Zaloguj się, aby obserwować  
gothicsheep

Gramowe inicjatywy

159 postów w tym temacie

Mam najszczerszą nadzieję że nie jestem niczyim idolem, bo to by było straszne :P. Źle mnie zrozumiałeś - nie chodzi mi o to że masz wszystkie moje psoty czytać, tylko że odkąd tu jestem słyszę narzekania na gry i zabawy, i do tej pory nie mogę zrozumieć czemu ludzie tak uparcie je krytykują. Odhaczasz freestyle i ich nie ma, nie widzisz ich - nie przeszkadzają. Więc skąd ta zawiść, że "ja się nie chce bawić, to nie dam się bawić innym"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że dobrze się zrozumieliśmy - pisałem tak jedynie na początku i uważam takie tematy za swoistą furtkę do reszty serwisu.

Być może ktoś tak jak ja "nawróci się", a może będzie pisał jedynie w spamerskich tematach, ale skoro do nich nie zaglądasz, to taki osobnik nie powinien Cię obchodzić, a nawet nie powinieneś wiedzieć o jego istnieniu ;)

Oczywiście zdarzają się też mniej rozgarnięci użytkownicy w innych tematach, ale ich "przygoda" raczej szybko się kończy ;)

EDIT:
Co do moderatorów - ogólnie nie narzekam, ale chyba wprowadziłbym jakieś kary dla forumowych "analfabetów" - w końcu od czego jest Firefox. I nie mówię tutaj o literówkach, braku polskich znaków itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 17:36, rob006 napisał:

LOL, a tam miałem?

Oczywiście.

Dnia 29.04.2008 o 17:36, rob006 napisał:

Policz sobie bojowników krytykujących tamten temat, bo byłeś chyba
tak przejęty zgrywaniem wielkiego i poważnego strażnika moralności, że pewnie ich nie
zauważyłeś.

Tych "bojowników" było paru w porywach do kilku. A teraz zobacz sobie ile znajomych liczy gramsajt fanklubu.

Dnia 29.04.2008 o 17:36, rob006 napisał:

Aaaa... tu masz problem. Wiedz tylko że fakt!=domysł, a domysł tu właśnie przedstawiłeś.
No chyba że chodzi ci tylko o zakwestionowanie decyzji moda... Tylko że to też miało
już kilka razy miejsce, więc żadna nowość. ;]

O zamknięciu sam wspomniałeś, więc sam przyznałeś mi racje, a wyminiecie w postaci "ale to nie pierwszy raz" pasuje tu jak pięść do nosa. A co do innego faktu, tak, faktu - patrz wypowiedź sng, którą podlinkowałem w tym wątku.

Dnia 29.04.2008 o 17:36, rob006 napisał:

> Szkoda, że wszędzie musisz wściubisz nosa.
LOL, padłem. xD

No, widzę, że dałeś w tym momencie do wiwatu. Odciąłeś drugą część i wykorzystujesz teraz fakt, że nie trzyma się to ani ładu, ani składu. Pogratulować zachowania i teraz moje słowa o tym, że na osobę współkonwersującą nie nadajesz potwierdziły się w 100%. Czekam w takim razie na kolejną bzdurną odpowiedź, ciekawe co tym razem za argumentację wymyślisz.

Reszta posta jest po prostu żałosna, choć jeśli chodzi o całokształt, to i tak bardzo delikatne określenie. Strasznie silisz się na bycie mastahem, i wiesz co ci powiem? Teraz ty prowadzisz kontrkrucjatę, tak więc swobodnie mogę cię określić mianem krzyżowca. Fajnie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 17:51, Lesz3yk napisał:

Być może ktoś tak jak ja "nawróci się", a może będzie pisał jedynie w spamerskich tematach,
ale skoro do nich nie zaglądasz, to taki osobnik nie powinien Cię obchodzić, a nawet
nie powinieneś wiedzieć o jego istnieniu ;)

Ciężko jest ich nie zauważyć, jeżeli otwieram gram.pl/forum, a tutaj na pierwszej stronie 20 tematów o quizach i jakichś bezsensownych zabawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 17:54, Seqiu napisał:

> Być może ktoś tak jak ja "nawróci się", a może będzie pisał jedynie w spamerskich
tematach,
> ale skoro do nich nie zaglądasz, to taki osobnik nie powinien Cię obchodzić, a nawet

> nie powinieneś wiedzieć o jego istnieniu ;)
Ciężko jest ich nie zauważyć, jeżeli otwieram gram.pl/forum, a tutaj na pierwszej stronie
20 tematów o quizach i jakichś bezsensownych zabawach.


A od czego jest opcja wyłączenia wyświetlania danej kategorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 17:52, gothicsheep napisał:

Tych "bojowników" było paru w porywach do kilku. A teraz zobacz sobie ile znajomych liczy
gramsajt fanklubu.

A może zamiast zaglądać na gramsajt sprawdziłbyś ile w tamtym temacie jest krytyki? Bo coś strasznie dużo jak na fanklub...

Dnia 29.04.2008 o 17:52, gothicsheep napisał:

O zamknięciu sam wspomniałeś, więc sam przyznałeś mi racje,

LOL, jaką rację? Że sng otworzył temat, który zamknął Wojman? Tak, zgadzam się - było coś takiego. Nic poza tym nie powiedziałem.

Dnia 29.04.2008 o 17:52, gothicsheep napisał:

A co do innego faktu, tak, faktu -
patrz wypowiedź sng, którą podlinkowałem w tym wątku.

Patrz moją odpowiedź -> to nie jest fakt.

Dnia 29.04.2008 o 17:52, gothicsheep napisał:

> > Szkoda, że wszędzie musisz wściubisz nosa.
> LOL, padłem. xD
No, widzę, że dałeś w tym momencie do wiwatu. Odciąłeś drugą część i wykorzystujesz teraz
fakt, że nie trzyma się to ani ładu, ani składu.

Nic nie wykorzystałem, po prostu rozbawiło mnie to stwierdzenie wypływające od kogoś, kto pierwszy wściubił nos do fanklubu ;D. Nic dziwnego, że odpowiedzi wydają ci się bzdurne, skoro sam je sobie dopowiadasz.

Dnia 29.04.2008 o 17:52, gothicsheep napisał:

Reszta posta jest po prostu żałosna, choć jeśli chodzi o całokształt, to i tak bardzo
delikatne określenie. Strasznie silisz się na bycie mastahem, i wiesz co ci powiem? Teraz
ty prowadzisz kontrkrucjatę, tak więc swobodnie mogę cię określić mianem krzyżowca. Fajnie,
co?

Nic dziwnego, że reszta posta jest żałosna, skoro chciałem jak najtrafniej oddać twoje zachowanie, więc twoja reakcja utwierdza mnie w przekonaniu że mi się udało. :] A co do reszty - czy jeśli 5-latek powie że jesteś małym dzieckiem, to czy przejmiesz się tym? No właśnie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 15:45, gothicsheep napisał:

Jednak słowa wielu "dinozaurów" przemówiły do mnie w pełni dopiero wczoraj.
Tak, chodzi tu o tą całą aferę z Basią i jest to wyłącznie moje zdanie, z którym i tak
się większość nie zgadza. Ale niech posłuży to tylko za wstęp do dalszych spekulacji.

Zauważ też, że wielu z dinozaurów dołączyło do fanclubu Basi - Kukowsky, Rob006... ja? :) Bo czemu nie? Jak jakaś kobieta jest piękna to nie boję się tego powiedzieć. Wymyślanie hymnów na jej cześć i walka o miano "arcykapłana" w jej "wspólnocie" to przesada, ale sama inicjatywa jest dość śmieszna. Zauważ, że na forum trwają różne spory od zawsze, czasem większe, czasem mniejsze. Niejednokrotnie były rewolty przeciwko moderatorom (vide akcja Resistance), nie ma się czym przejmować.
Zastanawia mnie za to inna kwesia, o której wspomniał już Adham - "spadek ''ostrości'' moderatorów". Kiedyś było zdecydowanie bardziej hardcore''owo. Gram.pl widocznie idzie na ilość, a nie jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 16:38, struksik napisał:

te wszystkie Quizy, gry forumowe, zabawy, jakieś inne tam śmiecie to czysty spam i nic
więcej.

No cóż, Ameryki nie odkryłeś tym stwierdzeniem... ;-)

Dnia 29.04.2008 o 16:38, struksik napisał:

Tylko mi to teraz statystyki psuje i nic więcej. Zero pożytku :/

Akurat dla mnie ze Słowną Zabawą jest inaczej. Pisałem tam jeszcze wtedy, gdy takich tematów na pęczki nie było - SZ było unikalnym miejscem. A czasem też pisałem z nudów. ;-)

Dnia 29.04.2008 o 16:38, struksik napisał:

Co do podziału firm na CDP i gram.pl coś musiało upaść skoro na gram trafiły gry Cenegi,
a może mam takie wrażenie? Boli mnie to że rozdzielili tematy na pomoc techniczną, pytanie
dla konsuli, i jakieś tam inne - fajniej było jak było wszystko w jednym.

Mi to nie przeszkadza, no, może poza imo niepotrzebnej części ''rodzice i dzieci''. Chociaż nie było by źle gdyby dali możliwość odhaczenia tych kategorii. Niestety dla bezpieczeństwa zablokowałem sporo opcji w FF i nawet po ukryciu kategorii ta znów się pojawi. ;-)

Dnia 29.04.2008 o 16:38, struksik napisał:

Ja nadal szanuję, gram, gramowiczów i wszystko co tutaj jest, ale dużo rzeczy się popsuło...

Dużo, ale przede wszystkim na forum. To już nie to samo, jak śpiewali panowie z De Mono. ;)

Dnia 29.04.2008 o 16:38, struksik napisał:

życzę wam pomyślnych zmian w przyszłości i samych sukcesów! Nie jest źle, ale było lepiej!

Było lepiej, jest... hm, przyjmijmy jeszcze, że średnio, ale wątpię, że będzie lepiej. Są na to małe szanse. Szkoda... :(

ofca

Dnia 29.04.2008 o 16:38, struksik napisał:

Poza tym, modzi sami mają już dość tej całej atmosfery i sami odchodzą

Hm, podejrzewałem taką możliwość, ale wiedziałem, że chłopaki się nie przyznają oficjalnie. ;) W każdym razie dzięki za upewnienie. Chociaż tak jeszcze... Gdybym to ja był moderatorem, który zamknął otworzony później topic z Basią, zrezygnowałbym.

A, dzięki dla reszty za zgodę ze mną - czemu mi się wydaje, że na ''nie'' częściej są te osoby, które dłużej przebywają na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mi odbija czy co, ale po raz pierwszy muszę się zgodzić z gothicsheep''em. O_o Może i była zabawa i to niezła, ale teraz to przegięcie. Na GramSajcie ''fanlub'' wpis o "Wymiarach Basi". Po prostu żal. Czy muszę to komentować? Doszedłem do wniosku, że interwencja moda była słuszna, bo to wszystko to jeden bajzel, który Konsule podjudzają, by ludzie oglądali ten ich Level ze względu na Basię. Sprytny chwyt, szkoda że poniżej pasa. Naprawdę zamknijcie już ten cały fanklub, bo Wy gramowcy sobie nim wiochę robicie. Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 20:37, Adham napisał:

A, dzięki dla reszty za zgodę ze mną - czemu mi się wydaje, że na ''nie'' częściej są te osoby, które dłużej przebywają na forum?

A co tutaj dziwnego? Nowi nie znają "początków" tego nowego forum. Ale przyznaję jak gram.pl trzymało sztamę z CDP było lepiej, teraz coś się popsuło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2008 o 20:37, Adham napisał:

A, dzięki dla reszty za zgodę ze mną - czemu mi się wydaje, że na ''nie'' częściej są
te osoby, które dłużej przebywają na forum?

Bo osoby, które krócej są na forum nie wiedzą, jak było przedtem? Kto pamięta czasy, kiedy nie było GSów i Irca, kiedy nie było samo-aktualizujących się statystyk, a trzeba było czekać, aż Vilmar jest zaktualizuje, czasy gdy button "odpowiedź" nie pojawiał się w treści posta, ale był pod avatarem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz rzadziej jestem na forum, ale nie mogło to umknąć mojej uwadze. Ogólnie całej sprawy ewidentnie nie rozumiem. Zwykły temat założony dla typowej i wręcz szablonowej ''zwały''. Zakłada go koleś, który został ostatnio wybrany w gramsajcie tygodnia. Nie było chyba osoby, która nie była zdziwiona tym wyborem. Następny przedziwny fakt to wypowiedzi konsula w owym temacie. Nie wiem jakie korzyści czerpie gram.pl z tak żałosnego wydarzenia. Kogo chcą wypromować? Chodziło o ruch na forum? Czy o coś innego? Nie mam pojęcia na pierwszy rzut oka sprawa jest iście żałosna a najgorsze jest to, że sami gramowicze nakręcaja ten szajs. Z tego co widze to w kilka dni już ponad pięćset postów naspamiono w tym temacie. Brak mi słów po prostu. Nie dziwie się, że ludzie uciekają z forum i zastanawiam się czy sam tego nie uczynić. Gdyby nie wartościowi ludzie i wartościowe tematy to już by mnie tu nie było od pół roku. Sol cały czas mi się dziwi czemu jestem tak negatywnie nastawiony do tego forum. Niech teraz spojrzy na ten temat i sobie odpowie. To miejsce jest istną wylęgarnią dzieci neo. Niedługo to już nawet one nie będą się hańbić spamem w takim miejscu jak gram.pl. Coś mi się wydaje, że to początek waszego końca. W sumie trochę przykra sprawa. Nie będę jednak jakoś specjalnie płakać. Skoro jednak to tak wyraźna prowokacja to po co ją nakręcać dalej tym tematem? Chociaż rozumiem Ofcę bo on się nie patyczkuje i mówi prosto w twarz wszystko. Mam nadzieję, że coś osiągniesz. Mi już brakuje sił. Żegnam.

Aha i jeszcze cytat:

" To ludzie ludziom zgotowali ten los"

Przemyślcie sami o co mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tych czasów nie pamiętam. Tyś naprawdę stary forumowicz. ;] Tylko pozazdrościć. Ogólnie to co było (to co ja pamiętam) było o wiele lepsze. Była taka lekka atmosferka. Miło było. A teraz? Jak jest teraz? No właśnie, niech każdy odpowie sobie na to pytanie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 20:54, struksik napisał:

A co tutaj dziwnego? Nowi nie znają "początków" tego nowego forum. Ale przyznaję jak
gram.pl trzymało sztamę z CDP było lepiej, teraz coś się popsuło...


Panie nie-nowy, może zanim następnym razem błyśniemy wiedzą wypadałoby ją poszerzyć? Narzekania na to, że forum jest coraz gorsze i osiąga dno pojawiały się niemal do początku jego istnienia, a mimo to przetrwało ponad 2,5 roku. Ten temat wraca jak bumerang i kompletnie nic z niego nie wynika.

A niektóry polecam legendarny wątek o papierze toaletowym ;] - może zauważycie że nawet "dinozaury" potrafią do najgłupszego tematu podejść z dystansem i zamiast fanatycznie krytykować, można się do niego przyłączyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 21:50, struksik napisał:

Panie również nie-nowy błyśnij spostrzegawczością i przeczytaj mój post który jest wyżej
w tym temaci, wypowiedziałem się dość nieźle :)
Proszę oto link w razie nieznalezienia: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=36650&pid=23
:)


Eee... post widziałem, tylko nie wiem co ma piernik do wiatraka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 21:16, rob006 napisał:

Eee... post widziałem, tylko nie wiem co ma piernik do wiatraka... ;)

patrz niżej :)

Dnia 29.04.2008 o 21:16, rob006 napisał:

Panie nie-nowy, może zanim następnym razem błyśniemy wiedzą wypadałoby ją poszerzyć?

No to masz poszerzone tylko że we wcześniejszym poście (poszerzone to co powtórzyłem w następnym) czyli moje zdanie na temat tego co się dzieje w ostatnim czasie na gram.pl

Dobra koniec OT ;)
Bez odbioru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 18:13, Radykał napisał:

Zauważ też, że wielu z dinozaurów dołączyło do fanclubu Basi - Kukowsky, Rob006... ja?
:)

rob006 dinozaurem? Chyba w snach ;). Kuk najbardziej się z tej grupki zalicza do kategorii ustalonej wg. mnie, ale w sumie też nie do końca ;).

Dnia 29.04.2008 o 18:13, Radykał napisał:

Bo czemu nie? Jak jakaś kobieta jest piękna to nie boję się tego powiedzieć.

Nie potępiam tego.

Dnia 29.04.2008 o 18:13, Radykał napisał:

Wymyślanie hymnów na jej cześć i walka o miano "arcykapłana" w jej "wspólnocie" to przesada, ale
sama inicjatywa jest dość śmieszna.

I właśnie przez takie zagrania cała akcja traci na śmieszności i zaczyna wykraczać poza granice dobrego smaku. Mania - tak można określić to jednym słowem. Bo o czym świadczyć może znalezienie jej full kompletnego portfolio, wliczając w to ostre fotki powodujące się ślinienie większości userów? Ale który raz ja już o tym piszę ;).

Dnia 29.04.2008 o 18:13, Radykał napisał:

Zauważ, że na forum trwają różne spory od zawsze,
czasem większe, czasem mniejsze. Niejednokrotnie były rewolty przeciwko moderatorom (vide
akcja Resistance), nie ma się czym przejmować.
Zastanawia mnie za to inna kwesia, o której wspomniał już Adham - "spadek ''ostrości''
moderatorów". Kiedyś było zdecydowanie bardziej hardcore''owo. Gram.pl widocznie idzie
na ilość, a nie jakość.

Ja odnoszę teraz wrażenie, jakoby modzi w ogóle zanikli. Serio. Jedynie, co Paladynkę widzę tu i tam pełniącą swą obowiązki Prócz tego Wojmana, walgierza i Budo, ale tylko widzę.

rob006, czemu zawsze jak jestem na forum, to jesteś on-line oO? No lifers ftw.!

Righter, woah ;P. Mam nadzieję, że wyjdziesz teraz wreszcie na prostą, bo za kogo bym cię nie uważał, laye robisz przednie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 23:14, gothicsheep napisał:

rob006, czemu zawsze jak jestem na forum, to jesteś on-line oO? No lifers ftw.!


Bravo - trafiłeś w sedno! Ale powiem więcej - jestem dostępny na gg średnio 22 godziny na dobę, z czego prosty wniosek, że śpię maksymalnie 2 godziny dziennie! Jak to robię? Tajemnica nolife''a ;>

A teraz na serio, bo znając twoje poczucie humoru, które ostatnio przybladło w cieniu heroicznie poważnej walki z niemoralnymi fanatykami Basi, weźmiesz to na poważnie i zrobisz z tego kolejny "fakt". FF ma taką przydatną funkcję jak "odśwież co...", która odświeża stronę co ileś minut. Szalenie przydane gdy net działa tak jak u mnie w akademiku i po dłuższej nieaktywności każda nowa strona wczytuje dziwnie długo. Poza tym miałem nadzieję, że wcześniej zauważysz ;]

A co do tych ostrych fotek to mógłbyś podać link? Bo coś przegapiłem niestety... jak wiele rzeczy. Czasami odnoszę wrażenie że o odkryciach fanklubu wiesz więcej niż ja. O_o

@struksik
Sorry, ale w tamtym poście nic mądrego nie zauważyłem, poza narzekaniem na zabawy forumowe (a i to bardzo naciągając), za to czytając o tym, że coś musiało upaść skoro pojawiły się w gramowym sklepie gry Cenegi (ludzie od dawna narzekali, że ich tam nie ma), albo że konsulowie nie są juz wzorem tak jak kiedyś (poczytaj sobie posty Sol, sprzed ok roku - niektóre składały się tylko z ";)" :)), to mimowolnie uśmiech się na twarzy pojawia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 20:54, struksik napisał:

jak gram.pl trzymało sztamę z CDP było lepiej, teraz coś się popsuło...

A najlepiej to było jak kNOT był moderatorem, cicho, spokojnie, ludzie czuli respekt do moderatorów, ogólnie utopia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować