Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Basia o Mass Effect, Conanie i GTA – Level 1 już jest!

233 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2008 o 19:16, Sk8 or die napisał:

byłoby ok ale sciagnieliscie to z serwisu gry.wp.pl a dokladniej z serii newsow filmowych
ERROR ktorych jest chyba juz 43. Formula programu jest dosyc podobna a do tego prowadzi
go kobieta. Jesli nie wierzycie zapraszam na http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;igtv,1073;core.html


Tak wiemy, a TVN zerżnął z TVP1, bo zrobili FAKTY, które są niemal identyczne jak Wiadomości...

Chłopie, to serwis informacyjny... Jak ma wyglądać? Zresztą jak jesteś taki precyzyjny to Error zerżnął z Games Show w IDG. Jak ktoś nie wierzy to proszę - http://www.idg.pl/news/109422.html

Nawet prezenterka ta sama...

A tak na poważnie, to byłem producentem obu tych programów, o których mowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiście bardzo mi odpowiada gramowy Level, choć przyznam troszke krótki ale za to treściwy, na pewno będę regularnie oglądał, no i przy okazji dowiedziałem się o istnieniu Game-Tima :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie! Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie ten nowy pomysł.
Jedyne zastrzeżenie jakie mam do Level-u/a to głośność filmów puszczanych w trakcie wypowiedzi Basi. Dość często zagłuszały wypowiadane przez nią słowa! Poza tym całkiem przyzwoicie to wyszło. Szkoda, że trwało to tylko 7 minut, ale tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pierdu pierdu... Nic specjalnego. Widzę że od jakiegoś czasu gram.pl prężnie się rozwija, ale zamiast w jakość nowych elementów idzie raczej w ilość. A to zapoznajemy się z wydumanymi banałami Curtissa, a to kilkuminutowy program bez szczególnie ciekawych niusów. Średnio zorientowany gracz z Levela raczej nie dowiedział się niczego nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SUPER!!! Jest ten Level będę oglądał wszystkie "odcinki"
Co ile jest nowy "odcinek"????
Basia jak zawsze Piękna:))) hehe
SUPER!!! Opowiedziane
Załuźcie FanKlub Basi:)))))
Jak będzie trzeba sam go założe:D:D:D:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Basia całkiem ładna, taka polska Jade Raymond. A co do newsa o GTA IV: Niko Jaki?

Nikoladic.

@sng

Wiadomości vide Fakty raczej nie da się inaczej prowadzić, lecz programy o grach jak najbardziej. Przykładem jest właśnie GameTime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe odcinki Levela będą się ukazywały co tydzień.

A kolega widzę zagorzałym fanatykiem programu Game Time. Podkreślam jeszcze raz - gem Time ma zupełnie inny profil i przede wszystkim inny czas trwania. Mnie się np. nie podoba i tyle. Nie jestem w stanie oglądać go dłużej niż parę chwil, bo zaczyna mnie nużyć - jak na program o grach jest mało dynamiczny. Ale Panowie odpowiedzialni za niego wykonują kawał świetnej roboty, bo czegoś takiego nie ma. Musi być różnorodność na rynku i niech tak zostanie. Zapewne nie wszystkim podoba się również Error, więc mogą mieć alternatywę właśnie w takich projektach jak Game Time czy Level.

Zresztą mówienie, że Level zerżnął z Errora to jak oskarżenie Kovala, że ściągnął Fantomy z Imperatorów ;-)

All in all. Raz już to wyżej napisałem i powtarzać się nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bardzo fajny pomysł! Basia jest urocza co mnie trochę wkurza bo znowu dają piękne dziewczyny do programów o grach żeby nam niby niską samoocenę podnieść(Gdzieś o czymś takim czytałem, chyba w Play ale nie jestem pewien). Ale wracając do meritum. Basia jest śliczna i naprawdę daje rade. Program w krótkim czasie prezentuje wiele treści, trochę złe wrażenie zrobiło na mnie to że news o Fallout 3 był bardzo podobny(niemal identyczny) do newsa o tym samym z gram.pl ale tego chyba nie da się ominąć. Nie podobał mi się Wiedźmin w tle, jestem mega fanem Wieśka, mam EK, na ścianie wisi oprawiona mapa Wiedźminlandu która była dołączona do pudełka ale no ludzie żeby tak w sumie BEZCZELNIE reklamować grę? No według mnie nie ładnie. Kolejną rzeczą jaka nie robi dobrego wrażenia to troszeczkę za długie ujęcia kamery przed materiałem. Gdy Basia kończy zapowiadać news ujęcia są za długie i wygląda jakby się męczyła ale to można usunąć trochę dokładniejszym montażem.

Ogólnie w skali od 1- 10 daje Levelowi... 9,9/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 19:46, St Death napisał:

Bardzo bardzo fajny pomysł! Basia jest urocza co mnie trochę wkurza bo znowu dają piękne
dziewczyny do programów o grach żeby nam niby niską samoocenę podnieść(Gdzieś o czymś
takim czytałem, chyba w Play ale nie jestem pewien). Ale wracając do meritum. Basia jest
śliczna i naprawdę daje rade. Program w krótkim czasie prezentuje wiele treści, trochę
złe wrażenie zrobiło na mnie to że news o Fallout 3 był bardzo podobny(niemal identyczny)
do newsa o tym samym z gram.pl ale tego chyba nie da się ominąć. Nie podobał mi się Wiedźmin
w tle, jestem mega fanem Wieśka, mam EK, na ścianie wisi oprawiona mapa Wiedźminlandu
która była dołączona do pudełka ale no ludzie żeby tak w sumie BEZCZELNIE reklamować
grę? No według mnie nie ładnie. Kolejną rzeczą jaka nie robi dobrego wrażenia to troszeczkę
za długie ujęcia kamery przed materiałem. Gdy Basia kończy zapowiadać news ujęcia są
za długie i wygląda jakby się męczyła ale to można usunąć trochę dokładniejszym montażem.


Nie reklamujemy Wiedźmina, akurat się trailer nawinął. Zauważ, że w tle lecą cały czas różne trailery co wcale nie znaczy, że reklamujemy między innymi GT5, Tiberium Wars itd ;-)

Dnia 27.04.2008 o 19:46, St Death napisał:


Ogólnie w skali od 1- 10 daje Levelowi... 9,9/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy chodziło mi o to że ta technika mniej więcej wychodzi na reklamę Najlepszym rozwiązaniem było by zrobienie jakiegoś tła i niech na przykład w tle przelatuje logo gram.pl :-D A Kasia powinna być widoczna cała i najlepiej stać obok pieca no i może jakiejś konsolki w tle logo gram.pl na monitorze pieca i tv konsolki leci jakiś trailer czy jakiś materiał z zapowiadanej gry i jest totalny czadzior :-D
Poza tym zauważyłem dość poważny brak profesjonalizmu! Gdzie są napisy końcowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować