Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Barrow Hill: Klątwa Kamiennego Kręgu - recenzja

12 postów w tym temacie

Curtiss

Albo rynek ostatnio wyjątkowo obrodził ostatnio w gry przygodowe, albo mamy jakiś wyjątkowy zbieg okoliczności. To już trzeci tytuł z pod tego znaku jaki prezentujemy na przestrzeni ostatniego tygodnia. Tym razem Wolfenstern o Barrow Hill

Przeczytaj cały tekst "Barrow Hill: Klątwa Kamiennego Kręgu - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 19:17, Patryk Mogilno napisał:

Gier przygodowych nigdy nie za wiele;) Gra bedzie super


Jak już to "gra JEST super" bo jak idzie zauważyc wyszła jakieś dwa lata temu. Poza tym z tego co pamiętam to była słaba więc nie polecam jeżeli nie szalejesz za przygodówkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 19:36, YahooPL napisał:

> Gier przygodowych nigdy nie za wiele;) Gra bedzie super

Jak już to "gra JEST super" bo jak idzie zauważyc wyszła jakieś dwa lata temu. Poza tym
z tego co pamiętam to była słaba więc nie polecam jeżeli nie szalejesz za przygodówkami
:)

Tak cos myslałem ze o tej grze słyszałem jakis rok temu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem już o tej przygodówce dość dawno w CD-Action - o ile pamiętam będzie w klimatach filmu Blair Witch Project... Za grami tego typu nie przepadam lecz muszę powiedzieć, że mnie zaciekawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

będzie, będzie... Ludzie, zauważcie, że gra już JEST i to od dawien dawna. Tak propo to Barrow Hill sux! Grałem w demko i gra jest do d*py o_O Kto nie wierzy, niech ściągnie demo (tylko nie pełną, nie piraćcie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować