Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PeCetowe GTA IV bez komentarza Rockstara

105 postów w tym temacie

jezeli bez komentarza to moze maja cos do ukrycia i wiedza ze np. gra wyjdzie na pc ale chce potrzymac napiecie graczy w oczekiwaniu. mam nadzieje ze wyjdzie na pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy było inaczej przy Vice City czy San Andreas? PC wersja pokaże się prędzej czy później. Ja się nie napalam - w San Andreas i tak grałem nie w premierę (pamięta ktoś te 249 zł?), a dopiero kilkanaście miesięcy później.
Tak jak z Duke Nukem Forever wyjdzie jak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zależy im na na tym aby trzymać graczy jak najdłużej w niepewności a potem odstrzelić wielka niespodziankę w postaci GTA IV for PC . Ale jestem wprost pewny że Rockstar Games nie cofnie przed kolejną okazją do zarobienia kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mieli powiedzieć? Ileż to było newsów, w których to Sony czy M$ rozwodzili się jak to wydanie GTA4 nie zwiększy sprzedaży ich konsol i jakich to nadziei w niej nie pokładają. Zbyt wiele osób zrezygnowałoby z zakupu którejś z konsol, gdyby teraz zapowiedziano pecetową wersję za lekko ponad pół roku. Tym bardziej, że znając ostatni trend dorzuciliby do wersji pecetowej kilka dodatkowych misji i dali podtytuł Director''s Cut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Idę pohulać po Liberty City zostawiając cię z tymi
> przemyśleniami.


A idź, idź - ktoś Cię tu trzyma niby ? ...


No właśnie ;)
Chwal sie ,chwal -też mi powód do dumy,posiadanie XBox-a lub PS3 (haha).

loleczek:

czemu tak sądzisz. Przestańcie tutaj robić swe dziecinne wojenki. Każdy gra na tym co lubi. Ja przynajmniej powoli "wyrastam" z gier na PC a gram na nich już bardzo długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak takie piractwo zaistniało... Może szczątkowe, ale spójrzmy na ceny za sztukę tej gry, ot, choćby w Polsce. Wiadomo... W USA, czy w Zachodniej Europie nie jest to duży wydatek, ale jednak przyniosło to dosyć duże straty R*... Niemniej jednak, piractwo i tak na kompach istnieć będzie, czy GTA4 zagości na tej platformie, czy nie. Swoją drogą: gratuluję zakupu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam nad ostatnim zdaniem z zapowiedzi GTA IV "Kompana" Cenegi:
- "To właśnie na tych konsolach nowa produkcja R* ma pojawić się bowiem w pierwszej kolejności." Czyżby coś wiedzieli? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 22:10, adiladen napisał:

To ile za zwykłe pudełko ? Ze 160 ?


Na PC? Jeżeli tak to dużo mnie, będzie najwyżej kosztowało 130 zł ale ja liczę na 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jasne. Nie porównuj gigantycznego piractwa na PC ze śladowym (bo nieopłacalnym z powodu
> braku możliwości cięcia w sieci bez narażenia się na bany) marginalnym zjawiskiem na
> X360 i nieistniejącym piractwem na PS3.
>
> A kokosy zbije, z całą pewnością. Idę pohulać po Liberty City zostawiając cię z tymi
> przemyśleniami.

Śladowym mówisz? Niemal wszyscy piraci w mojej okolicy już zaopatrzyli się w magiczny piracki zestaw Xbox360 Arcade + przeróbka, bo szkoda im kasy na dobrego procka i kartę graficzną (a taki zestaw kosztuje ich 800 zł + czyste płyty). To że niby nie da się grać po sieci, to również bajka - są pirackie sposoby do grania po sieci na konsolach. Zresztą na PC wiele piratów również do grania w sieci się nie nadaje, bo inaczej ponad 10 mln graczy samego WoW''a przeznaczyłoby te 17$ miesięcznie na coś innego (a przynajmniej część z nich). Piractwo na konsolach ma się bardzo dobrze. Jak to jest, że ogromna masa ludzi grała w MGS/MGS2/MGS3 podczas gdy sprzedało się ich ok. 6/6/3,5 mln? PS2 sprzedało się przecież ponad 120 mln. Albo jak to możliwe, że tak znana i ceniona gra jak God of War 2 sprzedała tylko 2 mln egzemplarzy? Po prostu na konsolach piractwo ma się bardzo dobrze, a XBA świetnie przyciąga piratów, zwłaszcza po ostatniej obniżce cen w Europie.

Jednak masz rację, że mimo wszystko GTA4 kokosy spokojnie zbije. Co jednak nie zmienia faktu, że zbije jeszcze większe po wydaniu na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracze Pctowi GTA4 na 100 procent wyjdzie na PC .Cierpliwości ,dostaniemy o wile lepszy produkt niż jes na konsolach z lepszą grafiką i darmowymi dodatkami i być może jeszczespolszczone.A co do wymagań,nie martwcie,spójrzcie jakie wymagania ma Mass Effect, Assasin Creed czy Gears of war ,czas działa na naszą korzyść ,więdz apeluje cierpliwości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden sklep kiedyś nawet przyjmował pre-ordery na DNF...i co z tego ? Albo Rockstar siedzi cicho i zrobi niespodziankę, albo się na graczy PC wypnie (w co akurat wątpię).

@Rodzyn85

"Przynajmniej wyrastam..." ta, i co ? Jesteś może lepszy od tych, co nie chcą "wyrosnąć" ? Wyrosnąć to sobie można z kolorowych gier dla dzieci, czy wieczorynki. PC cały czas ma mnóstwo do zaoferowania w kwestii gier (moc, akcesoria, online itp.), tylko oczywiście takie teraz jest modne nastawienie, że "konsola > ALL,you NOOBS !", a że nie potrafią nic poradzić na piractwo - najlepiej przestać robić gry, o !
Dobrze, że chociaż MMO zostanie, rofl.
P.S. Nie mam nic do konsol, ale wiele gier i gatunków które lubię nie zabłysnęły dla mnie na konsolach, dlatego na razie mam to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff, myślę że GTA4 wyjdzie na PC, bo przecież Rockstar będzie miał z tego dodatkową kasę... niepotrzebne robienie szumu: R* mógłby się przyznać, a nie odwalać tanią szopkę z niepewnością,a gracze powinni się uspokoić ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować