Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Basia o Mass Effect, Conanie i GTA – Level 1 już jest!

233 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2008 o 18:21, sng napisał:

> Odliczanie vat-u od każdej ceny to taki swoisty sposób na utrudnianie sobie życia?
;D
>
Wręcz przeciwnie. Vat jest zawsze wliczony w cenę każdego towaru. Jak go możesz odliczyć
to jesteś po prostu o tyle do przodu.

jak już o VAT mowa to trzeba mieć firmę, która jest płatnikiem VAT i prowadzi odpowiednią działalność (REGON) bo jak ktoś sprzedaje kiełbaski to sobie VATu nie odliczy od ceny gry, chyba, że mieli ją na mielone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zreszta jak to się mówi, życie! Wystarczy popatrzeć na pierwszy odcinek jakiegokolwiek programu i potem porównać go z następnymi i wtedy widać najbardziej jak jakiś produkt dorasta potem rozwija skrzydła i szybuje coraz wyżej i wyżej a tutaj powiedzmy sobie szczerze pierwszy odcinek juz sobie lata zamiast dopiero sie narodzic i przecierac nic nie widzace slipka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:20, Gol Galad napisał:

Całkiem fajne, jak na początek... ;D
Tylko te śmiechy przy "level up" czy "level down", taka jakby wpadka, ale tam - nie przeszkadza.
:P

No i też dochodzi to, że gram.pl staje się jeszcze lepszym serwisem o grach. :)

Te odgłosy to akurat specjalnie ;) Zresztą przyuważyłem, że pod koniec widać mikrofon Basi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geez. Pierwsze, co mi się rzuciło w oczy, to logo gram.pl. Trwa stanowczo za długo, na dodatek jest beznadziejna muzyka w stylu ZigZap(jakieś skrecze, cuda na kiju - ale dobra, grupa wiekowa to dzieci)...
Prowadząca uśmiecha się ładnie, ale trochę za sztucznie. Widać, że ktoś jej powiedział, żeby się jak najczęściej szczerzyła.
Czcionka na barze jest średnia. Powinna być miła dla oka, estetyczna i najlepiej wygładzona. Aktualna wygląda jakby była wyjęta z kolekcji czcionek w Windowsie.
Jak ktoś już pisał - GameTime jest o wiele lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LEVEL jest dobry dla tych którzy rzadko bywają na gram.pl...ale nie tylko.Według mnie powinien trwać ok. 10min. a nie tak krótko...ale to pierwszy odc. więc i tak spoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu kilka refleksji: podoba mi się ten sposób prezentacji newsów. Fajnie zmontowane, nie przebajerowane, a pani prowadząca daje radę. Nie jąka się, nie stęka, z uśmiechem na twarzy prezentuje kolejne informacje. Wolałbym jednak widzieć bardziej jej postać (np. coś a la blue screen w tle + ona widoczna do pasa lub do kolan umieszczona nieco z boku) i ręce. I nie chodzi mi tu o podziwianie walorów rzeczonej pani, choć nie wątpię że posiada nie wąskie. Rzecz w tym, że przy takim prezentowaniu jej osoby mam wrażenie obcowania z komputerowym avatarem - taką gadającą głową, która wyskakuje od czasu do czasu przy kolejnym newsie. Gdyby to zmienić odbiór materiału zyskałby na jakości (moim zdaniem).

Na ogól też to co mówi pani prowadząca zgadza się z tym co widzimy za jej plecami. Jedyny zgrzyt to pod sam koniec, kiedy mowa o Microsofcie i ich praktykach w stosunku do Sony. Mowa o Microsofcie i GTA IV, a w tle Wiedźmin. To jakieś zboczenie tandemu gram.pl i CDP, że wiesiek wszędzie musi być (w przypadku drugiej firmy to oczywiste, w przypadku pierwszej nie).

Nie uświadczyłem podczas oglądania żadnych problemów z dźwiękiem jak niektórzy (że niby pani na jednym kanale, muzyka na obu czy coś tam...).

Całość mi się ogólnie podobała. Chętnie będę śledził kolejne odcinki. Mogłoby to być nieco dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:44, Nadrill napisał:

Jak ktoś już pisał - GameTime jest o wiele lepszy.


Wszystko kwestia gustu. Mnie się akurat Game Time w ogóle nie podoba. Poza tym trudno porównać te dwa programy, bo Level ma zupełnie inny profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:59, Tropic napisał:

Ja tam wolałem pana Ferrari...


Rotfl... mam się obrazić, bo brzmiało jak ironia? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 19:00, sng napisał:

Rotfl... mam się obrazić, bo brzmiało jak ironia? :P


Ja prawdę mówiąc zwróciłem uwagę na coś innego - na znak zapytania "określający" płeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Level. Ciekawie przedstawione, pani Basia się nie jąka i mówi tak... otwarcie - nie boi się kamery jak niektórzy. Kilka błędów (Niko Ladic, 1,5 miesiąca PS3) ale ogólnie mi się podobało. Czekam na następny odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:53, sng napisał:

> Jak ktoś już pisał - GameTime jest o wiele lepszy.

Wszystko kwestia gustu. Mnie się akurat Game Time w ogóle nie podoba. Poza tym trudno
porównać te dwa programy, bo Level ma zupełnie inny profil.


No zauważyłem właśnie. Szczególnie przy luzackim logo i LEVEL UP i LEVEL DOWN, co wyszło komicznie x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny programik, chyba GOL naprawdę ma się już czego bać z Waszej strony. :) Chociaż razi absolutny brak wspomnienia zapowiedzi polskiej wersji Age of Conan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować