Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA: Vice City - recenzja

6 postów w tym temacie

Dla mnie ta gra ma po prostu jaja. Nie zestarzała się w ogóle. A klimatem VC dużo bardziej podoba mi się niż ten z SA. A grafika, choć już za ładną trudno ją uznać, jest taka kolorowa i... klimatyczna właśnie. Moja ulubiona część GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza część gta. Po bezpłciowym gta3 to była niesamowita odmiana. Masa klimatu lat 80, rewelacyjna muzyka, sporo nawiązań do serialu Miami Vice. Poza tym ciekawa fabuła i zadania, które nie były udziwnione ani idiotycznie utrudnione sprawiły, że przez ładny kawał czasu ze znajomymi ciągle gadaliśmy o tej grze.

Grafika rzeczywiście trąci myszką lekko ale akurat to zupełnie nie przeszkadza. Można nawet powiedzieć, że wszechobecne pastelowe kolory wzmagają odczuwanie klimatu z tamtych lat :). Nowe gry mają tylko grafikę a brakuje im tego co dawniej określało się mianem miodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisał sad statute to gra ma klimat i grafika dla mnie w niej stoi na drugim miejscugra mi bardziej podoba sie niz gta sa a nie wie jak z IV bo nie grałem i zagram pewnie dopiero jak wyjdzie na pc:( najprawdopodobniej kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować