Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia szczegóły polskiej edycji Age of Conan - wideo

137 postów w tym temacie

Tak tylko, ze blizzard nie mial problemu ze zrobieniem klienta gry w kilku jezykach i udostepnia to wsyzstko za free.Widac, CDP chce sprzedac jesienia jak najwiecej polskich pudelek z gra.Fe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na polskie serwery jest wg. mnie poroniony - brak możliwości transferu postaci pomiędzy serwerami polskimi a innymi europejskimi?! Myślałem o kupnie pre-order''u gry w Polsce lecz po usłyszeniu takiego "njusa", postanowiłem zakupić grę na miejscu - jakoś nie jara mnie gra tylko z polakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę wnerwiła mnie informacja o braku łatki polonizującej, ktoś kto będzie chciał grać po polsku będzie musiał czekać kiiilka miesięcy jeszcze z zamówieniem. i będe musiał czekać jeeeszcze bo na angielskiej wersji żona sobie zabardzo nie pogra, mnie to ni grzeje ni ziębi ale dwu wersji nie będę kupował. Ide anulowac pre-ordera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dobre wiadomości,
co do polskich serwerów,ciężko powiedzieć w tej chwili jak to będzie wyglądać,ale większość graczy może nie być zainteresowana czysto polskimi.
a abonament choćby 5 zł niższy to już niemała różnica...

nie pozostaje nic innego jak tylko czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polskie servery - ok, spolszczenie całoćci - ok, przenoszenie postaci - ok, brak łatki - nie ok.... Jeżeli będę chciał mieć grę po polsku to będę musiał kupić sobie druga wersje?? to jest bezsensu... mam nadzieje na zmianę niektórych postanowień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłby gdzieś do ściągnięcia ten filmik?? Bo u mnie nie ma niestety dzwieku i nie mogę posłuchać. A czytając komentarze bardzo mnie ciekawi co tam dokładnie mówią. Tańszy abonament dla mnie to zachęta do tej gry :)
Co do polonizacji to baaaaardzo bym prosił o nie spolszczanie nazw miast i przedmiotów, bo to spore utrudnienie jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast takie pytanie:
Jakie będą opóźnienia we wprowadzaniu łatek i dodatków względem oryginalnej wersji językowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 20:13, sir_amra napisał:

Czy ktoś może mi wyjaśnić co to są Buddy Card? Jakieś zaproszenia czy co?


coś w stylu triala, dajesz znajomemu, on wpisuje kod z tej karty czy coś w tym stylu i może sobie pograć przez jakiś czas.
co do szczegółów to nie wiem zbytnio bo nigdzie znaleźć tego nie moge. pewnie 7 dni gry jak w innych mmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy tańszy abonament ale brak łatki polonizującej to już skandal. W GW i WoW-ie można zmieniać język w trakcie gry bez najmniejszego problemu, tyle razy ile dusza zapragnie. A tu jak kupisz angielską wersję to będziesz miał taką, aż do końca świata... Dlaczego, pytam się? Tacy leniwi są panowie polonizatorzy, że im się odpowiedniego patcha nie chce zrobić, czy tez CDP ma zamiar wydusić kasę z tych, którzy nie znają zbyt dobrze angielskiego i drugi raz kupią tę samą grę, tylko dla znaczka PL na pudełku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...) Tacy leniwi są panowie polonizatorzy, że im się odpowiedniego patcha nie chce

Dnia 30.04.2008 o 20:39, Mr Black napisał:

zrobić, czy tez CDP ma zamiar wydusić kasę z tych, którzy nie znają zbyt dobrze angielskiego
i drugi raz kupią tę samą grę, tylko dla znaczka PL na pudełku?


Osobiście mam nadzieję, że jest to żart. Wątpię, żeby CDP tak zakpił z graczy i zmuszał tych słabo znających angielski do czekania pół roku. Mam rację panowie polonizatorzy? xC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuje drugie MMO po wakacjach. Może to być Age of Conan zobaczy się. Wygląda superowo ale również uważam o innych MMO tak. Polska wersja ułatwia mi wybór. Jak i zmniejszenie abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie sie tak tą łatką czyżbyście nie wierzyli w swoich rodaków skoro gra wyjdzie w języku angielskim a później w polskim to nie powinno być problemu ze stworzeniem łatki przez jakiegoś fana który sie zna na rzeczy ;]

gra kusi i to bardzo choć nie widzi mi sie granie na czysto polskich serwerach powinni zrobić Europejski serwer z GMami z różnych krajów europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować