Zaloguj się, aby obserwować  
Elnord25pl

"Włatcy móch" itp. Jak chamstwo z kreskówek wpływa na dzieci? [M]

306 postów w tym temacie

/ciach/
To się powoli robi nie normalne... Dzieci widzą, że to "bohaterowie" znanej kreskówki, więc starają się tak zachowują... Już wolę, żeby dzieci cały czas były w fazie Yu-gi-oh! :) Przynajmniej były spokojniejsze:) A że wszędzie grali? trudno - przynajmniej czuli szacunek w stosunku do siebie:)
PS: Długie posty staraj się ciąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale większość dzieci niezwraca uwagi na to. Dla nich jest to po prostu ładne czerwone kółeczko (dawniej kwadracik). W tym momencie zacytuję moją babcie " Kiedyś to ni było tak źli, jak kartki były to nikt głodny nie chodził", tak jest i teraz. Jeszcze parę lat temu był Czerwony kwadrat, Żółty trójkąt i Zielone koło, które było bardzo dobrze widać na ekranie. Dzieci nie były tak nabuzowane filmami dla dorosłych, było wyraźnie widać że jest czerwone cuś i się dzieci pytały "mamo a co to jest, to czerwone?". Mam w klasie kolege w klasie (niech bóg ma tego człowieka w opiece) który jest takim myślicielem, fan włatców na amen, że hej. Z tego wywodzi się pewna historia, otóż gdy kumple cieszyli się z nowych odcinków (już się nie cieszą), jedna baba zakablowala ich wychowaczyni, że oglądają takie rzeczy. wychowaczyni zrobiła im sajgon (mnie wtedy nie było w szkole) że oglądają programy dla dorosłych. Nastepnego dnia, wchodzę do szatni siadam, kabel siedzi, a myśliciel wpadł na pomysł by zacząć pitolić o włatcach móch. Wszyscy w obronie kumpli zaczęliśmy mówić, że po co on to ogląda, że to głupie jest. A ten dalej swoje, i siedzieliśmy u wychowaczyni słuchając jak się drze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I pewnie masz absolutną pewność, że wszystkie te dzieci oglądają WM, tak? W dodatku pewnie gdyby nie było WM, to te dzieci byłyby grzeczne, miłe i w ogóle naj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 14:43, minimysz napisał:

I pewnie masz absolutną pewność, że wszystkie te dzieci oglądają WM, tak? W dodatku pewnie
gdyby nie było WM, to te dzieci byłyby grzeczne, miłe i w ogóle naj...


Minimysz a ale to jeszcze dzieciak :) On kieruje się zdaniem większości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 14:43, minimysz napisał:

I pewnie masz absolutną pewność, że wszystkie te dzieci oglądają WM, tak? W dodatku pewnie
gdyby nie było WM, to te dzieci byłyby grzeczne, miłe i w ogóle naj...


Ja nie uważam że wszyscy to oglądają, mówie to o dzieciakach które znam, nie o wszystkich. Gdyby WM nie było przynajmniej niektórzy byliby trochę normalniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 14:43, minimysz napisał:

I pewnie masz absolutną pewność, że wszystkie te dzieci oglądają WM, tak? W dodatku pewnie
gdyby nie było WM, to te dzieci byłyby grzeczne, miłe i w ogóle naj...


Mówili i chwalili się że to oglądają. Gdyby nie bło WM, to niektórzy byliby normalni (w miare).

hammerfall87 co do rozmowy ma mój wiek, to że mam 11 lat nie znaczy że mam gdzieś świat, i tylko chce "walić w konter strajka na czitach i piracić, spamować i noobować w necie". Jeżeli uważasz że każdy w podstawówce to noob, ham i reszta, to oznacza że jesteś osobą bardzo ograniczoną.

Sorka za double ale coś się zepsuło mi w przeglądarce i nie wyświetliło postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 17:57, Marcus pl napisał:

> I pewnie masz absolutną pewność, że wszystkie te dzieci oglądają WM, tak? W dodatku
pewnie
> gdyby nie było WM, to te dzieci byłyby grzeczne, miłe i w ogóle naj...

Mówili i chwalili się że to oglądają. Gdyby nie bło WM, to niektórzy byliby normalni
(w miare).

hammerfall87 co do rozmowy ma mój wiek, to że mam 11 lat nie znaczy że mam gdzieś świat,
i tylko chce "walić w konter strajka na czitach i piracić, spamować i noobować w necie".
Jeżeli uważasz że każdy w podstawówce to noob, ham i reszta, to oznacza że jesteś osobą
bardzo ograniczoną.

Sorka za double ale coś się zepsuło mi w przeglądarce i nie wyświetliło postu


Nie ale zwalanie na bajkę jest idiotyczne to jak stwierdzić ,że gry rodzą terroryzm,taka prawda ,większość dzieciaków polubiła włatców bo usłyszała ,że dla widzów dorosłych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 17:57, Marcus pl napisał:

Mówili i chwalili się że to oglądają. Gdyby nie bło WM, to niektórzy byliby normalni
(w miare).


Nadal twierdzę że to idiotyczne zwalać na WM jeśli chodzi o zachowanie dzieci. Nie WM to coś innego znajdą.. Dzieci sąsiadów nie oglądają WM w ogóle bo nie mają możliwości, a z niektórych to prawdziwe skur..:):):)
Tu chodzi o charakter dziecka które jak będzie chciało to i tak znajdzie sobie wzór jaki go interesuje. To nie WM sprawia że dzieci nagłe głupieją i rzucają przekleństwami i tak dalej.. Jeśli dzieci się tak zachowują to wina rodziców i tylko wyłącznie rodziców. Mam kuzyna w wieku 13 lat który ogląda WM, grał w niejedną krwawą grę i zachowuje się normalnie, bez zboczeń czy innych głupich zachowań mimo że z takim towarzystwem ma do czynienia. Został dobrze wychowany i teraz rozwija się w dobrym kierunku, WM nie zmienią nagle jego zachowania.

Jeśli rodzice pozwalają swoim pociechom w wieku 5 lat oglądać WM to tylko wina rodziców nie samej bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeden chłopak w klasie ma tak słabe oceny, że ledwo zdaje, a ma tak szybką reakcję jak Czesio i jeszcze idealnie udaje jego głos. Jak widać zajmuje się nie nauką lecz oglądaniem codziennie Włatcóf Móch. Każdego dnia wyskakuje z tekstami czy oglądaliśmy a jeśli odpowiemy, że to zaczyna nam opowiadać odcinek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 16:57, Bartek Dudek napisał:

U mnie jeden chłopak w klasie ma tak słabe oceny, że ledwo zdaje, a ma tak szybką reakcję
jak Czesio i jeszcze idealnie udaje jego głos. Jak widać zajmuje się nie nauką lecz oglądaniem
codziennie
Włatcóf Móch. Każdego dnia wyskakuje z tekstami czy oglądaliśmy a jeśli
odpowiemy, że to zaczyna nam opowiadać odcinek :P


Straszne nie uczy się !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Włatców móch to z tego co czytałem to ich oglądalność spada. Najnowsze odcinki już się skończyły, ale na jesień planowane jest jeszcze 15 nowych, no i oczywiście film na początku przyszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 16:57, Bartek Dudek napisał:

U mnie jeden chłopak w klasie ma tak słabe oceny, że ledwo zdaje, a ma tak szybką reakcję
jak Czesio i jeszcze idealnie udaje jego głos. Jak widać zajmuje się nie nauką lecz oglądaniem
codziennie
Włatcóf Móch. Każdego dnia wyskakuje z tekstami czy oglądaliśmy a jeśli
odpowiemy, że to zaczyna nam opowiadać odcinek :P

A ja w podstawówce miałem dwóch kolegów, którzy mieli za rodziców adwokatów i też mieli problemy z ocenami, a do tego pierwsze ocinki Mody na sukces zaczynały zdobywać popularność... adwokaci na stos wraz z Modą na S... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka twoja wypowiedz o tym jakoby niektorzy byli normalniejsi bez wm to tak jakby napisac psychopatyczni mordercy byliby normalniejsi gdyby na swiecie nie było noży przeciez piła tarczowa jest wydajniejsza i daje więcej zarobić naszym kochanym firmom zza granicy:) Bezsensowna argumentacja

Co do reszty to ze wychowawczyni wogole ingeruje to sie chwali:P z drugiej strony jaki sens tego zakazany owoc lepiej smakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojej 7-letniej siostrze czasami zdarza się (raczej rzadko ale jednak) powiedzieć jakiś wulgaryzm i rodzice zawsze do mnie ,,To ty ją nauczyłeś!"itd. Ale ja swoje wiem - największe siedlisko satanizmu w mojej miejscowości to przedszkole mojej siostry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 17:42, lord dredy napisał:

Mojej 7-letniej siostrze czasami zdarza się (raczej rzadko ale jednak) powiedzieć jakiś
wulgaryzm i rodzice zawsze do mnie ,,To ty ją nauczyłeś!"itd. Ale ja swoje wiem - największe
siedlisko satanizmu w mojej miejscowości to przedszkole mojej siostry :P


Taaa, przedszkola są straszne. Ja jak przechodziłem koło jednego to widziałem jak dwóch chłopców bawi się ciężarówką / traktorem i jeden zabrał drugiemu, na co ten zareagował "oddaj to ty pierd... h**u", a ten pierwszy jeszcze odpowiedział "spierd... teraz to jest moje i h*j ci do tego"...

I pomyśleć że to w przedszkolu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 10:16, W.S.A.D napisał:

/ciach/
To się powoli robi nie normalne... Dzieci widzą, że to "bohaterowie" znanej kreskówki,
więc starają się tak zachowują... Już wolę, żeby dzieci cały czas były w fazie Yu-gi-oh!
:) Przynajmniej były spokojniejsze:) A że wszędzie grali? trudno - przynajmniej czuli
szacunek w stosunku do siebie:)
PS: Długie posty staraj się ciąć:)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37653&u=6#end wejdz i pomóż jesli mnie pamiętasz xD giedzs mi z mu pomogles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować