Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niko Bellic wkracza do Liberty City - pierwsze chwile po premierze GTA IV

90 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2008 o 11:47, Witchborg napisał:

Obawiam się Valium, że GTA IV wygląda tak samo na XBOXa i PS3 (nie wiem skąd takie założenie,
że wygląda lepiej) Widziałem obie wersje i proszę mi wierzyć, że różnic nie ma. Trochę
to takie dziecinne "a moje jest lepsze niż twoje"
Pozdrawiam


Polać temu Panu!!! Również sprawdziłem na moim x-klocku i u kumpla na chlebaku...zero różnic, a przynajmniej nie zauważyłem...a Valium podchodzi mi pod fanboja i tyle na ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na wersję PeCetową - to będzie coś :D. Jedyne co mnie odrzuca to średnia oprawa graficzna - ale to przecież zawsze było problemem w grach R*.

@Witchborg
To prawda - różnic w grafice nie ma. Lecz porównaj sobie płynność działania wersji PS3 i Xklocowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 12:09, Bifur napisał:

@Witchborg
To prawda - różnic w grafice nie ma. Lecz porównaj sobie płynność działania wersji PS3
i Xklocowej...


są... Wersja na PS3 nie ma pełnego HD, przez co ma nałożone mnóstwo filtrów, wszystko wydaje się bardziej rozmyte, przez co może wydawać się ładniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej czekam az pan kurier łaskawie dupsko ruszy...

rada:
NIGDY NIE PŁAĆCIE Z GÓRY

Jak Halo3 brałem za pobraniem to mnie o 7 nad ranem obudził kurier, teraz widocznie mu się nie śpieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba było udzielić wywiadu piratom oni to by chetnie opisali swoje przezycia podczas przechodzenia gry 24 kwietnia :) Bahh to by nawet nie bylo " krok po kroku " tylko w jednym wywiadze cale 50 godzin gry XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 12:43, syriusz.b napisał:

są... Wersja na PS3 nie ma pełnego HD, przez co ma nałożone mnóstwo filtrów, wszystko
wydaje się bardziej rozmyte, przez co może wydawać się ładniejsze...


Może to po prostu zasługa lepszego antyaliasingu? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 14:16, rob006 napisał:

Może to po prostu zasługa lepszego antyaliasingu? ;]


AA nie jest tu głównym czynnikiem... Aczkolwiek racja - w połowie (takiej większej połowie :p) to jego sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 13:19, Little Maggot napisał:

Jak Halo3 brałem za pobraniem to mnie o 7 nad ranem obudził kurier, teraz widocznie mu
się nie śpieszy...


a żeby to zależało od metody płatności... Wszyscy byliby szczęśliwszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na tego pre-ordera. Już nie zamówie. Mogłem jechać do empika. A teraz to dupa. Jutro święto. W piątek dopiero dostane. Oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam. Jesteście świetni. Przed chwilą dostałem. hahahahahhahah. YEEEEEEAAAAAAAAAYYYYYYY!!!! Juz otwieram.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie, że Fett mówi o tym, że wreszcie policja działa normalnie, a nie zachowuje się jak banda idiotów. To dobrze, przynajmniej naprawdę będzie ona "groźna" w przeciwieństwie do poprzednich odsłon.
A Fett i Zaitsev o której kończą zajęcia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już 2 miasto obalam, co moge powiedziec? nie sądziłem, że GTA IV będzie takie wspaniałe, totalnie mnie zaskoczyło. Tylko jakoś nie umiem znaleźc miejsc do parkowania fur, nie ma domków, garaży :/ poza tym big plus za brak tych irytujących skilli jakie były w SA. Ach fajny bajerek jak jedziemy autkiem wciskamy B i lewy analog (zwolniony czas), nie wiem czy było w innych grach, ale rzecz miła :D jazda taksówką też fenomenalna :D R* stworzyło best gre ever XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Relacje na żywo to świetny pomysł, ale redaktorom chyba ciężko było oderwać się od GTA IV, aby napisać te kilka zdań ;) Czekam oczywiście na resztę materiałów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować