Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najnowsze informacje o grze Gothic 4!

179 postów w tym temacie

Krejt> Jak na mnie to wydawca ma ostateczne słowo jeśli chodzi o termin wydania gry. Jowood wydając G3 zdawał sobie sprawę z jego niedopracowania. No ale co tam, durni fani kupią wszystko na czym pisze "Gothic". A potem najlepiej umyć ręce i zwalić wszystko na PB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję że powtórzy się casus Hitmana i Call of Duty w których to seriach 3 część była nieporozumieniem, a 4 wzniosła gry na wyżyny nieosiągalne do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. "w grze będzie można doświadczyć zmian pogodowych oraz cyklu dnia i nocy", to przecież było już w jedynce. Chociaż czary zmieniające pory dnia mogą być fajne - zwłaszcza jeśli NPC będą nie tylko dostosowywali się do zmienionej pory dnia ale także będą w stanie dostrzec (i skomentować) że to nienaturalne.
Co do 50-letniego Beziego to być może proces starzenia się nie jest aż tak okrutny dla Wybrańców Innoisa:)
Jednak nie będę wstrzymywał oddechu w oczekiwaniu na tę grę - zbytnio się zawiodłem na G3. Jeśli G4 powróci do poziomu jedynki i dwójki to będzie to bardzo miła niespodzianka, jeśli zaś skończy tak jak trójka to się nie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech to...dość już tego. Gothic 1 i 2 miały niepowtarzalny klimat i mimo kilku upierdliwych rzeczy grałem w nie wiele, wiele razy. W G3 nie potrafiłem się odnaleźć i w końcu poleciała z dysku. Czwórka może i będzie lepsza, ale dla mnie to i tak nie będzie to samo, nawet gdyby wsadzili tam lepszą niż w Crysis grafikę, latanie na smokach, czy możliwość grania orkiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista zmian nie wygląda powalająco. Zmiany pory dnia?Nic nadzwyczajnego. Ulepszona grafika...no tak to być musi ;P...
Po jakże "wspaniałej trójeczce" ja chyba podziękuję. Seria Gothic to trup, nie radzę go ruszać bo śmierdzi ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 11:00, Shaddix napisał:

A potem najlepiej umyć ręce i zwalić wszystko na PB.

Oczywiście, ponieważ gry nie robił JoWood, tylko PB właśnie.
Gra - poza babolami wynikającymi z pośpiechu - miała kilka istotnych błędów w założeniach, co już nie jest żadną winą wydawcy, tylko projektantów.
Ty uważasz że Gothic skończył się na części trzeciej. Dla mnie GII:NK to był ostatni "prawdziwy" Gothic, chociaż ogólnie już w dwójce spieprzono nowatorskie podejście do fabuły i światów fantasy jakim cechowała się część pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli następny Gothic nie będzie prequelem? A nawet pokaże obraz wojny okiem emeryta:) I znowu doszło do tego że nie wiadomo jaki wątek kontynuuje nowy Gothic, czy orkowie padli czy nie.
"w grze będzie można doświadczyć zmian pogodowych oraz cyklu dnia i nocy" a to chyba już było:)
To co mnie przyciągnęło do G3to był poziom trudności płynność była względnie ok a najnowszy patch już większość błędów naprawił choć wolontariat jako beta tester? :/
BTW. Co to screen?? Na topielca z piąchami? Bez miecza i zbroi? lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie to niepokoi, że nie wyda tego Piranha bytes, jednak zawsze mam takie obawy podobnie było z Homm5 i moje obawy okazały się bezpodstawne. Jednak wcześniej słyszałem, że powstaje dodatek do G3 czy robi go Piranha Bytes, czy też już ktoś inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 12:00, Mroczny Elf99 napisał:

Trochę mnie to niepokoi, że nie wyda tego Piranha bytes, jednak zawsze mam takie obawy
podobnie było z Homm5 i moje obawy okazały się bezpodstawne. Jednak wcześniej słyszałem,
że powstaje dodatek do G3 czy robi go Piranha Bytes, czy też już ktoś inny?



PB gdy usłyszała o dodatku G3 powiedziała że o tym nic nie wiedzą, czy jakoś tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodała czy DODADZĄ bo to różnica.. tyle rzeczy też DODALI w G3 a jakoś ich nie było. Proszę jeśli już się bierze jakiś teks to z włączonym myśleniem go tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat: zmienić noc w dzień i nazad
A cóż to za pora dnia: nazad :D
A na poważnie. Już sobie ostrzę pazurki na G4. Prawdę mówiąc, G3, nawet pomimo błędów i okropnego systemu doczytywania nie wiadomo czego, miało swój klimat i ma swoje miejsce w mojej Galerii Gier. Jesli pozostawią klimat z G3 i nie popełnią jego błędów, gra może być hitem na miarę Gothic2. Liczę na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

będzie można zaklęciem zmienić noc w dzień i nazad
Nice tym zaklęciem będzie położenie się do łóżeczka i odlulanie kilku godzin naprawdę oryginalne :/ .
1+2+dodatek były THE BEST, 3 badziew, 4 podchodzę z DUŻYM dystansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak 3 przeszedłem ...eh szkoda gadać ... nawet tych 3 GB ramu nie miałem żeby na 88 GT i Quadzie nie "muliło" ;sss ... jeśli 4 dobrze nie zoptymalizują to RANY BOSKIE ja w to nie pogram ??? :SS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować