Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia szczegóły polskiej edycji Age of Conan - wideo

137 postów w tym temacie

PlushowyMisio

Niecały tydzień temu, CD Projekt poinformował o podpisaniu umowy z firmą FunCom, wydawcą Age of Conan. Na mocy tego porozumienia, CD Projekt wyda tę grę MMORPG w całości po polsku. Nam udało się uzyskać więcej informacji.

Przeczytaj cały tekst "CD Projekt ujawnia szczegóły polskiej edycji Age of Conan - wideo" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby roos- był troszkę niewyspany? ;P

Fajny, szczegółowy vid, choć liczyłem trochę na jakieś info odnośnie polonizacji. Niemniej jednak dla graczy planujących zakup informacje a propos abonamentu itp. są z pewnością najważniejsze. Osobiście nie mam zamiaru nabywać "AoC", gdyż w grach MMO zupełnie się nie czuję (może kiedyś), niemniej jednak bardzo się cieszę, że po raz pierwszy przedstawicielka tego gatunku w pełnej krasie trafi nad Wisłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia szansa na wrócenie do MMO :P
Jeśli będzie taka jak w zapowiedziach to miodzio ^^
A jeśli po polsku będzie to jeszcze lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha juz czekam na polska wersje :) jeszcze tylko interesuje mnie ile bedzie kosztowac polski abonament... czy to bedzie znaczaca roznica? Obstawiam ze wiecej niz 40zl nie bedzie to kosztowac - byc moze jeszcze mniej. Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie.
Bardzo mi się podoba współpraca z Funcom''em, pierwszy raz w historii MMO Polska ma takie same standardy jak chociażby UK.
EK zamówiona, teraz parę spraw...
Jeśli zacznę grać razem z europejską premierą, założę postać na niepolskim serwerze, to rozumiem, że będę miał możliwość przeniesienia jej na serwer polski w przyszłości?
Czy jeśli zakupię grę teraz, to tracę możliwość zagrania w polskiej wersji językowej?
Kiedy odblokujecie możliwość zapłaty za grę? Przypominam, że w piątek 2 maja zaczyna się rejestracja na rozpoczęcie gry 3 dni przed premierą i dobrze by było już to móc załatwić w najbliższym terminie dzięki pre-orderowemu kluczowi.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba najlepszy news o Conanie ever.

Dobra wiadomość odnośnie abonamentu. Ja czekam na grę od dawna, zobaczymy, zapowiada sie ciekawie. Gram i CDP nieźle się zainteresowali grą - NAPRAWDĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej spodziewałbym się kwoty opiewającej pomiędzy 20-35zł, czyli takiej, która będzie do polskich standardów(i na moje kieszonkowe ^_^).

A z polskimi serwerami, to niezbyt trafny pomysł, bo na przykład w GW, polskie dystrykty pustkami świecą, bo gracze wolą jakoś mieć porządniejszy klimat niż tylko polszczyzna. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 17:43, MikFrey napisał:

chyba najlepszy news o Conanie ever.

Dobra wiadomość odnośnie abonamentu. Ja czekam na grę od dawna, zobaczymy, zapowiada
sie ciekawie. Gram i CDP nieźle się zainteresowali grą - NAPRAWDĘ :)


Palladyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam myśleć nad kupnem tej gry, ale nie zamówie dopoki cena abonamentu nie bedzie znana ;)
Zobaczymy czy ten "polski" abonament nie jest przypadkiem 5zł tańszy bo wiecej nie udalo sie wam utargowac.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nono :D chyba dostane rozstrojenia nerwowego - najpierw zdołowanie i wkurzenie jak zobaczyłem oficjalny cennik, a tu taka niespodziewanka :) Mam nadzieję ze do premiery 23 maja będzie już wiadomo o tym polskim abo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwila, chwila...
Czyżby Polacy, którzy kupili polską wersję gry, to nie będą mogli zmienić jej na angielską(i na odwrót)?!
Trochę niewygodnie by było dla tych co graliby wtedy na europejskich serwerach... xP

A no i ten transfer między serwerami - zaczynamy na polskich, potem przechodzimy na angielskie. To będzie pewnie płatne, a cena nie powinna być przy tym wygórowana(np. cena miesięcznego abonamentu xP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smiac mi sie chce.Mowicie, ze polscy gracze, ktorzy beda chceli mniej placic za abonament, a zaczna gre juz w maju beda musieli grac na ang wersji gry na polskich serwerach.Troche to bedzie paralizowac dogadywanie sie miedzy graczami z innymi wersjami gry, a i prace gm przy tym tez.LIPA PANOWIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT, ale muszę. Fajnie było znów zobaczyć RooSa. Cieszę się, że koleś żyje, bo odwalał kiedyś kawał dobrej roboty na Quake''owej scenie. Pzdr od dawnego bywalca Granetu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym jednak wiedziec, czy to potwierdzona informacja, ze polscy gracze grajacy na ang wersji zostana olani i nie dostana latki polonizujacej.Jesli tak to ja wycofuje pre oder.Jesli jednak bedzie latka to zwracam honor.Czekam na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 18:35, lkarpik napisał:

Bez łatki ... szkoda... ale jeśli będę grał na europejskim serwerze to czy abonament
mogę płacić na "wytargowanych" polskich warunkach ?


Trochę tam chaotycznie mówią na tym filmiku ale jeśli się wsłuchać to każdy polski gracz będzie płacił niższy abo, bez znaczenia czy gra na serwerze EU czy PL

@ _zeus_
Tu nikt Cię nie olewa, chcesz grać w polską wersję to musisz wykazać się odrobiną cierpliwości i poczekać na jej premierę (a lokalizacja trwa). Na Twoim miejscu cieszyłbym się, że istnieje jakikolwiek wybór (eng i pl)

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo CDP !!! Niższy abonament, do tego prawdziwe wsparcie, no sam miód. Szkoda tylko, że z angielskiej wersji nie można będzie przejść na polską no ale cóż, widać wszystkiego nie można mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem jak to nie będzie łatki polonizującej? Ja zamówiłem AoC w wersji angielskiej bo chce grać od premiery i by grac po polsku będę musiał kupić kolejne pudło? Kpina z lekka, w WoWie można zmieniać języki jak rękawiczki!
Bo czekać na polską premierę która będzie za kilka miesięcy średnio mi się podoba.
jak ktoś to napisał LIPA PANOWIE! Gdyby premiera była lekko po oryginalnej premierze to jeszcze oki.. Ale to jest kilka miesięcy! Damn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować