Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

O ile dobrze pamiętam to w fife 07 był taki bug... Ale w 09 nie słyszałem nic o tym. Sciągnołes jakiś trial czy cos w tym stylu czy sam odblokowałeś ten poziom???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 20:31, peryfraz napisał:

O ile dobrze pamiętam to w fife 07 był taki bug... Ale w 09 nie słyszałem nic o tym.
Sciągnołes jakiś trial czy cos w tym stylu czy sam odblokowałeś ten poziom???


W sklepiku można kupić:P 10k punktów chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 20:36, marcinshinoda napisał:

> O ile dobrze pamiętam to w fife 07 był taki bug... Ale w 09 nie słyszałem nic o
tym.
> Sciągnołes jakiś trial czy cos w tym stylu czy sam odblokowałeś ten poziom???

W sklepiku można kupić:P 10k punktów chyba

Ostatnio solidnie przeglądałem sklepik fana i takiego "dodatku" nie mogłem wyczaić. Na razie jedyny mi znany sposób to wykonanie zadan z 2 dowolnych stref... czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 20:40, peryfraz napisał:

> > O ile dobrze pamiętam to w fife 07 był taki bug... Ale w 09 nie słyszałem nic
o
> tym.
> > Sciągnołes jakiś trial czy cos w tym stylu czy sam odblokowałeś ten poziom???

>
> W sklepiku można kupić:P 10k punktów chyba
Ostatnio solidnie przeglądałem sklepik fana i takiego "dodatku" nie mogłem wyczaić. Na
razie jedyny mi znany sposób to wykonanie zadan z 2 dowolnych stref... czy jakos tak


Ja tam użyłem patcha na odblokowanie całego sklepiku i wszystkich gratisów i mam poziom legendarny^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee kicha z tym trybem "zostań gwiazdą sezony":P Skończyłem pierwszy sezon i od razu przechodzi do następnego. Żadnych nagród, żadnych ocen, żadnych propozycji z innego klubu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 17:05, Assax napisał:

Ale wiesz...na botach najlepiej się gra tak jak w c.sie ^^

Ja nie umiem ich zainstalować. Jak u kolegi na non-steamie mi pokazywał to wszystko czadu, a u mnie na steamie tak nie działa... :(


edit:
Ale to nie temat o csie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 17:11, Heterko napisał:

Mnie ta gra nadal nie przekonała, choć grałem tylko w demo. Już drugi rok ominę fifę
i chyba już o niej zapomnę.

Ja też ominołem 08 (w demo nawet nie grałem) A w 09 zaryzykowałem. Demo takie sobie, jakoś tez mnie szzególnie nie przekonało. Ale za to gdy kupiłem już pełną wersje... cód miód i wgl :P. Na początku próbowałem przestawić sterowanie czyli:
W- podanie z wysunięciem
E- Sprint
S- Podanie
A- Długie podanie
D- strzał itd...

Lecz przyzwyczaiłem się do sterwoania "domyślnego" czyli m.in.:
W- podanie
SPACJA- strzal
Shift- Sprint
R- Długie podanie... i jakoś się żyje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 17:14, peryfraz napisał:

> Mnie ta gra nadal nie przekonała, choć grałem tylko w demo. Już drugi rok ominę
fifę
> i chyba już o niej zapomnę.
Ja też ominołem 08 (w demo nawet nie grałem) A w 09 zaryzykowałem. Demo takie sobie,
jakoś tez mnie szzególnie nie przekonało. Ale za to gdy kupiłem już pełną wersje... cód
miód i wgl :P. Na początku próbowałem przestawić sterowanie czyli:
W- podanie z wysunięciem
E- Sprint
S- Podanie
A- Długie podanie
D- strzał itd...

Lecz przyzwyczaiłem się do sterwoania "domyślnego" czyli m.in.:
W- podanie
SPACJA- strzal
Shift- Sprint
R- Długie podanie... i jakoś się żyje ^^


Dali jedną porządną zmianę i teraz znowu będą jechać tak przez 10 lat:P Ciekawe co potem wymyślą. Może kupię fifę 10 jak jeszcze coś dodadzą to tego co teraz jest. A jest nawet fajnym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2008 o 17:20, Heterko napisał:

Dali jedną porządną zmianę i teraz znowu będą jechać tak przez 10 lat:P Ciekawe co potem
wymyślą. Może kupię fifę 10 jak jeszcze coś dodadzą to tego co teraz jest. A jest nawet
fajnym rozwiązaniem.


Mówimy o sterowaniu tak? bo jeżeli tak to faktycznie, ciekawe rozwiązanie. Aczkolwiek bardziej jestem przywyczajony nazwijmy to, do: WSAD ;). I jedna głupota... chcą z fify zrobić FPSa :D chodzi mi o ten "innowacyjny" sposób kontrolowania myszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 17:23, peryfraz napisał:


> Dali jedną porządną zmianę i teraz znowu będą jechać tak przez 10 lat:P Ciekawe
co potem
> wymyślą. Może kupię fifę 10 jak jeszcze coś dodadzą to tego co teraz jest. A jest
nawet
> fajnym rozwiązaniem.

Mówimy o sterowaniu tak? bo jeżeli tak to faktycznie, ciekawe rozwiązanie. Aczkolwiek
bardziej jestem przywyczajony nazwijmy to, do: WSAD ;). I jedna głupota... chcą z fify
zrobić FPSa :D chodzi mi o ten "innowacyjny" sposób kontrolowania myszą

To mi się właśnie podoba bo teraz można precyzyjniej celować. Za rok coś jeszcze ulepszą i kupię w końcu jednak FIFę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 17:33, witkab napisał:

Mam takie pytanko: ilu piłkarzy z Ekstraklasy jest podobnych do siebie i jacy to zawodnicy?


Szczerze? Chyba nikt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować