Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek-blitek

battle.net

17 postów w tym temacie

Ja mam pytanko. Rozegrałem kilka gier na battlenecie w Warcrafta3 jednak mimo tego w historii mam ciągle puste statystyki i pokazuje mi 0 rozegranych gier. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 21:33, SirMike napisał:

Ja mam pytanko. Rozegrałem kilka gier na battlenecie w Warcrafta3 jednak mimo tego w historii
mam ciągle puste statystyki i pokazuje mi 0 rozegranych gier. Dlaczego?


Moze rozegrales te gry nie przez Play game, a przez Custom game. Ta druga opcja nie nalicza ci punktow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 00:31, fRgy napisał:

Moze rozegrales te gry nie przez Play game, a przez Custom game. Ta druga opcja nie nalicza
ci punktow :)


Aaaa, wiec wszystko jasne. Myślałem, że statystyki naliczają się zawsze. Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 01:17, frogermcs napisał:

A czy może ktoś podać nazwę polskiego kanału na battle.net ?


no wiesz bardzo proste jak Warcraft 3 to bedzie to kanal warcraft iii pol-1
a ja Warcraft3 Frozen Throne to bedzie to kanał frozen throne pol-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 13:56, Matrusek napisał:

starcrafta Ghost tez nie ma :D

Zacznijmy od tego ze SG nie ma. A BN moze on miec :P Konsole da sie do netu podpiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ejst o Diablo 2 mój problem prosze o pomoc!!!
Ostatnio grałem sobie normalnie na battle.net gdy nagle włączam na następny dzień gre i próbuje wejść na konto(naciskam guzik battle.net)wyskakuje mi napis "nie można połączyć się z battle.net).Sprawdziłem nie dostałem bana,mam wyłączone antywirusy,firewall jest wyłączony.Proszę o pomoc ponieważ a koncie znajdują się ważne przedmioty.Dziękuje za każdą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdy chcę wejść na battle.net bramka northrend to mi pisze że łącze się z niewłaśćiwym serwerem jeśli używasz modemu połącz się ręcznie z internetem proszę o szybką pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować