Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Basia o Mass Effect, Conanie i GTA – Level 1 już jest!

233 postów w tym temacie

No mi Level jak znalazł. Nie mam czasu już czytać... :-p ach... o Conanie to tyle tego jest, a o Aionie- nic.. tylko przesuwane daty premier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem o co Ci chodzi, ale ten program ma zupełnie inne założenie.

No ok, choć ja uważam (i sądząc po innych wypowiedziach nie jestem odosobniony), że lepsza byłaby inna formuła - bo tak naprawdę niczego się nie dowiedziałem z tego programu - wyjątki: sprawozdanie z prezentacji Mass Effecta - choć powtarzam - szkoda, że taki strzęp się pojawił, bo mnie to zainteresowało. Informacja, że dywizja Call of Duty skandynawskiego zespołu wzbogaciła się o nowych graczy jest równie interesująca, jak to, że 1,5 tygodnia temu o godzinie 2:30 skończyłem Grim Fandango. Kogo to obchodzi? Powiem Ci dokładnie, o co mi chodzi: ten "dział" nie zadowala esportowców nawet w tysięcznym ułamku, a nie-esportowcom się do niczego nie przyda. Nie rób programu o wszystkim - jak coś jest o wszystkim, to jest o niczym, jak zwykł mawiać poeta. Po co ten patent przeniosłeś z ''Errora"? I jeszcze jedno: jaką funkcję ma spełniać ten pasek na dole? Bo w tej chwli (i nie mam na myśli jakości filmu) jedynie rozprasza uwagę widza.

Nie piszę tego, bo lubię krytykować i się mądrzyć, tylko dlatego, że życzę całej ekipie i temu programowi wszystkiego najlepszego.

> Nie uważam Twoich
> pomysłów, za głupie, a nawet wręcz przeciwnie - podobają mi się. Rzecz w tym, że Level
> jest kierowany do osób, które nie siedzą na gramie cały czas i siłą rzeczy takie newsy
> ich omijają.

Tylko jak ci okazjonalni goście gram.pl mają trafić na ten program, skoro jego baner jest jednym z wielu flashów na głównej stronie - bez problemu można go przegapić.

Byłbym zapomniał- gdybym wyłączył dźwięk, mógłbym dojść do wniosku, że program nazywa się GRAM.PL. Gdzie unikalna czołówką i dżingle?

[EDIT: Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, czemu gdy klikam "Odpowiedz", piszę posta, a następnie wysyłam, post nie pojawia się jako odpowiedź tylko jako nowy post? Nie ma nagłówka [to jest odp. na posta dodanego przez... ]? Co mam zrobic, zeby to w koncu dzialalo dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego cała osłonka Level`a, design i wszystko na ekranie wygląda jakby była kierowana w 14 latki które siedzą przed PC? <bit>
Skoro to program dla niedzielnych graczy to po cholerę im pakiet nicków z e-sportu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 15:11, TheSfinks napisał:

Wyswietla komunikat ze video zostalo skasowane


Nie dziwota, filmy X są usuwane z tuby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"BASIA O MASS EFFECT, CONANIE I GTA – LEVEL 1 JUŻ JEST!"
A ja bym powiedział, że "JUŻ NIE MA!". Mam nadzieję, że gram.pl znajdzie jakąś alternatywę dla YouTube i będziemy mogli oglądać dalsze odcinki Level-a. Czekam na informacje w tej sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacne dziewczę z tej Basi. Bardzo ładna jak na Polkę, ale i tak mi sie nie podoba, bo produkty krajowe mnie nie kręcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wszystko fajnie tylko gdzie jest lvl 2 ???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Basia na majówkę śmigneła i lvl''a ni ma :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować