Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najnowsze informacje o grze Gothic 4!

179 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2008 o 14:43, lukesky16 napisał:

Część trzecia była po prostu inna.


Takie były zamierzenia. Udało się.

@BANITA PL

Dnia 28.04.2008 o 14:43, lukesky16 napisał:

1) Już trza zbierać kasę na sprzęt który go pociągnie


Ło ludy, na Crysisa 2 i CoDa 5 też będziesz zbierał kasę. Na sprzęt znaczy się.

Dnia 28.04.2008 o 14:43, lukesky16 napisał:

2) Ja bym się powstrzymał z wiwatami, to ciągle może być żart


Tiaa...

Dnia 28.04.2008 o 14:43, lukesky16 napisał:

3) Ile jeszcze trza będzie czekać, 5 lat?


Końcówka 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No gra może będzie ciekawa, i może odrodzi się po zabugowanej 3 części.

Ale wolę kupić na konsole bo przynajmniej będę grał na max detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to juz nie bedzie gothic II, ani jedynka, tylko piranie potrafily wytworzyc ten niesamowity klimat w grze, a gdyby nie ponaglania jowooda mozliwe ze trojka rowniez bylaby niezla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"platforma: PC, X360, PS3"

PS3? Świetnie :) Teraz nie ma już absolutnie sensu upgradować kompa :D Przynajmniej dla mnie :) Tyle świetnych gier na tą konsolą się szykuje, że tylko brać, grać i nie gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbox 360? super !!!!!!!!
tylko mnie zastanawia fakt czy gra bzie na kosolach tak samo realistyczna jak na kompie
nie chcę żeby ta gra powstała na konsolach tak jak inne gry typu Rachet & Clanck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no Gothic zawsze byl ciekwawy i dosc dobrze przemyslany, ale optymalizacja byla do d**y. Mam nadizeje ze zmienia silnik gothica albo chociaz go porzadnie zotymalizuja, bo naprawde zal bylo grac, szczegolnie w trojke. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 15:01, gothicerofan napisał:

xbox 360? super !!!!!!!!
tylko mnie zastanawia fakt czy gra bzie na kosolach tak samo realistyczna jak na kompie
nie chcę żeby ta gra powstała na konsolach tak jak inne gry typu Rachet & Clanck

Ratchet & Clank to... platformówka (również) dla dzieci. Poza tym jest obecnie jednym z najlepszych gier na PS3, więc nie wiem w czym tu ujma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic IV na konsole? No kurczę, naprawdę sie zdziwiłem :)

Gier z serii nie lubię, ale jednak przeniesienie jego na konsole to według mnie dobre posunięcie ze strony twórców. Znajdą o wiele więcej nabywców, a przy okazji część graczy, którym seria przypadła do gustu będzie zadowolona. No cóż, na razie mamy dość mało szczegółów, ale zaklęcie zmieniające noc w dzień i na odwrót będzie fajne :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super :)) Mam nadzieję ze wersja na X360 będzie po polsku, bo jak nie to będę musiał kupować nowego kompa czego bardzo bym nie chciał ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 15:04, Zaitsev napisał:

> xbox 360? super !!!!!!!!
> tylko mnie zastanawia fakt czy gra bzie na kosolach tak samo realistyczna jak na
kompie
> nie chcę żeby ta gra powstała na konsolach tak jak inne gry typu Rachet & Clanck

Ratchet & Clank to... platformówka (również) dla dzieci. Poza tym jest obecnie jednym
z najlepszych gier na PS3, więc nie wiem w czym tu ujma...


podałem przykład
ale na pewno wielu'' konsolowców'' będzie chciało mieć taki towar w rękach
P.S. tylko czy z gothiciem nie stanie się tak jak z Call od Duty ??
że będzie najpierw na kompa apotem się przeżuci na konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tego newsa zobaczyłem to mi się słabo zrobiło...Byle to nie był żart...ale mój komp i tak tego nie uciągnie więc nie wiem czym sie tak podniecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 był wywalony w kosmos!!! W której grze ma się taką swobodę??? W sumie grę można było przejść w 4 dni lub nawet w 3 miechy, gracz miał pełną swobodę, bez sensu że panowie z Pirania Bytes już nie robią tej gry bo to mistrzowie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym co przygotowali w Gothic III nie wiem czy nie zrezygnuję z czwartej części (na razie zagrywam się dwie pierwsze)... Poza tym - GOTHIC na KONSOLE?! Oby nie był to koniec serii - klimat poprzednich części z pewnością nie zagości w "czwórce".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 15:34, Bifur napisał:

Po tym co przygotowali w Gothic III nie wiem czy nie zrezygnuję z czwartej części (na
razie zagrywam się dwie pierwsze)... Poza tym - GOTHIC na KONSOLE?! Oby nie był to koniec
serii - klimat poprzednich części z pewnością nie zagości w "czwórce".



Wiesz co koniec serii gothic był gdy wyszła część trzecia, czwarta część to inna gra stworzona tylko dla kasy, a żeby zyski były większe opakowali ją w nazwę "Gothic 4"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spelbound wyskoczył z nowymi pomysłami ,tylko czy będą dobre ? Gothic zawsze był wierny blaszakom a teraz bezi przenosi się również na konsole ,a z mojego doświadczenia wiem ,że jak rpg są robione na kilka platform to najbardziej okrojona jest wersja na pecety.I jeszcze te nowe pomysły spelboundu, chcą dać ujeźdżanie "besti" ja bym tam wolał żeby tego nie dodawali bo z gothica zrobi się oblivion a chyba nikt tego nie chce. Moim zdaniem najbardziej grywalna była jedynka i jak spelbound chce odnieść sukces to by chociaż tak nie ryzykował z tymi nowymi pomysłami, bo niedzielnemu graczowi to się spodoba ,ale zagorzałemu fanowi serii nie bardzo bo najbardziej bym chciał żeby 4 przypominała inne gry z serii a nie ,że robią zupełnie inną grę (lub następnego klona obliviona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...w Gothica 3 nie grałem, i mnie do niego nie ciągnie, ale bez tego raczej się nie obędę. Do Gothica 3 mam komp w w miarę przystosowany, ale do Gothica IV wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować