Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

No ,ale mogłoby się coś zmienić bo to już trochę nudno patrzeć ciągle na to jedno i to samo ;/.
Trybu menedżera nie zmienili ,ale to głupie sterowanie zmienili musiałem wszystko od nowa zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja dam coś od siebie powiem sam...że Fifa 09 miło mnie zaskoczyła, sterowanie mi przeszkadzało ale po zmianie było ok.. Zaskoczyła mnie grafika może mam ze sobą jakieś problemy ale gra jest naprawdę ładna i widać że idzie do przodu...Poczekamy na magiczną Fife 10 Ciekawe co tam będzie. Szczerze mogę polecić "dziewiątke" każdemu, gra jest naprawdę dużym i dobrym krokiem EA. ^^ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdego prawdziwego fana futbolu i FIFY zaskoczyła grafika i to że EA się wzieło to roboty bo przez ponad 2 lata się jakby to powiedziać opieprzali z tą fifą jedna i ta sama grafika w iszystko inne.
A co do nowej fify to nie wadomo nic na jej temat i czy będzie się nazywać FIFA10 ja by ją poprostu nazwał FIFA 2010 żeby nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie FIFA zaskoczyła w tym roku bardzo na plus (przynajmniej wersja PS3). Poprawili grafikę, fajne strzały można oddawać, fizyka jest nienajgorsza. Ale nie kapuje, dlaczego gra, która od lat jedzie na licencjach nie ma oryginalnej reprezentacji Holandii. Przypuszczam, że jest więcej nieoryginalnych zespołów, to jest duży minus jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 13:13, igorn55 napisał:

Mnie FIFA zaskoczyła w tym roku bardzo na plus (przynajmniej wersja PS3). Poprawili grafikę,
fajne strzały można oddawać, fizyka jest nienajgorsza.

Fizyka?A nie może grafika?Bo może o czymś nie wiem ^^

Dnia 11.10.2008 o 13:13, igorn55 napisał:

która od lat jedzie na licencjach nie ma oryginalnej reprezentacji Holandii. Przypuszczam,
że jest więcej nieoryginalnych zespołów, to jest duży minus jak dla mnie.

Ale co z tego że nie mają jednej czy dwóch reprezentacji licencji na te zespoły ja na przykład wcale reprezentacjami nie gram.Temu powstają takie gry jak EURO 2008 itp.
A popatrz sobie na PESa 6 prawie wcale nie ma orginalnych reprezentacji i w ogóle Lig i takich tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 13:23, Assax napisał:

Fizyka?A nie może grafika?Bo może o czymś nie wiem ^^

Chodzi mi o to jak postacie upadają (względnie latają po jakimś mocniejszym faulu ;]) i poruszają się.

Dnia 11.10.2008 o 13:23, Assax napisał:

A popatrz sobie na PESa 6 prawie wcale nie ma orginalnych reprezentacji i w ogóle Lig
i takich tam.


Ale zauważ, że głównym atutem Fify od dawna są licencje na wszystko i wszędzie, Pes to troche inna bajka. Po grze takiej jak Fifa właśnie spodziewałem się, że wszystkie zespoły będą licencjonowane, a tu zonk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2008 o 13:28, igorn55 napisał:

Chodzi mi o to jak postacie upadają (względnie latają po jakimś mocniejszym faulu ;])
i poruszają się.

A to zwracam honor ^^.No zauważyłem jak upadają dodali kilka nowych jakby to powiedzieć upadków ^^.

Dnia 11.10.2008 o 13:28, igorn55 napisał:

Ale zauważ, że głównym atutem Fify od dawna są licencje na wszystko i wszędzie, Pes to
troche inna bajka. Po grze takiej jak Fifa właśnie spodziewałem się, że wszystkie zespoły
będą licencjonowane, a tu zonk.

Co racja to racja,ale nie zawsze tak może być może odpuścili sobie tą jedną licęcję i myśleli że gracze teraz będą się zachwycać nową grafiką.Lecz jednak są gracze tacy którzy patrzą na takie rzeczy ^^.
PES to inna bajka ,ale i jedyny i największy wróg FIFY od zawsze.Zawsze PES miał najlepszą grafikę a FIFA licencje na wszystkie ligi i reprezentacje a teraz FIFA doruwnuje PESowi w 100 % i jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 13:42, Assax napisał:


> Chodzi mi o to jak postacie upadają (względnie latają po jakimś mocniejszym faulu
;])
> i poruszają się.
A to zwracam honor ^^.No zauważyłem jak upadają dodali kilka nowych jakby to powiedzieć
upadków ^^.


Oooo właśnie największą nowoscią w FIFA 09 nie jest grafika, a nowy silnik fizyczny. Kolizje, upadki, fizyka piłki, animacja ruchów piłkarzy. To jest najlepsze w tej grze^^ Drewniaki z PES odpadają;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż chciało by się krzyknąć niech żyje FIFA09!!!Fizyka w grze przyznam jest niezła podciołem gościa z tył to pierw się cofnoł a potem takigo orła do tył wywinął ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:16, Assax napisał:

Aż chciało by się krzyknąć niech żyje FIFA09!!!Fizyka w grze przyznam jest niezła podciołem
gościa z tył to pierw się cofnoł a potem takigo orła do tył wywinął ^^.


Ale czasami ten realizm denerwuje. Szczególnie w trybie zostań gwiazdą. Skupiasz uwage na przeciwnikach jak atakują twoją bramke i nie patrzysz gdzie biegnie twój kompan i BUMMM wpada na innego zawodnika i gleba:P Kilka sekund w plecy, bo musi sie podnieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coś w tym jest tylko jeszcze nie iwem co ^^.
Tak sytutacja zdarzyła mi się dziś gdy komputer chciał podać do gościa którego podkosiłem i się zwijał z bólu podał mu i walnął go w twarz i odbiła się do mnie bo nie zdążył wstać xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozegrałem swoje pierwsze mecze przez internet (PSN- mam PlayStation 3). Rozegrałem ich tylko trzy ale z jakim wynikiem panowie! Wszystkie wygrałem. Gram zawsze Manchesterem United (jeden z moich ulubionych klubów), co ciekawe wszyscy kolesie byli ode mnie poziom wyżej, aczkolwiek już awansowałem na drugi level. Wracając do tematu. Pierwszy mecz rozegrałem z Realem Madryt (1:1) wygrałem w karnych 5:4, drugi z AC Milan, zwycięstwo 2:0 dla ManU i ostatni mecz z Barcą, zdruzgotałem przeciwnika 5:1. Tak sobie myślę, że może na mistrzostwa polski w przyszłym roku jechać...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 16:34, Łeber napisał:

Dzisiaj rozegrałem swoje pierwsze mecze przez internet (PSN- mam PlayStation 3). Rozegrałem
ich tylko trzy ale z jakim wynikiem panowie! Wszystkie wygrałem. Gram zawsze Manchesterem
United (jeden z moich ulubionych klubów), co ciekawe wszyscy kolesie byli ode mnie poziom
wyżej, aczkolwiek już awansowałem na drugi level. Wracając do tematu. Pierwszy mecz rozegrałem
z Realem Madryt (1:1) wygrałem w karnych 5:4, drugi z AC Milan, zwycięstwo 2:0 dla ManU
i ostatni mecz z Barcą, zdruzgotałem przeciwnika 5:1. Tak sobie myślę, że może na mistrzostwa
polski w przyszłym roku jechać...;P


Opowiedz wrażenia po meczu 10 vs 10. Kurde jak ja bym chciał zagrać w wersje na next-gen a nie jest mi dane posiadanie konsoli:/ Ciekawe jak wygląda gra 10 vs 10. Czy gracze pilnują swoich pozycji czy jak dzicz rzuca sie na piłke jak na jedzieniexD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz wiedziec jak to wygląda, to napisz na moje gg/xF (6764981/zawshu) to mogę Ci powiedzieć ;p Widziałem taki mecz a nawet zagrałem połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 17:25, igorn55 napisał:

Jak chcesz wiedziec jak to wygląda, to napisz na moje gg/xF (6764981/zawshu) to mogę
Ci powiedzieć ;p Widziałem taki mecz a nawet zagrałem połowę.


Napisz na forum to sie wszyscy dowiedzą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Przy wyborze pozycji jest istna loteria, ponieważ każdy się rzuca na swoją ulubioną. W efekcie mamy kto pierwszy ten lepszy (no chyba, że się dogadamy z kumplami co do pozycji). W trakcie meczu dzieją się różne dziwne rzeczy, bo osoba, która np. chciała być napastnikiem została obrońcą, to lata cały czas w pole karne przeciwnika, a np. Ronaldinho biega w obronie. Kumpel mowi ze jak kiedyś grali 10v10, to koleś, który grał Ronaldinho stał pod własnym polem karnym i kapkował ;]. W efekcie wychodzą takie kwiatki jak strzelec meczu w postaci np. Rio Ferdinanda. Gra się o wiele lepiej niż z komputerem, bo człowiek myśli i gra z głową, nie to co boty, które nie potrafią podbiec do przeciwnika.W sumie taka gra 10v10 online to fajny bajer, ale tylko jak gramy ze znajomymi i dogadujemy się z nimi co do tego, kto gdzie gra. Wtedy to ma sens, natomiast jeśli gramy z nieznajomymi z sieci, to na boisku różne sytuacje mają miejsce ;] jak by ktoś chciał jeszcze coś wiedzieć, to piszcie, byćmoże będe wiedział co i jak(nie mam fify, ani nawet PS3, miałem tylko okazję zagrać, więc nie wiem wszystkiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 17:47, igorn55 napisał:

Więc tak. Przy wyborze pozycji jest istna loteria, ponieważ każdy się rzuca na swoją
ulubioną. W efekcie mamy kto pierwszy ten lepszy (no chyba, że się dogadamy z kumplami
co do pozycji). W trakcie meczu dzieją się różne dziwne rzeczy, bo osoba, która np. chciała
być napastnikiem została obrońcą, to lata cały czas w pole karne przeciwnika, a np. Ronaldinho
biega w obronie. Kumpel mowi ze jak kiedyś grali 10v10, to koleś, który grał Ronaldinho
stał pod własnym polem karnym i kapkował ;]. W efekcie wychodzą takie kwiatki jak strzelec
meczu w postaci np. Rio Ferdinanda. Gra się o wiele lepiej niż z komputerem, bo człowiek
myśli i gra z głową, nie to co boty, które nie potrafią podbiec do przeciwnika.W sumie
taka gra 10v10 online to fajny bajer, ale tylko jak gramy ze znajomymi i dogadujemy się
z nimi co do tego, kto gdzie gra. Wtedy to ma sens, natomiast jeśli gramy z nieznajomymi
z sieci, to na boisku różne sytuacje mają miejsce ;] jak by ktoś chciał jeszcze coś wiedzieć,
to piszcie, byćmoże będe wiedział co i jak(nie mam fify, ani nawet PS3, miałem tylko
okazję zagrać, więc nie wiem wszystkiego)


czyli tak jak myślałem. Zawsze trafi sie banda idiotów, którzy sobie jaja robią:P Ale klanowo fajnie by to wyglądało;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować