Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najnowsze informacje o grze Gothic 4!

179 postów w tym temacie

Zaraz...tzn. ze zeby zagrac w G4 trzeba bedzie miec Viste DIRECTX 10.0...FUCK! Vista to szajs do gier! Słyszalem cos o DirectX 10 na XP czy cos w tym stylu ale nie jestem pewien czy to plota, czy prawda...ehh...DirectX10...makabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hę? Ktoś se jaja robi? Czwarta część gry, która miała być trylogią... Tak najlepiej odsunąć developera, bo robił grę dla graczy, a nie dla pieniędzy. Jak to nazwać? Pieprzona komercja, nie uwłaczając. Gratuluję producentowi gry głupoty i chciwości. Jako fan prawdziwego Gothica czuję się urażony tym, że wykorzystują dobrą markę, żeby tłuc kasę. Bez PB nie ma Gothica. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy takie najświeższe to info. Może lepiej że Spellbound zajmie się 4. 3 nie ukrywajmy - jest słaba, delikatnie mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 22:24, Tebesin napisał:

Hę? Ktoś se jaja robi? Czwarta część gry, która miała być trylogią... Tak najlepiej odsunąć
developera, bo robił grę dla graczy, a nie dla pieniędzy. Jak to nazwać? Pieprzona komercja,
nie uwłaczając.

Piranha jako-taka została odsunięta ze względu na to, że na "trójkę" psioczyli nawet najwięksi fanatycy serii.

Przy czym Spellbound zajmuje się tylko pierdółkami technicznymi - nad grą wciąż sprawuje pieczę "mózg" Gothica, czyli Kai Rosenkranz; po prostu wcześniejszych game designerów przeprowadzono do lepszego studio :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trójka troche mnie rozczarowała, najlepsze dwie pierwsze częsci (razem z NK).
Jak dla mnie w 4. czesci fajnie by było powrócić do Khorinis, najlepszy klimat i zawsze można dodać wiele nowych terenów.

Walić wsparcie dla DX10, powróciliby do silnika z drugiej części gry, wyglad przy tym tytule nie ma znaczenia
ta nowa grafika i sterowanie zatraciły klimat w Gothic''u 3 :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako fan Gothica czuje się zgwałcony ~~" Jakieś łebki od Airline Tycoon Deluxe (swoją drogą co to do ciężkiej kurtyzany nedzy jest? Nigdy o tym nie słyszałem...) biorą się za Gothica... ''Sodomia i Gomóra normalnie''. Bez PB to już nie bedzie ta sama seria, dla mnie Gothic skonczył się jako trylogia. Chcecie wiedzieć o co chodzi w Gothic 4? Napiszcie nazwe gry przytrzymując shift. Co wyjdzie? ''GOTHIC:$''. Komercha prosze ja was... Producentom chodzi tylko o ''$''. Już widze te podniecone legiony 12 latków: "ŁaŁ bendom wjeszhowce!!1oneone", "Morze bendom jagieź sóper czary tak rzeby zabidź wrzystkih na ciosa?//" IMO Gra wyjdzie jako nastepny TES tyle, że z logo Gothica (nie mowie tu, ze Oblivion czy Morrowind to złe gry ale maja zupełnie inny klimat niż Gothic)
Jednak chciałbym żeby było inaczej, żeby gra trzymała się poziomu swych poprzedniczek...
Jeśłi źle mówie niech ktoś mnie wyprowadzi z błedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 23:36, Feflar napisał:

/cut/


IMO prawisz dobrze :). Spellbound Entertainment nie ma wystarczającego doświadczenia by poradzić sobie z TAKIM RPG''iem - poza tym jedyna dobra gra, którą stworzyli to Desperados... Mam jeszcze obawy co do wydania tej gry na konsole - musieliby okroić grę z jej najlepszych elementów i zrobić bezsensownego hack''n''slash''a żeby konsolowcom gra jako tako się spodobała (vide Fable) . Krótko mówiąc to prawdopodobnie początek końca serii tych wspaniałych eRPeGów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i super czekam na Gothica IV będzie albo hitem albo shitem. Bez bezimiennego będzie dziadowo wyjdzie ci tu jakiś Desperados. Ale zobaczymy przeżyjemy. Teraz czekać na dodatek Gothica 3 xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem. Dla mnie Gothic I to było coś - zupełnie nowa formuła, świetna grafika, rewelacyjny klimat i najgłupsze sterowanie w historii. Ale gra była boska. Drugi Gothic już mnie tak nie powalił, ale nadal było to coś wyjątkowego. "Trójka"... hmm... trójka zupełnie zatraciła klimat pierwszej części i jakoś mnie nie przekonała do ponownego zwiedzania całego świata, zaglądania do każdej dziury itd. A czwarta część? Sam nie wiem... Z jednej strony będzie to już tytuł next-genowy, więc rewelacyjna grafika, ogromny świat, rozmach i takie tam. Tylko nie jestem do końca pewien, czy rzeczywiście potrzebujemy gry, która jest jeszcze większa, od "trójki". Może właśnie dlatego, będzie ona podzielona na cztery wyspy? Żeby gracz nie był przytłoczony wielkością świata. Nie do końca też jestem pewien fabuły. Do tej pory wszystko było spójne i logiczne - Bezimienny niszczy Barierę w Dolinie Górniczej, Bezimienny przepędza smoki z wyspy Khorinis, Bezimienny przepędza orków z Myrtany. Mieliśmy piękną trylogię, zaś teraz trzeba będzie wymyślić nowy konflikt, który gracz będzie musiał zażegnać. Co tym razem zagrozi światu?
Jedyne co mnie pociesza, to to, że Gothic 4 wyjdzie też na konsole, więc skończą się odwieczne problemy z mocą obliczeniową kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie kupuje Xboxa 360 zeby pograc w Assassins Creeda bez nerwow i zmiany kompa a tu prosze!!:D
Wchodze i widze ze moja ulubiona gra wyjdzie tez na ta platforme:D
Szkoda tylko ze "Desperados" sie do tego zabiora...Oby na konsole byla polska wersja bo jestem przyzwyczajony do polskiego Gothica. Zawsze to byla jedna z lepszych polonizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, biorąc pod uwagę to że Gothic zawsze wyznaczał nowy próg wymagań systemowych, czy na 4 wystarczy karta graf 1Gb, powiedzmy 5 GB ramu i ile on będzie zajmował. Ale tak szczerze to wolałbym aby inna firma się za niego wzięła, mam złe przeczucia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tjaa... i znowu niebotyczne wymagania >.< ...
swoją drogą to ciekawy pomysł z tym ujeżdzaniem bestii... pytanie jest takie : czy to wypali? ...
w ogóle ... Gothic na konsole - totalna klęska :PP ...
PS. podtytuł taki sobie - mogli się bardziej postarać .. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

G3 nie zasłyneła niczym wielkim oprucz tytułu morze fabuła w czwurce będzie bardziej wciągająca. ulepszona grafika i możliwość ujeżdżania bestji to świetny pomysł oby gra była ciekawsza bo zabijanie orków w G3 szybko sie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie się zachłysnąłem jak zobaczyłem kto robi G4. Będę tendencyjny ale powiem że rację mają Ci którzy twierdzą że G1 i G2 były najbardziej klimatyczne. G3 to naprawdę świetny rolplej ale ma tyle błędów że łohohohoł. Jednak trochę czuć było klimat poprzednich części, a nowe tereny naprawdę robiły wrażenie - zwłaszcza stada byków i zniszczona stolica Myrtany.

G4 to będzie zupełnie inna gra, a jak nie to się zaskoczę. Chociaż twórcy Wiedźmina też nie mieli doświadczenia a gra im wyszła :D

Może jakaś zniżka za to ostatnie stwierdzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawy mam bo studio już nie to, w dodatku ich gry świata nie zwojowały a i nie były aż tak skomplikowane jak G4. Niemniej zastanowię się nad zaopatrzeniem jak wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować