Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Jak zwykle zależy z kim grasz, miałem okazję zagrać 10vs10. Akurat trafiłem na szanujących się graczy i każdy starał się jak mógł pilnować nie tylko swojej pozycji, ale również brać udział w ofensywie i defensywie. Była dość ciekawa gra skrzydłami, oczywiście taka gra znacznie się różni niż grasz samemu. Jest to niesamowite spotkanie, ludzie nie znający swoich możliwości grają ze sobą tylko po to by poprowadzić swój ulubiony klub do zwycięstwa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 19:49, Łeber napisał:

Jak zwykle zależy z kim grasz, miałem okazję zagrać 10vs10. Akurat trafiłem na szanujących
się graczy i każdy starał się jak mógł pilnować nie tylko swojej pozycji, ale również
brać udział w ofensywie i defensywie. Była dość ciekawa gra skrzydłami, oczywiście taka
gra znacznie się różni niż grasz samemu. Jest to niesamowite spotkanie, ludzie nie znający
swoich możliwości grają ze sobą tylko po to by poprowadzić swój ulubiony klub do zwycięstwa.
;)


Świetnie by to wyglądało na PC. Mecze klanowe, porozumiewacie sie przez Teamspeak, krzyczycie do mikrofonu podaj itdxD Świetny pomysł z tym trybem^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w fifie 2009 na xboxa 360.Stworzyłem swojego zawodnika i by polepszać mu poszczególne właściwości potrzebne są punkty doświadczenia .Napiszcie w jaki sposób mam je zdobywać??
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 08:40, Karolinix napisał:

Mam problem w fifie 2009 na xboxa 360.Stworzyłem swojego zawodnika i by polepszać mu
poszczególne właściwości potrzebne są punkty doświadczenia .Napiszcie w jaki sposób mam
je zdobywać??
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi


Grać^^ i wygrawać. Za każdy mecz dostajesz PD. Jak sie uzbiera lvl dostaniesz kilka punktów atrybutów do rozdania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to przypadkiem nie jest w Trybie Menadżera i To be a PRO? Czy jeżeli grasz rozgrywki sieciowe i tam wygrywasz, to również dodaje Ci się expa do swojego stworzonego zawodnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 10:29, Łeber napisał:

A to przypadkiem nie jest w Trybie Menadżera i To be a PRO? Czy jeżeli grasz rozgrywki
sieciowe i tam wygrywasz, to również dodaje Ci się expa do swojego stworzonego zawodnika?


Tego nie wiem, ale Karolinix nie powiedział o jaki tryb mu chodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 10:51, Łeber napisał:

Muszę to sprawdzić, na necie po trzech meczach mam "aż" drugi level, może doszło nieco
punktów atrybutu do rozdania mojemu zawodnikowi.


A jak szybko bije sie lvl w "zostań gwiazdą sezony" Ja rozegrałem już około 20 meczów i mam zdobyłem dopiero 1,5 lvl:/ Średnia umiejętności 65:P Trudno troche sie gra bo wolny jesteś i nie dobiegasz do podań prostopadłych(uwielbiam grać na linii spalonego^^). Ciekawe czy na PC też dostajemy powołania do reprezentacji. Mogliby to wprowadzić, bo to jakiś wielki wysiłek nie jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co nie mam zielonego pojęcia. Z tego co się orientuje, to wszystko zależy od końcowej oceny twojego zawodnika w danym meczu. Załóżmy, że dostałeś 10 ocenę, to dostajesz 500exp, jak ocenę 5, to 200. To tak dla przykładu. Muszę się bardziej "wczytać" w tą gałąź gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Gdy gram przez internet i wygrywam mecz rankingowy to niezapisuje mi tego zwycięstwa. Ale na statystykach po meczu wszystko jest zapisane. O co choddzi ? ;P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Grałeś w fifę czy tylko czytałeś to co napisali w CDA ? Grafike całkiem zmienili ale jeżeli ktoś nie grał lub grał na jakimś złomie w pirata lub nie to się nie dziwie -.- Czy w PES widać wszystkie włosy, zmarszczki, pieprzyki, każde źdzbło trawy, wbijające się korki w murawę... itp ? Hmm... kolejny antyfan...

Pozdr.

Ps: proszę o odpowiedz z posta 351 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 19:24, albinskia napisał:

Hmm... Grałeś w fifę czy tylko czytałeś to co napisali w CDA ? Grafike całkiem zmienili
ale jeżeli ktoś nie grał lub grał na jakimś złomie w pirata lub nie to się nie dziwie
-.- Czy w PES widać wszystkie włosy, zmarszczki, pieprzyki, każde źdzbło trawy, wbijające
się korki w murawę... itp ? Hmm... kolejny antyfan...

Pozdr.

Ps: proszę o odpowiedz z posta

gralem w ta fife i powiem ci ze ta gra to calkowite dno!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry nie możesz oceniać. Możesz pisać czy Ci się podoba lub nie bo tak obrażasz wszystkich graczy i tych co pracowali tyle godzin by stworzyć tą grę. A powiedz mi jaki masz sprzęt( monitor i komputer). -.-

Pozdr.

Ps: proszę o odpowiedz z posta 351 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ,żę nie zapisuje. pokazuje tylko na statystykach meczu ,że wygrałem ale jak klikne dalej to ani w mojej karierze anie w narzędziu co pokazuje statystyki nie pisze.... ;/

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 19:20, PonuryŻniwiarz napisał:

fifa 09,powiem wam że szajs jak kazda inna fifa.Mogli by zrobic taka sama grafike jak
w Pro Evolution soccer 2009.W fifach wogole nie ulepszaja grafiki.Normalnie zal


A o to przykład typowego nastoletniego(11-14 lat) fanboy''a PES co podporządkował sie modzie na jechanie FIFY nawet wnią nie grając albo rozegrał 1 mecz na poziomie amator:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba człowieku nie grałeś w FIFE 09.Po pierwsze ulepszyli grafike ,a w ogóle nie patrzy się na samą grafikę gry może PES ma tą grafikę lepszą ,ale prawie wszystko inne mają gorsze od FIFY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Mam pytanko i może zna ktoś odpowiedz ( pewnie jest prosta, a ja jak zawsze nie wiem:)): Jak sterować bramkarzem podczas stałego fragmentu gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować