnik trwający 5s między materiały mające 10s.

Zaitsev: Polecam się przewietrzyć i znaleźć sobie kogoś. Ot, wiosna, kwiatki, spacery, kobiety - takie bliżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować