Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Czy mi sie wydaje że po strzeleniu bramki w trybie "zostań gwiazdą" możemy wybierać jak sie będzie nasz zawodnik cieszył? Jak strzeliłem bramke, zawodnik mój sie zatrzymał bo nic nie robiłem, a jak naciskałem klawisze ruchu to zaczął biegać^^ Bardzo podobał mi sie ten bajer na konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sie gra, tylko trzeba sie przyzwyczaić do nowego sterowania :/
W trybie zostań gwiazdą (czy coś takiego) da sie wybrać zawodnika, którym sie chce grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z demem Fify 2009 chodzi o sterowanie chciałem sobie ustawic na myszkę ale ustawienia sie nie przyjmują jak wchodze w pomoc to mówi mi że niby musze zachować jakis profil tyle że tam nic takiego nie ma.
Pomoże ktoś bo sterowanie na klawiature trochę trudne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 20:21, Ecko09 napisał:

Fajnie sie gra, tylko trzeba sie przyzwyczaić do nowego sterowania :/
W trybie zostań gwiazdą (czy coś takiego) da sie wybrać zawodnika, którym sie chce grać?


tak da sie. Pierwszy przycisk po prawej na samym dole:) Nie pamiętam jak on sie nazywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 20:21, Ecko09 napisał:

Fajnie sie gra, tylko trzeba sie przyzwyczaić do nowego sterowania :/
W trybie zostań gwiazdą (czy coś takiego) da sie wybrać zawodnika, którym sie chce grać?



Niet,nie da się(ale tylko w demie)

Zagrałem już w demko,i pesik idzie w odstawkę :P.Chłopaki się przyłożyli.Grafika bardzo ładna,sterowanie myszą bardzo ciekawe i fajna kamera w Zostań Gwiazdą.I ten widżet Adidas Live bardzo ciekawy.Czekam na premierę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 20:33, NyGgA MiLy napisał:

> Fajnie sie gra, tylko trzeba sie przyzwyczaić do nowego sterowania :/
> W trybie zostań gwiazdą (czy coś takiego) da sie wybrać zawodnika, którym sie chce
grać?
>


Niet,nie da się(ale tylko w demie)


Przełacz zawodnika. I wybierasz jakim zawodnikiem chcesz grać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 20:37, marcinshinoda napisał:

> > Fajnie sie gra, tylko trzeba sie przyzwyczaić do nowego sterowania :/
> > W trybie zostań gwiazdą (czy coś takiego) da sie wybrać zawodnika, którym sie
chce
> grać?
> >
>
>
> Niet,nie da się(ale tylko w demie)

Przełacz zawodnika. I wybierasz jakim zawodnikiem chcesz grać:P


A to dobrze. bo grałem Chelsea i mi przydzieliło Bosingwe ;) Wiesz, prawy obrońca, ale bramke strzeliłem^^ (grałem chwile)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> A to dobrze. bo grałem Chelsea i mi przydzieliło Bosingwe ;) Wiesz, prawy obrońca, ale

Dnia 11.09.2008 o 21:15, Ecko09 napisał:

bramke strzeliłem^^ (grałem chwile)


poziom trudności w demo nie jest za wysoki:P Chyba ustawiono na amator albo początkujący:P A zmienić sie nie da:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troche dłużej i stwierdziłem, że jeśli FIFA utrzyma poziom to będzie to jedna z najlepszych FIF. Bardzo mi sie podoba. Cienko widze nowego PESa (u mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 14:27, sportowiec 7 napisał:

Grał ktoś w demko na xboxsie 360 ???


podobno wersja konsolowa MIAŻDŻY!! Nawet fani PES tak mówią:P

Jak FIFA 2010 nie będzie całkowicie na nowym silniku to będzie straszna kicha:P Widać te sam drobne błędy co w poprzednich wersjach:P


Niby demo a jak mnie wkręciło^^ Z kilka godzin już rozegrałem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 14:35, marcinshinoda napisał:

> Grał ktoś w demko na xboxsie 360 ???

podobno wersja konsolowa MIAŻDŻY!! Nawet fani PES tak mówią:P

Jak to mówi mój wychowawca wszystko zobaczy się w praniu- czyli 3 pażdziernika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest zdecydowanie najlepsza FIFA!
Zawsze jej brakowało grywalności, a miała za dużo schematyczności. Teraz jest odwrotnie!

Oj bójcie się fanatycy PES, bo tym razem, to raczej 09 będzie królować. Niektóre animacje są wzięte z poprzedniczki, ale takich zauważyłem ok. 3... Zresztą nie jest to bynajmniej minus. Nie wiem od czego tu zacząć?
Wszedłem do gry, wybrałem Real Madryt oraz "Ruch klawiaturą", dzięki czemu poruszamy się za pomocą WSAD i SPACJA (sprint), a podajemy, wykonujemy sztuczki, strzelamy, bronimy się poprzez LPM/PPM. Jest to naprawdę genialny sposób! Dlaczego? Otóż każda akcja wygląda inaczej, a satysfakcja z udanej wymiany podań i to na szerokości całego boiska jest niesamowita. Dotychczas podawało się do najbliższego przeciwnika i leciało oklepanym schematem na bramkę. Dusiło się te same sytuacje aż do strzelenia gola. Teraz jest inaczej...
Poza tym wszystko odbywa się bardzo dynamicznie. Wszystko działa szybko, ale na tyle wolno, żebyśmy zdołali wykonać kooperacje Oko-Myszka. Piłkarze sami się wysuwają, a raczej wychodzą na pozycje. Wystarczy dobrze pomyśleć i wymienić pare celnych podań w odpowiednich momentach. Potem dołożyć do tego sztuczkę i jest naprawdę przepiękna bramka. Oczywiście możliwości jest wiele... Ja na razie jeszcze nie umiem dobrze się wczuć w siłę podań, strzałów itp. (zależna od tego jak długo przytrzymuje się odpowiedni klawisz myszy). Wciąga gra niesamowicie, demo obowiązkowo trzeba mieć!

Menu uległo zmianom. To już było wcześniej wiadomo. Teraz mamy "okienka" z aktualnymi informacjami ze świata sportu, o swojej ulubionej drużynie, statystyki gry itp. Bardzo podoba mi się tryb "Adidas Live". O ile dobrze zrozumiałem polega on na tym, że rozgrywamy normalną karierę, ale nasi piłkarze będą mieli tą samą formę, co prawdziwy. Zły Rooney w ManU na TVP2, to Rooney bez formy w naszym wirtualnym świecie. Dane na ten temat są aktualizowane co tydzień przez pracowników EA. Oczywiście nie jest tak pięknie, jakby się wydawać mogło, bo trzeba najpierw wykupić interesującą nas ligę w specjalnym do tego sklepiku.

To chyba tyle, jak na pierwsze wrażenia. Gra naprawdę wciąga i jest o wiele lepsza od innych. Tym razem EA nie zawiodła!

P.S Jakby jakieś błędy w moim tekście były cd. gry, to proszę poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem waszego powodu do zachwytów. Fifa 09 podobnie jak poprzednie części jest strasznie schematyczna,o fatalnym gameplayu nawet nie wspomnę.Prawda jest taka że PES 2008 jest lepszy od najnowszego dzieła EA, które co roku serwuje nam ten sam odgrzewany kotlet.Chciałbym żeby to się zmieniło ale w tak krótkim czasie jaki pozostał do premiery rewolucji nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko ściągnąłem,wypakowałem i zagrałem. Najpierw gwiazdą potem zespołem. Zajęło mi to +/-10 minut. Po tym czasie wyłączyłem i grę odinstalowałem. Nie jest w stanie mnie przyciągnąć na dłużej i szkoda mi na nią pieniędzy. Od lat nie zauważyłem żadnych różnic,które mogłyby pozytywnie wpłynąć na markę. Z dwojga PES - FIFA wygrywa nadal to pierwsze.

Ehh zapomniałem - jeszcze to fatalne sterowanie :/ pozmieniane kompletnie i człowiek sam musi ustawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 17:25, Ecko09 napisał:

W trybie zostań gwiazdą, którym sie prosi o piłkę?


Podanie. Prostopadłem podanie prośba o prostopadłą piłke:)


Fana PES do FIFY sie nie przekona:P Tak my sie wydaje że wy chyba ślepi jesteście albo zagraliście 1-2 mecze, bo widać różnice. Szkoda ze nie można zmienić poziomu trudności bo obrońcy nawet do nas nie podchodzą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować