Zaloguj się, aby obserwować  
p1992

Jaki gatunek muzy jest dla was najlepszy?

222 postów w tym temacie

Rock, metal (i ich pochodne np: rock instrumentalny, gotycki,....), muzyka ambient''owa. Innych gatunków jakoś nietrawie. Tylko do kolejnych pseudo-skejtów: ja nie mam nic do innych gatunków muzyki(żyj i pozwól żyć) ale jako któryś powie że metal i rock to łomot i darcie się do mikrofonu to ja odpowiem prosto jak dla mnie hip-hop to najczęściej ruganie się do rytmu( sory ale czytając ten temat to najnormalniej wkurza, jakoś żaden fan innej muzyki nie zaczoł obrażać rocka i metalu. Jak napisał Rusty Mike to nadal niestety częsta postawa, albo nugget http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3666&pid=80 jakoś jeszcze nie wiedziałem aby metal od tak rzucił się na kogoś na ulicy, co daje taka postawa to ja nie wiem (a tym bardziej co ją powoduje))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rock, Metal i pochodne... słowa mają sens muzyka jest świetna nie to co hip-hop czy tym bardziej techno!... hip hop za to jest lepszy od techno... techno jest najgorszym typem muzyki! rozumiem że jakiś teks jest powtarzany 2 razy, 3 też zniosę ale przez całą długość utworu!!! dajcie spokój. ;/ Dalej Hip - hop ;/ też tylko na podstawie jednego rytmu i zamiast śpiewu mamy monolog i w dodatku zazwyczaj polskich teksty krążą wokół tematów: życie w Polsce jest do dupy, ale fajną dupę widziałem na mieście-będzie moja, "gangsterskie" porachunki itp... w amerykańskim w sumie to samo tylko amerykańscy hip hopowcy zmieniają "żal do swojego Państwa" na "Nasz prezydent jest debilem i wywołał wojnę"... Jest jeszcze pop to już jest żenada kompletna, zasada dla wokalistek jest taka: "Obojętnie o czym śpiewasz ważne abyś miała duże cycki, super układ taneczny i melodie prostą aby było łatwo zapamiętać" a u facetów: "musicie zachowywać sie jak pedały, mieć babskie głosy aby dziewczyny was lubiły itp.... chyba że jesteście zespołem to oprócz tego musicie jeszcze znacznie różnić sie między sobą. Jeden z was ma być wrażliwy, drugi piękny, trzeci mięśniak itd" z wokalistek najgorsza jak na razie jest Rihanna... boże ;/ i jej Umbrella... ;/ to tak jakbym śpiewał: mam szafę, trzydrzwiową-trzydrzwiową wyszło by na to samo... I jeszcze najśmieszniejsza Doda xD po otrzymaniu jakiejś tam nagrody muzycznej za swój pop powiedziała że cieszy sie z tej nagrody ale Virgin jest zespołem rockowym i ma nadzieje że następnym razem dostanie nagrodę w tej kategorii - śmiałem sie z tego przez tydzień

Więc Metale wszystkich krajów łączcie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post dnia! Dokładnie mam to samo zdanie! Takie techno, zabija "prawidziwą" muzykę. Kilka sampli w kompie, które powtarzają się co kilka sek. "Umca, umca, umca..." :/ Dla mnie "najlepsza" jest Furtado. To w ogóle nie ma głosu! Ale jak napisałeś - w popie liczy sie uroda. Nie wspomnę o Timabaldzie... Jednym zdaniem: Uwielbiam rock, ewentualnie metal i muzyke gotycką ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Rock. Najlepiej stary rock. Słucham głównie klasyki Pink Floyd, Deep Purple, Uriah Heep czy Genesis. Polecam wszystkim chociaż spróbować raz tego posłuchać. Na pewno nikt się nie będzie zawiedziony:P To znacznie lepsze niż techno czy rap. Rap to właściwie bardziej gadanie niż śpiewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się wypowiem.
W pierwszej kolejności death metal, oczywiście szwedzki, Szwedzi potrafią grać najlepiej. Poza tym gatunek ten jest cholernie ostry, a przy tym melodyjny. Taki ogień&woda. Potem inne gatunki metalu: black, thrash, viking, gothic i death''n''roll. Black za swoją brutalność, thrash za styl, viking za tematykę i konwencję, to samo gothic metal. Potem kolej na hard rocka (Godsmack!) i rocka, czasem warto posłuchać lżejszej muzy. No i oczywiście muzyka klasyczna i eksperymentalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, czas się wypowiedzieć :D
No to tak, taka mała lista w kolejności od najlubiańszej (:P)
Polski Punk
Metal (Szczególnie ballady) :)
Rock:)
Zagraniczny Punk
SKA
Poezja śpiewana
blues
tz. "inne alternatywne" :P
Przy tej muzyce najprzyjemniej mi się pracuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rap (Od podstawówki)
Stary polski Punk (od pół roku, Moskwa, smar sw, wymiatają!)
Trance (nie techno, nie ma czegoś takiego, raz na pół roku coś sobie puszczę :])

No to w takiej kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh to ja moze powiem o ulubionych zespolach, (to sa wlasciwie te ktorych jedynie slucham) bo jesli mialbym sie wypowiadac o gatunkach muzy ogolnie to wyszloby na to ze slucham wszystkiego:D

no to lecim : cradle of filth, children of bodom, in flames, within temtation, rammstein, marilyn manson, alice cooper, the offspring, bullet for my valentine, xzibit, paktofonika, kaliber 44, łona, rob zombie, kult, system of a down, the scorpions, the prodigy, elvis presley, the beatles, rolling stones, do tego dochodza soundtracki z need for speed underground 1, 2 i mos wanted, z dirty dancing 1 i 2, z moulin rouge i szeroko pojeta klasyczna czyli czajkowski, staruss itp...

to wlasciwie cala moja playlista i jedyna muza jakiej slucham:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim - Trance (van Dyk, Tiesto, van Buuren, ATB)
A potem: Progressive
Rock
Metal
House
Chillout
Pop w radiu
Nie cierpię za to Techno i wszelkich odmian hip-hopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 04.06.2007 o 19:48, kuzniol1 napisał:

a czy ktoś jeszcze słucha Disco Polo


Ja preferuję techno (chociaż już coraz rzadziej) , jakiś dobry pop (tzn. taki ''nadający się'' do zabawy) i od niedawna happy hardcore - kumpel mi polecił, jest naprawdę fajne.

A disco polo - nie bój się, są ludzie, którzy to słuchają. Np. ja, ale sądzę, że disco polo jest najlepsze na imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować