Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Basia o Mass Effect, Conanie i GTA – Level 1 już jest!

233 postów w tym temacie

Tak naprawde to nie wiem co to jest "MiniMini"
Może ty to oglądasz ale ja niee:P:P
Więc tak jak na Pierwszy raz Level jest b.Dobry
Napisy na końcu będą w Level 2 Najbardziej mnie rozśmieszyło "level up/down" hehe
Wierze że Level 2 Będzie bardziej dopracowany:P:D:D

Daje 9,9 na 10


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

level up i down nie potrzebne :D i jeszcze moglibyscie zrobic lepsze napisy poczatkowe gram.pl ;D a nie takie skaczace ;/

aaa Basia :) to wielki plus :> podro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są szanse na wrzucenie gdzieś tego w wersji HD? Niech będzie nawet ten nieszczęsny ftp, ale niech będzie to w wyższej rozdzielczości...
______

A program? Jaki program? A taaaak, program. No faktycznie, nawet fajny, chyba coś tam o GTA4 było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KuRyS098 >> ty naprawdę nie rozumiesz że przez ciebie to forum traci na klimacie? [to TYLKO moja opinia, ale... ]
Co gorsza, takie bezmyślne nabijanie postów sprawia że dany temat przestaje być czytelny. Twoje teksty są jak przecinki - same z siebie nic nie wnoszą a do tego, w nadmiarze, potrafią nieźle zirytować...

Słuchałeś kiedyś przemowy w której autor przesadził z ilością przecinków? No właśnie. Pomyśl, zanim coś napiszesz, błagam!! :)

Forum z zasady nie jest chatem ani tym bardziej miejscem gdzie dzieci mają okazję pochwalić się poziomem swojej elokwencji. To nie M$ Word. No, naprawdę. Skończmy ten spam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

amellas-- teraz to my troche spamujemy:p aallee co tam
Az musialem wejsc w statystyki i kolego KuRyS098 w tym temacie napisales jedyne 16 postów. Ale to nic przeciez ty nie spamujesz i na chama nie piszesz. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, wrzucenie Level''a na youtube to chyba największy błąd w całym przedsięwzięciu, nie dośc że okropna jakośc to filmiki wczytują sie coraz wolniej (Przy 10 megowym łączu powinno byc w kilka sekund... a z ledwością udało mi sie obejrzec). Cóż na ftp nie licze, ale jakiś lepszy odtwarzacz by sie przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak to czasami bywa na początku zaatakowały nas chochliki drukarskie stąd pojawiło się
> parę błędów :) Obiecujemy, że w drugim odcinku już ich nie będzie ;-)

1. Z paska na dole zrezygnowałbym, bo i tak nie sposób tego przeczytać (jakość filmu z jednej strony, z drugiej -właściwa akcja na ekranie; nie mam aż tak dobrego multitaskingu, z trzeciej - to nie TVN24, z czwartej - przez pasek Basia zaczyna się prawie od szyi); no chyba że jest to aluzja do nazwiska prowadzącej;))
2. Zastanowiłbym się nad tym, czy newsy ma czytać pan czy pani - w tej chwili jest namieszane, a wydaje mi się, że lepsza byłaby konsekwencja;
2. Dźwięk z gier nie został przyciszony w czasie, gdy Wasza Prezenterka czyta. Cały program ma różną głośność na początku i końcu;
3. Jeśli nie macie zarejestrowanych oryginalnych wypowiedzi danego programisty/prezesa/projektanta/grafika (w każdym razie mężczyzny), to lepiej aby tę część newsa przeczytał właśnie wasz redaktor (i vice wersalka). Takie zabiegi stosowane są np. w filmach dokumentalnych (czyli tam gdzie mamy jednocześnie narratora i bohaterów) - tam się to świetnie sprawdza, więc moglibyście zrobić studyjną probę, czy taki zabieg pasowałby do Levelu;
4. Zawartość:
- musicie coś zrobić z tymi newsami - o Uwe Bollu to ja już czytałem kilka dni temu, więc proponowałbym, coś nowego - zastanówcie się dobrze nad formułą, czy to mają być ciekawostki, czy rzeczy dotyczące premier, czy jakieś kontrowersyjne wypowiedzi - w każdym razie nie dublowałbym tego, co można przeczytać na stronie;
- wydłużcie newsy i zapowiedzi;
- chochliki - o tym już pisali inni;)
- relacja z konferencji jest biedna, strasznie pocięta - czyżby naprawdę nie było z czego montować? Poza tym nie kumam tego, co mówi Mr. Figiel - w przygodówkach od jakichś 15 lat każda kwestia jest nagrywana, więc co to za nowość? Zdecydowanie za krótka jest ta relacja, a jakoś nie chce mi się wierzyć, abyście nie mieli pomysłu, co na takich imprezach kręcić i kogo molestować;)
- możecie dołożyć dział krótkich recenzji lub "rzutów okiem" (myślę, że dwie-trzy gry wystarczą);
- równo traktujcie produkcje pecetowe i konsolowe - zachowujcie proporcje, pamiętajcie jakich graczy jest u nas więcej;) to samo tyczy się gatunków;
- warto by pokazać, jak ta dziewczyna ćwiczy na tej macie Wii Fit;
- wiadomości esportowe sobie odpuśćcie - nie sądzę, aby brakowało innych tematów, a zwykłym graczom (tzn. nie-esportowcom, których tu jest zapewne większość) wymienione nicki i zespoły nic nie mówią. Zainteresowani odwiedzą sobie specjalistycne strony np. esports.pl czy counter-strike.pl - to zbyt hermetyczna nisza, to tak jakbym zrobić kącik tycoonów kolejowych; wybacz, ale treść tego esportowego newsa mogłaby brzmieć "Bla-bla-bla-bla" i efekt byłby ten sam. Absolutnie niczego to nie wnosi do programu, a sprawia wrażenie zapchaj-dziury (mam nadzieje, że nie było to Waszą intencją),
- hostessy były bardzo przekonujące - dajcie im wcześniej jakiejś kawy albo najlepiej kręćcie na samym początku, póki jeszcze nie są zmęczone;) choć wydaje mi się, że najlepiej byłoby, gdyby Chris Priestley rzucił jakieś pozdrowienia dla widzów Levela :)

Tyle ode mnie. Sorry za tyle zastrzeżeń, ale po prostu od lat mam w głowie wizję idealnego programu o grach, ale niestety pozostaje to tylko w sferze wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować