Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2008 o 23:04, batek15 napisał:

Powiedzcie mi jak z komentatorami jest na FIFA 09 ??xD

Tak sobie. Zdarzają się wpadki typu jest np. 2-1 a oni mówią, że jest remis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 23:11, pitors89 napisał:

> Powiedzcie mi jak z komentatorami jest na FIFA 09 ??xD
Tak sobie. Zdarzają się wpadki typu jest np. 2-1 a oni mówią, że jest remis :P


A to normalka xD ... a grafika gry lepsza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w demie zaciekawiła praca kamery w trybie, gdzie steruje się jednym zawodnikiem. naprawdę ładnie szła za akcją i im bliżej bramki byłem, tym bliżej mnie była kamera. W dodatku obraz lekko trząsł się. W połączeniu ze wzmagającym się dopingiem, dawało to naprawdę fajne efekty, dało się wczuć w ten klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy skok do przodu, przede wszystkim co na pierwszy rzut oka jest widoczne, to fizyka gry. Z tego jestem niezmiernie zadowolony w tej edycji, na drugi rzut oka, to animacje. Postacie piłkarzy zostały poprawione i ciekawy jest możliwość "combosowania" cieszynek. Jest również wiele małych kwestii, które wzbogacają grę, jak to mówią "małe, a cieszy". Na przykład, gdy mamy aut, faul czy rożny, to sędzia wskazuje gestem co i jak, to samo tyczy się sędziów bocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Defakto, my mamy coś innego (wersje konsolowe), Arenę tak zwaną, gdzie sterujesz jednym zawodnikiem, kamera jest ustawiona na PRO i uczysz się po prostu grać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 06:41, Łeber napisał:

Znaczy skok do przodu, przede wszystkim co na pierwszy rzut oka jest widoczne, to fizyka
gry. Z tego jestem niezmiernie zadowolony w tej edycji, na drugi rzut oka, to animacje.
Postacie piłkarzy zostały poprawione i ciekawy jest możliwość "combosowania" cieszynek.
Jest również wiele małych kwestii, które wzbogacają grę, jak to mówią "małe, a cieszy".
Na przykład, gdy mamy aut, faul czy rożny, to sędzia wskazuje gestem co i jak, to samo
tyczy się sędziów bocznych.

mi nie chodziło o ocene gry tylko o ocene komentarzu Szpakowskiego i Szaranowicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem... Spełniam wszystkie wymagania gry Ale nie chce mi się włączyć z powodu połączenia z internetem które działa normalnie a nie wykrywa go i pisze, że nieznany błąd HTTP albo ze nie mam połączenia z internetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to jak na wersję konsolową, błędów się nie dostrzegłem i jakiś powtórzeń też nie, ale grałem dopiero 5 meczy, więc dokładnie nie mogę ocenić. Jak na razie, to bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już swoją fifę 09 ;) Myślałem ,ze będzie bardziej ciekawe wydanie a tutaj płytka i instrukcja. Ale najważniejsza jest gra a nie pierdoły. No to idę pograć. Kolejna noc stracona xD A myślałem ,że CDA da conajmniej 8 fifie...

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 20:21, albinskia napisał:

Mam już swoją fifę 09 ;) Myślałem ,ze będzie bardziej ciekawe wydanie a tutaj płytka
i instrukcja. Ale najważniejsza jest gra a nie pierdoły. No to idę pograć. Kolejna noc
stracona xD A myślałem ,że CDA da conajmniej 8 fifie...

Pozdr.


po tym co usłyszałem o tej recenzji to ci recenzenci to zapatrzeni w PES "no life"
Minusy: ANIMACJE!!! <wtf> no co za ludzie. Animacje są ultra realistyczne!!! wszystko jak w prawdziwym meczu!! Chyba że "Allor czy eld albo ktoś tam" woli sztywne pachołki z PES:/ Grafika minus? Kolejny żal. Boisko wygląda ładnie, twarze i stroje zawodników są dobrze odwzorowane, tylko stadiony i pewnie płascy kibice im nie pasują:P Dla mnie recenzja stronnicza:P

PS: Jakiś angielski serwis dał FIFA ocene 90/100!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka jest prawda że animacje są słabe, gdy ktoś strzela na bramke z główki prawie się nie rusza nie podoba mi się to w pesie lepiej wyglądają takie rzeczy, co do grafiki jest całkiem niezła lepsza niż w pesie nawet chociaż w niektórych miejscach jest strasznie niedorobiona. Ogólnie bardziej mi się podoba pes niż fifa chociaż i tak rzadko gram w tego typu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dla mnie recenzja stronnicza:P
Racja. Jak np: widać pieprzyk Pirlo, każde źdzbło trawy i każdy włos a tutaj ,że grafika zła -.- Jak w Crisisie nie ma takich dobrych modeli twarzy... I niby CDA pisze prawdę i nie jezdzi specjalnie po fifie i lubi PESA... Już wierzę <sarkazm> od dzisiaj nie lubię tak bardzo CDA :P

Dnia 03.10.2008 o 20:34, marcinshinoda napisał:

PS: Jakiś angielski serwis dał FIFA ocene 90/100!!!

I to się nazywa realizm ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam, mimo iż jestem wielkim fanem PESa, mam nadzieję, że nowa Fifa będzie miała to coś, co przytrzyma mnie przy monitorze dłużej niż ostatnio (czyt: 1 mecz i bye bye :/), bo to jednak dobrze dla gier tego typu, gdy jest rywalizacja... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 20:51, Gorn7 napisał:

Taka jest prawda że animacje są słabe, gdy ktoś strzela na bramke z główki prawie się
nie rusza nie podoba mi się to w pesie lepiej wyglądają takie rzeczy, co do grafiki jest
całkiem niezła lepsza niż w pesie nawet chociaż w niektórych miejscach jest strasznie
niedorobiona. Ogólnie bardziej mi się podoba pes niż fifa chociaż i tak rzadko gram w
tego typu gry.


Ale jak wygląda sama animacja podczas gry. Upadki po wślizgach, kolizje, parady bramkarskie:P To wszystko jest świetnie:/ I prosze nie mów że to lepiej wygląda w PES.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 21:01, marcinshinoda napisał:

> Taka jest prawda że animacje są słabe, gdy ktoś strzela na bramke z główki prawie
się
> nie rusza nie podoba mi się to w pesie lepiej wyglądają takie rzeczy, co do grafiki
jest
> całkiem niezła lepsza niż w pesie nawet chociaż w niektórych miejscach jest strasznie

> niedorobiona. Ogólnie bardziej mi się podoba pes niż fifa chociaż i tak rzadko gram
w
> tego typu gry.

Ale jak wygląda sama animacja podczas gry. Upadki po wślizgach,

kolizje, parady bramkarskie:P
Parady są zawsze te same w Fifa :P

Dnia 03.10.2008 o 21:01, marcinshinoda napisał:

To wszystko jest świetnie:/ I prosze nie mów że to lepiej wygląda w PES.....


Fakt, w PES''ie bramkarze rzucaja się jak jakieś kmioty. Nieskromnie powiem, że ja rzucam się lepiej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Ale jak wygląda sama animacja podczas gry. Upadki po wślizgach,

Dnia 03.10.2008 o 21:03, Budep napisał:

kolizje, parady bramkarskie:P
Parady są zawsze te same w Fifa :P
> To wszystko jest świetnie:/ I prosze nie mów że to lepiej wygląda w PES.....


To nie zmienia fakty że coś tam dodali:P Ale system kolizji to jest nowość w serii i jak najbardziej zasługuje na plus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować