Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Tak w ogóle to się zastanawiam, czemu ludzie kupują gry w Empiku, jest wiele takich osób, co zamawia, bądź kupuje gry i programy w tej sieci sklepów, a są przecież tańsze. Dajmy na to Saturn, tudzież MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez tego nie wiem jak tak ludzi z kasy mozna obdzierac :/ jakupuje tylko takie gry, tore gdzie indziej kosztuja tak samo albo jak jest jakas promocja. Najlepszy przykladem sa premierowe gry sprzedawane za premierowa cene, a na polce obok sa te same gierki w tanich reedycjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

Mam pytanie na temat fify!
Mam:procesor-1.6mhz,256 mb ram,kartę graficzną Radeon 9550,napęd DVD

Jaką operacje mogę najlepiej zrobic za okołó 350zł żeby gra nie zacinała się na wysokich detalach i największej rozdzielczości 1024x980 czy jakoś tak.
Początkowo myślałem o Radeonie 9800 pro ale nie wiem czy nie lepiej wymienic procesorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 15:36, łidżet napisał:

UWAGA!

Mam pytanie na temat fify!
Mam:procesor-1.6mhz,256 mb ram,kartę graficzną Radeon 9550,napęd DVD

Jaką operacje mogę najlepiej zrobic za okołó 350zł żeby gra nie zacinała się na wysokich
detalach i największej rozdzielczości 1024x980 czy jakoś tak.
Początkowo myślałem o Radeonie 9800 pro ale nie wiem czy nie lepiej wymienic procesorek.


Dokup 1 GB ram(80 zł) i wymień już bardziej procesor bo nie ma aż ogromniej różnicy miedzy 9800 a 9550 i pograsz na wysokich detalach w 800/600. Ale to już nie wtym temacie tylko o "update kompa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie sie gra w "zostań gwiazdą" Ale coś za bardzo nie sprawdzam sie jako playmaker, bo mój Arsenal przegrał pierwsze 3 mecze, a ja sam miałem 2 razy po 6,5 i raz 8(strzeliłem jedną bramke i asysta+kilka udanych dryblingów) Ale przyjemność jest duża^^ Może ktoś już skończył pierwszy sezon i powie czy bierzemy udział też w Lidze Mistrzów jeśli sie zakwalifikujemy. Szkoda że nie jest jak w wersji na konsole w UEFA EURO 2008, zaczynamy jako junior w rezerwach aż do pierwszej drużyny:D

PS: Czy w wersji na PC też jest możliwośc granie po necie 10-10 czy tylko 4 w jednej drużynie?;] Ah fajnie by sie grało z kumplamixD Przez mikrofon krzyczymy podaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 21:17, Szymex ziom napisał:

mam 1GB RAM.Pójdzie mi FIFA?


O raaany... wymagania ... ta gra nie ma takich super-dużych wymagań... na średniej klasy sprzęcie pogra się bez problemów.

Poza tym, te wymagania są wszędzie podawane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 12:17, Deejay napisał:

Nie wiem może patch jakiś jest czy coś...


nawet jesli jest jakis patch czy cos to...
nie warto.
gra wyglada ladnie tylko na maks detalach. Na srednich i niskich wyglada b.podobnie jak zeszlo roczna edycja.
Radeon 4670, cena 250zl to chyba nie tak duzo jak za nowa karte no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 12:17, Deejay napisał:

Da się coś zrobić, żeby gra poszła mi na karcie z pixel shaderami 1.3?
Nie wiem może patch jakiś jest czy coś...


Nie, niestety gra nie odpali jeśli nie masz Pixel Shader 2.0 conajmniej:P Jedynie wymiana karty pomoże:/ Jest jeden sposób ale on nie zawsze działa:P Użyj programu 3DAnalyzer On emuluje shadery i wtedy można uruchomić na słabszych kartach. Temat o tym programie jest, gdzieś na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 15:20, Zauri napisał:

Radeon 4670, cena 250zl to chyba nie tak duzo jak za nowa karte no nie ?

No ale chyba nie wsadzisz tego radka do byle g*wna, no nie?? Jak Deejay ma grafe z Pixel Shader 1.3, to reszta zapewne tez jest do d... jak np. moj sprzecior :/
PS: Sorry, za brak polskich liter, Firefox sie na mnie wkur... i nie chce na polski przejsc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam pytanie czy do gry TRZEBA miec placzenie z netem... chce kupic Fife ( co roku kupuje) , ale nie mam stalego lacza ( tylko iPlus na laptopie taty)... Prosze o odpowiedz... Z gory thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 15:22, marcinshinoda napisał:

Użyj programu 3DAnalyzer
On emuluje shadery i wtedy można uruchomić na słabszych kartach. Temat o tym programie
jest, gdzieś na forum


no właśnie się nim bawię, ale nie wiem która opcję odfajkować żeby działało :/
A na forum temat o tym programie zawiera 2 posty... także tam nie mam co pisać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 15:33, agloc23 napisał:

Hej. Mam pytanie czy do gry TRZEBA miec placzenie z netem... chce kupic Fife ( co roku
kupuje) , ale nie mam stalego lacza ( tylko iPlus na laptopie taty)... Prosze o odpowiedz...
Z gory thx

Niestety trzeba byc podlaczonym pod neta:( ale wystarczy jednorazowo:).
A ogolnie to gra jest super tylko strasznie latwa jest(strzaly sa zbyt celne i zbyt skuteczne).Grafika jest bardzo fajna a pilkarze podobni do siebie w rzeczywistosci(najbardziej podobni sa chyba Pepe-obronca realu madryt i Quagiarela-napastnik Udinese.Ale to tylko moje odczucia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam takie odczucie, że ciut łatwiejsza jest nowa FIFA niż zeszłoroczna, a co do piłkarzy, różne sławy odwzorowano bardzo dobrze, niemal identycznie jak w realu, a niektórzy to na prawdę mają w grze swojego bliźniaka. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mały problem ze sterowaniem.
Zawsze podanie (od lat klawisz "S", wraz ze zmianą zawodnika) to było podanie :) a gdy naciskałem "S" + modulator taktyki, wychodziło na podanie z klepki - tzn. podaję do kogoś i od razu mu się wysuwam do przodu by odebrać podanie od niego. Pytanie: czemu teraz zwykłe podanie (ustawiłem na "S") działa tak jakbym te dwa klawisze naraz naciskał a nie ma normalnego i zwykłego podania jak w każdej FIFIE było? Jest jeszcze podanie prostopadłe - ale to jest na dobieg, mi chodzi o zwykłe płaskie podanie po ziemi, wie ktoś o co chodzi? Czyżby błąd gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja was. Mam pewien problem z ową grą. Tak więc od początku zagrałem sobie w tryb menagera, by zobaczyć zmiany wzięłem ManU. Przeszedłem 1 sezon, zmiany jakieś były i ... rozpoczynam drugi sezon a tu "Program ustalił, że Twoja wersja Fifa 09 nie została prawidłowo uwierzytelniona. Aby pograć wersję gry Fifa 09, która może być uwierzytelniona odwiedź serwis EASTORE.com . Jeśli uważasz, że komunikat jest zbędny skontaktuj się z działem obsługi klienta". Jest jedna odpowiedź - Ok. Więc klikam i automatycznie odsuwa mnie od menu menagera :/.

Miał ktoś podobny problem, lub wie jak go zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pewien problem. Aby pograć w rozgrywki sieciowe gra domaga się aktualizacji poprzez EA Download Menadżer. Ok loguję się i szukam FIFA 09. Nie ma ... jedyna najnowsza to FIFA 08. WTF?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem co kolega wyżej tzn. zainstalowałem EADM, odpalam fife i pokazuje mi się komunikat, że dostępna jest aktualizacja i pytanie - czy ją pobrać? Odpowiadam "Tak" ale nic się nie dzieje.... wie ktoś o co kaman? Drugi problemik jest taki, że nie ładuje mi się storna główna EADM, a "aktualizacje" tak. Na początku zanim się zalogowałem wszystko się ładowało, natomiast już po logowaniu strony głównej nie ma, tylko białe pole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować