Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak to się zaczęło - zobacz intro z gry GTA IV

37 postów w tym temacie

widzialem pewnien moment z GTA 4 ... za bohaterem biegnie policjant, ten (Bohater) podbiega do auta i zaczyna powoli wybijać szybę na co policjant dzielnie się temu przygląda za jego plecami ... dopiero gdy Niko wchodzi do auta ów policjant go z niego w widowiskowy sposób wyrzuca... Czy tak oto przedstawiona policja jest inteligenta Panie Zaitsev ? ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam chodzi i czego się spodziewaliście .Intro ,jak intro .Wprowadzenie do historii i szczypta fabuły .To nie rendery wypasione graficznie ,bo czemu innemu ma służyć.Według mnie świetne .Powiewa klimatem i humorem .Wiadomo czego można się po GTA IV spodziewać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż za klimat!!... Komputerowy Ojciec Chrzestny, jak mamę kocham. Muszę mieć tą grę, choćbym miał napaść z bronią na pobliską filię Empiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie. I my doczekamy się wersji na swoją platformę.

Co do intra- świetne, klimatyczne, tylko szkoda,że nic nie widać na tle białej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś innego choć intro całkowicie oddaje klimat gry i ten początek oraz muzyka :) .No ale przynajmniej mogę sobie wyobrazić jak czują się posiadacze gry , zazdroszczę wam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, no co wy! Przecież intra Rockstara zawsze były fajne ze względu na naturalność i klimatyczne wprowadzenie do gry - to że technicznie to nie żadne fajerwerki w stylu tych do Final Fantasy czy Tekken nie oznacza od razu, że są kiepskie. Zresztą te "piękne" są renderowane, a te od Rockstara jadą na silniku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widziałem to Intro przed premierą jeszcze gry :D Szybko zostało usunięte z youtube :D
Widzę że gram zmieniło też odtwarzacz , wiadomo coś z kontem gram.pl na youtube ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować