Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2008 o 19:06, sportowiec 7 napisał:

w demku można sterować bramkażem jak w 08 ??

Jeżeli chodzi o sterowanie podczas gry zespołowej to tak a jak o zostań gwiazdą to niestety nie można. Mam nadzieję ,ze w pełnej będzie już można sterować golkiperem :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 19:39, Zauri napisał:

zassam demo i zobacze co i jak. choc i tak pewnie bede pogrywal w pesa...

Jeżeli popylasz dla statystyk lub wyzwan to pograsz w pesa a jak dla przyjemności to zapewniam ,ze będziesz w fife popylał.

Mam pytanie: Czy macie taki problem w demie ,że nie możecie przypisać biegu do domyślnego(w poprzednich fifach) klawiszu biegu(rt) tylko na domyślne(w poprzednich fifach) spowolnienie tempa(rb) ?? Bo ja tak mam i trochę wnerwia mnie to ;/

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poprzednich fifach było można podcinać piłki za pomocą przycisku "Q". A jak się w fife 09 steruje klawiaturą i myszą z kierowaniem klawiaturą to jak się piłkę podcina ?

Zauważyliście ,że w demie naprzykład nie ma transferu Robinho do Man City ? :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 20:00, albinskia napisał:

Jeżeli popylasz dla statystyk lub wyzwan to pograsz w pesa a jak dla przyjemności to
zapewniam ,ze będziesz w fife popylał.


Długotrwała przyjemność i Fifa od paru lat nie mają zbyt wiele ze sobą wspólnego. Zanosi się że w tym roku coś zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 23:03, albinskia napisał:

W poprzednich fifach było można podcinać piłki za pomocą przycisku "Q". A jak się w fife
09 steruje klawiaturą i myszą z kierowaniem klawiaturą to jak się piłkę podcina ?

Zauważyliście ,że w demie naprzykład nie ma transferu Robinho do Man City ? :P

Pozdr.


Transfery w FIFA są z dnia 26.08. Od kilku lat tak jest:P Robihno przeszedł 31.08 do Man City

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 09:28, marcinshinoda napisał:

> W poprzednich fifach było można podcinać piłki za pomocą przycisku "Q". A jak się
w fife
> 09 steruje klawiaturą i myszą z kierowaniem klawiaturą to jak się piłkę podcina

Chciałbym odpowiedz także na te pytanie.

Dnia 27.09.2008 o 09:28, marcinshinoda napisał:

Transfery w FIFA są z dnia 26.08. Od kilku lat tak jest:P Robihno przeszedł 31.08 do
Man City

Mam nadzieję ,że przy pierwszej aktualizacji będzie też aktualizacja składów :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, składy w miare aktualne, ale w Lechii brakuje np. Bena Starosty. Ogólnie podoba mi się ta nowa/stara FIFA. Ale dość długo się instaluje, potem z dwa razy trzea CD-Keya wklepać i wgl. dużo roboty. no, ale jak przyjemnie brameczkę Lechią Arce strzelić XD No w każdym razie jest ok, choć mogło być lepiej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nie najlepsza wiadomość, chociaż nie do końca sprawdzona. Otóż poszedłem dzisiaj do MM celem zakupienia FIFY 09 na PS3. Sprzedawca poinformował mnie, że owszem grę ma, w całkiem miłej cenie (169pln), ale jest jeden problem. Na opakowaniu widnieje info, że gra jest w pełnej wersji PL, natomiast po uruchomieniu na sklepowym egzemplarzu PS3 okazało się, że gierka ma owszem polskie menusy, ale dubbing jest... francuski. Mam nadzieję, że to kwestia przypadku, ale mnie skutecznie zniechęciło to do zakupu, przynajmniej na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaję że lepiej poczekać taki dobry tydzień to każdy sklep będzie miał i powinna być już typowa pełna Polska wersja językowa.

Póki co dopiero premiera to wiadomo jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 19:00, errtime12 napisał:

Może coś źle ustawiłeś ja mam po polsku szpakowski i szaranowicz gadają. Dziś kupiłem
w empiku na PS3 też.


Uruchamiał pracownik MM, ale swoją drogą dziwne, że napisy były polskie, a komentarz francuski. Takie wpadki się zdarzają, poczekam, nie spieszy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 18:55, Pablor napisał:

Tym razem nie najlepsza wiadomość, chociaż nie do końca sprawdzona. Otóż poszedłem dzisiaj
do MM celem zakupienia FIFY 09 na PS3. Sprzedawca poinformował mnie, że owszem grę ma,
w całkiem miłej cenie (169pln), ale jest jeden problem. Na opakowaniu widnieje info,
że gra jest w pełnej wersji PL, natomiast po uruchomieniu na sklepowym egzemplarzu PS3
okazało się, że gierka ma owszem polskie menusy, ale dubbing jest... francuski. Mam nadzieję,
że to kwestia przypadku, ale mnie skutecznie zniechęciło to do zakupu, przynajmniej na
jakiś czas.


Tak, i wystarczy zmienić język komentarza na polski w opcjach. Tak to jest słuchać się pacanów z MediaMarkt którzy są z siebie dumni jak uda im się włącząć konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zassalem demo, pogralem troche na dobrym padzie i moje zdanie jest takie:

to jest prawie next genowa fifa, wiele rzeczy zrobili ale i tak daleko jej do koonsolowego idealu :P

nie mniej pogram w nia dluzej niz w poprzednie czesci :)))

o wiele dluzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj przyszła do mnie paczka z FIFA 09 :). Ogólnie nie mam najlepszych pierwszych wrażeń. Wszystko sie świeci, i jest strasznie (sorki za wyrażenie:P) oczojebne ^^. Gra sama w sobie znowu wciąga, widac,że jest w niej coś nowego, na pewno jakieś nowe wstawki w komentarzach, co mnie cieszy.
Sterowanie, jak dla mnie beznadziejne, co to w ogóle ma byc? Co było złego w sterowaniu w poprzednich latach? Teraz nie idzie się połapac. Nie mam pada, z myszką nie zamierzam grac, więc jak robic loby/strzały po ziemi itp.?
Musze jeszcze więcej pograc, bo na razie to nie napawa mnie optymizmem nowa FiFA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również otrzymałem dzisiaj nową FIFĘ, ale na PlayStation 3. Muszę przyznać, że znacznie się różni od poprzednich edycji, teraz jest bardziej wszystko, jakby to określić...realne. Znaczy się, faule, gole itp. Co mnie cieszy, to że jest polski komentarz. Miło usłyszeć na PS3 Szpakowskiego i Szaranowicza. Ogólnie grafikę i modele piłkarzy poprawiono co do zeszłorocznej edycji, szkoda, że kibicie nadal w 2D, ale nie spodziewałem się ich unowocześnienia. Poza tym to gra na prawdę wciąga i chyba konsole mają nowego króla football''u. ;) Ocena tak mniej więcej, 9-/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 18:01, Łeber napisał:

Ja również otrzymałem dzisiaj nową FIFĘ, ale na PlayStation 3. Muszę przyznać, że znacznie
się różni od poprzednich edycji, teraz jest bardziej wszystko, jakby to określić...realne.
Znaczy się, faule, gole itp. Co mnie cieszy, to że jest polski komentarz. Miło usłyszeć
na PS3 Szpakowskiego i Szaranowicza. Ogólnie grafikę i modele piłkarzy poprawiono co
do zeszłorocznej edycji, szkoda, że kibicie nadal w 2D, ale nie spodziewałem się ich
unowocześnienia. Poza tym to gra na prawdę wciąga i chyba konsole mają nowego króla football''u.
;) Ocena tak mniej więcej, 9-/10.

a jak oceniasz komentarz w porównaniu do 08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować