Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Superbike World Championship 08 - zapowiedź

14 postów w tym temacie

Zaix...

Ostatnimi czasy najlepszą, ale i tak naprawdę jedyną liczącą się produkcją o tematyce wyścigów motocyklowych była seria MotoGP. Zastąpiła ona zapomnianą już dziś Superbike World Championship – a szkoda, bo pod koniec lat 90. to właśnie ta druga była jedyną i najlepszą… Już niedługo jednak ma ona szansę powrócić na tron. Jakim cudem? Tego dowiecie się z naszej zapowiedzi.

Przeczytaj cały tekst "Superbike World Championship 08 - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi spektakularnymi kraksami to autor troche przesadzil ;/ bo to nie F1 gdzie jest kierowca chroniony i podczas wypadku teoretycznie nic mu sie nie winno stac. Gra raczej bedzie dobra na zime jak sprzeta bede zimowac, bo tak to wole droge i zapach paliwa w rzeczywistosci :). Pozdro dla braci motocyklistow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że gra znajdzie (może już ma) wydawcę na rynku polskim i nie będzie tak, jak z poprzednią produkcją Milestone "Super-Bikes: Riding Challenge".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Po sukcesie gry Superbike 2001 brakowało na polskim rynku kolejnych produkcji pod tym tytułem. fajnie, że po tylu latach przerwy znów pojawia się gar z serii Superbike. Szkoda tylko, że przez 7 lat nie mogłem zagrać w kolejne części Superbike''a, ponieważ po prostu nie ukazały się. Z tego co widzę na screenach z gry, Superbike 2008 to naprawdę udana i realistyczna gra.


Pozdrawiam,

Lord_eXanto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować