Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Basia o Mass Effect, Conanie i GTA – Level 1 już jest!

233 postów w tym temacie

Podoba mi się jeszcze to że Basia była na ekranie z dwie sekundy i były komentarze typu:

lama123
Obywatel
27.04.2008, 12:15

Basia to fenomen gram.pl :P
W 2 sekundy swojej obecności tutaj ma już liczny fanklub ^^
Tylko pozazdrościć:)
We waiting for basia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby zostać brygadzistą musisz znaleźć święty moher z antenką dającą plus 10 do odbioru stacji który daje ci dopiero wtedy możliwość odebrania wiadomości od Radio maGRAMja że powinieneś zdobyć w jaskini Stadion upolować moba o nazwie dres mniej więcej twojego wzrostu i zdobyć z niego Set o nazwie Ortalionowy Dres Super Lansu który daje ci plus 30 do Lansiku, Plus 5 do Respekta a jeśli obetniesz się na łyso to dostajesz do bonusów jeszcze mnożnik 5. Wtedy tylko ubrany w Set plus beret otrzymasz rozkazy i zostaniesz brygadzistą...
Żeby zostać konsulem wyjaśnię potem bo może mi braknąć posta ;-D

Sorry za spam ale nie mogłem się powstrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Basia... Basia... Basia... [powędrował samotnie ku zachodzącemu słońcu, ze strużką śliny muskająca ziemię. I tyle go widziano]

Gdybym miał jednak serio się wypowiedzieć powiedziałbym zapewne, iż programu jeszcze nie oglądałem [jeno wstępik]. Z dość prostej przyczyny. Nie chce mi się ;) Ale rzec trza że z wypowiedzi wnioskuję - że warto. Biorę się więc za oglądanie...

Heh - Basia jest, ale [póki co] loga Ketopromu żem się nie dopatrzył... Zdrada!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm. Konsul wyjdź do pobliskiego lasku zabij Supcio szczura RH+-+ Powinno ci z niego wypaść Super Super Szata żula z pobliskiej chatki (Przed Potopowej) Idż na bagna uważaj na Mohery musisz mieć na sobie Supcio Supcio Sztate żula z pobliskiej chatki (Przed Potopowej) i Śmierdzący kij z bagna RH +-+ Zabij szefa moherów Super Beretem super moherow weź z jego skrzyni rozkazy jak zostać konsulem i Gotowe:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 20:24, KuRyS098 napisał:

hmm. Konsul wyjdź do pobliskiego lasku zabij Supcio szczura RH+-+ Powinno ci z niego
wypaść Super Super Szata żula z pobliskiej chatki (Przed Potopowej) Idż na bagna uważaj
na Mohery musisz mieć na sobie Supcio Supcio Sztate żula z pobliskiej chatki (Przed Potopowej)
i Śmierdzący kij z bagna RH +-+ Zabij szefa moherów Super Beretem super moherow weź z
jego skrzyni rozkazy jak zostać konsulem i Gotowe:)))))


Skończ, nie jesteś śmieszny.

@Grizzly.
Sng pisał, że za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadril odpowiedzialem tak jakby na wypowiedź St Death:

Żeby zostać brygadzistą musisz znaleźć święty moher z antenką dającą plus 10 do odbioru stacji który daje ci dopiero wtedy możliwość odebrania wiadomości od Radio maGRAMja że powinieneś zdobyć w jaskini Stadion upolować moba o nazwie dres mniej więcej twojego wzrostu i zdobyć z niego Set o nazwie Ortalionowy Dres Super Lansu który daje ci plus 30 do Lansiku, Plus 5 do Respekta a jeśli obetniesz się na łyso to dostajesz do bonusów jeszcze mnożnik 5. Wtedy tylko ubrany w Set plus beret otrzymasz rozkazy i zostaniesz brygadzistą...
Żeby zostać konsulem wyjaśnię potem bo może mi braknąć posta ;-D

Sorry za spam ale nie mogłem się powstrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No! Panowie i panie, bardzo mi się podobało. Fajny klimacik, choć przyznać muszę, że pani Basia [od dziś nazywana przeze mnie maskotką gram.pl :P] ma nieciekawą tendencję do zakańczania wypowiedzi w wysokich tonacjach co nie za dobrze wypada w uszach słuchacza [czyt. moich]. Tym nie mniej tak montaż, jak i trafność spostrzeżeń oraz - przede wszystkim! - treściwość njusów pozostają na bardzo dobrym, bo Waszym - gram.pl - poziomie.

Jak miło słucha mi się Hyper Express i podobnych dziwadeł, tak wasze dzieło idealnie wpasowuje się w tej schemat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nawet nieźle. Lekka przesada z tym "level up/down", ale ujdzie. Przyłączam się do wypowiedzi St Death, oraz dodam, że info o grach powinno być szybciej i szczegółowiej gromadzone, gdyż te wszystkie informacje zdążyłem w tygodniu powyczytywać (ale jako podsumowanie, ok). resp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu nie podoba mi się. Basia ma warkoczyk jak Helena w Ogniem i Mieczem. ;p Ogólnie wg mnie taka typowa dziewczyna od dobrze zarysowanej szczęce. :)

A sam program. Że się tak wypowiem, nie lubię programów o grach, bo jak wypowiadają ich nazwy z polskim akcentem to śmiesznie to brzmi. :) No i tak naprawdę. Co my się możemy dowiedzieć z takiego programu. Mam nadzieję, że następny level będzie miał bardziej aktualne informacje, bo na chwilę obecną jest przestarzały.
(Wszystkie informacje z Levela znałem już przedtem). Jest to dobry program dla osób które chcą być na czasie, a nie mają go zbyt wiele na czytanie newsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idealne dla widzów MiniMini...

Jak już daliście tą Basie, to niech Basia "cieszy oko".. =P

Ogólnie pomysł mi się podoba, natomiast jego realizacja jest dla mnie kompletna klapą... ^^
Ja bym to widział zupełnie inaczej, bo to co prezentuje Level to taki oklepany standard...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować