Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najnowsze informacje o grze Gothic 4!

179 postów w tym temacie

Dobra wiadomość na prawie że początku dnia. Seria Gothic to dla mnie coś wspaniałego. Mam nadzieję, że twórcy włożą w projekt całe swoje serca. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli każda wyspa będzie wielkości terenu z Gothica 2 (albo i większe) będę przeszczęśliwy. :D
A na G4 czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do dzisiaj się śmieje z "zalecanych wymagań sprzętowych" wypisanych na moim pudełku od G3 : Pentium 4 , 1.5GB Ram , ATI X1600 lub GF 6800 : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak w 3 nie zagrałem długo (słaby komp, a mam wersje kolekcjonerską gry), a w 4 zagram na 100% skoro wyjdzie na X360 (chyba, ze mnie ROD spotka xD). Bardzo mnie cieszy ten fakt ponieważ Gothic to jedna z najlepszych gier w jakie grałem, niesamowicie wciąga. Martwi mnie natomiast inne studio (choc AT był spoko), oraz czy wersja na X360 zostanie spolonizowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jakoś nie mówią nic o tym, aby zmienić system walki - przecież to, co było w G3 było tragiczne! Ogólnie, dla mnie G3 w porównaniu z G1 i G2 to całkowita porażka, oprócz grafiki i wielkiego świata nie ma nic - za to roi się od bugów, fabuła praktycznie nie istnieje, gra zwyczajnie NUDZI. I brakuje klimatu dwóch poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że gra będzie pozbawiona wszelkich bugów , a ten pomysł z ujeżdżaniem "bestii" może się okazać ogromną rewolucją w grach z serii Gothic. Oby tylko wymagania gry były przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"w grze będzie można doświadczyć zmian pogodowych oraz cyklu dnia i nocy"

No tak było od pierwszej części dziwne jak by z tego zrezygnowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo ciekawie. W tym roku dodatek (miejmy nadzieję, że ktoś w końcu zoptymalizuje trochę silnik Gothica 3), a już za niecałe dwa lata - jak dobrze pójdzie - kolejna część sagi. Oj będzie w co grać, będzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

# akcja G4:A rozgrywa się w 10 lat po wydarzeniach z "trójki"
Trochę pójście na łatwiznę - znowu ta amnezja czy kolejny bohater? :p
# główny bohater odwiedzi cztery wyspy, z których każda ma inny klimat, faunę i florę
To może być ciekawie - tundra, pustynia, dźungla, las i tam różnie. ;P
# w grze będzie można doświadczyć zmian pogodowych oraz cyklu dnia i nocy
N/c - to przecie było w poprzednich częściach, ale może to usprawnią o jakiś wpływ na rozgrywkę. xP
# będzie można zaklęciem zmienić noc w dzień i nazad
W końcu przestaniemy się wkurzać nockami, podczas których jest ciemno. Ciekawe jak będzie z tymi zaburzeniami godziny...
# w G4:A pojawią się NPC-e z poprzednich części, a stare potwory będą miały odświeżony wygląd
Standard...
# twórcy dodali możliwość ujeżdżania "bestii"
Jazda na cieniostworze! xD
# znacznie ulepszona grafika, ze wsparciem DirectX 10. Przykład: postać staje pod drzewem, obraz staje się nieco ciemniejszy. Gdy spojrzy się na słońce, jego promienie będą częściowo przenikać przez liście
To chyba było przy G3...
# platforma: PC, X360, PS3
Współczucie dla konsolowców... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie tylko mam jedno pytanie, czy odświeżą wygląd potworów z GI i GII, czy tych z GIII, bo jakoś węże w Gothicu 3 mi nie bardzo pasowały do klimatu gry.
Po 2, to bardzo jestem ciekaw fabuły, czy twórcy pójdą na łatwizne (skleroza bohatera, nowy bohater) czy też wymyślą coś ciekawego
Po 3 martwie się klimat gry, ponieważ te 4 wyspy o różnych klimatach jakoś mi tu nie pasują:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się kolejny hit, ale...
1) Już trza zbierać kasę na sprzęt który go pociągnie
2) Ja bym się powstrzymał z wiwatami, to ciągle może być żart
3) Ile jeszcze trza będzie czekać, 5 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 100% popieram Krejta. G2 Noc Kruka to jak dotąd najlepsza część Gothica. Trzecia część to "żywy trup". Fabuła długa, ale bardzo nudna. Zwierzęta też nie rewelacja. Quasty poboczne były długie i nudne(dużo niepotrzebnego chodzenia) Po tygodniu gry już mi się nie chciało w to grać. Mam nadzieję że G4 będzie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie wielkim fanem serii Gothic nie jestem, ale miło spędzało mi się przy niej czas. Grałem tylko w pierwszą i drugą (+ noc kruka) część, ale zabawa i tak była przednia. Trójkę wydziałem tylko na obrazkach i gameplayach, ale zapewne była równie przyzwoitą produkcją jak jej poprzedniczki.
Gothic 4 zapowiada się co najmniej imponująco. Bardzo ciekawi mnie ta zmienna flora i fauna oraz ujeżdżanie bestii. Mam nadzieję, że programiści nie zepsują tak dobrze wyrobionego tytułu. A zresztą, o to chyba nie trzeba się martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, aż łza się w oku kreci jak sie pomyśli że Piranha Bytes już nie zrobi kolejnych części na poziomie jedynki czy dwójki. Część trzecia była po prostu inna. Jakby wydali ją pod całkiem innym tytułem, z innymi bohaterami itd. to może i by była super, ale na tle poprzedniczek blednie. Może jakimś cudem Spellbound Entertainment uda się przywrócić świetność Gothicowi, ale szanse sa nikłe. Szczególnie patrząc na dotychczasowe osiągnięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy co wyjdzie z tego tandemu Spellbound-Jowood :) Miejmy nadzieję że Gothic 4 nie będzie tak zabugowany jak G3 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować