Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2008 o 18:08, witkab napisał:

A czy panowie z EA chociaż próbowali i im nie wyszło czy po prostu olali polską ligę?


Polska liga znajduje się w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 18:08, witkab napisał:

A czy panowie z EA chociaż próbowali i im nie wyszło czy po prostu olali polską ligę?


Zrozum to, że polska liga to dno i nie było sensu odwzorowywać twarzy piłkarzy. W żadnej mało znanej lidze, nie znajdziesz prawdziwych twarzy. Np w lidze norweskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 18:11, Budep napisał:

> A czy panowie z EA chociaż próbowali i im nie wyszło czy po prostu olali polską
ligę?

Zrozum to, że polska liga to dno i nie było sensu odwzorowywać twarzy piłkarzy.
W żadnej mało znanej lidze, nie znajdziesz prawdziwych twarzy. Np w lidze norweskiej.


Denne są tego typu komentarza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 18:13, marcinshinoda napisał:

> > A czy panowie z EA chociaż próbowali i im nie wyszło czy po prostu olali polską

Dnia 07.11.2008 o 18:13, marcinshinoda napisał:

Denne są tego typu komentarza:P



Jak masz spamować, to sie zamknij, bo taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 18:14, Budep napisał:

> > > A czy panowie z EA chociaż próbowali i im nie wyszło czy po prostu olali
polską

> Denne są tego typu komentarza:P


Jak masz spamować, to sie zamknij, bo taka prawda.


grzeczniej prosze:P Polska liga ma niski poziom, ale jednak jest rozpoznawalna:P. Jakby sie popatrzyło to niektórzy zawodnicy mogą być podobnie do oryginałów.


Na Fifaarena.pl do pobrania jest stadion Legii Warszawa^^ Załadować ją trzeba programem Creation Master 09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 18:26, peryfraz napisał:

Bardziej by mi pasował stadion Widzewa albo Ruchu :}


Na stronie pisało, ze niedługo pojawi się więcej stadionów. Stadion Legii niewiele różni sie od stadiony chyba III liga angielska, więc tego nie wgrywam:P Poczekam na stadion Wisły, Lecha albo Śląski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He wiecie co na necie gram dopiero tydzien(rowno) a juz jestem na 856 mejscu.Dla porownania wszscy ktorzy niemaja zadnego rozegranego meczu sa na okolo 32000 miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 22:20, Iverson7 napisał:

He wiecie co na necie gram dopiero tydzien(rowno) a juz jestem na 856 mejscu.Dla porownania
wszscy ktorzy niemaja zadnego rozegranego meczu sa na okolo 32000 miejscu


A ja się przyznam że wczoraj przegrałem 3:1 :P...
Domagam się rewanżu bo kilka krotnie mnie zlagowoło (wlasnie przez takie coś jedna bramka wpadała)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 22:20, Iverson7 napisał:

He wiecie co na necie gram dopiero tydzien(rowno) a juz jestem na 856 mejscu.Dla porownania
wszscy ktorzy niemaja zadnego rozegranego meczu sa na okolo 32000 miejscu


E tam, ja rozegrałem jeden mecz i jestem na ok. 900setym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 22:23, Budep napisał:

> He wiecie co na necie gram dopiero tydzien(rowno) a juz jestem na 856 mejscu.Dla
porownania
> wszscy ktorzy niemaja zadnego rozegranego meczu sa na okolo 32000 miejscu

E tam, ja rozegrałem jeden mecz i jestem na ok. 900setym miejscu.


Ja po jednym byłem 1000... potem rograłem kolejny który rpzegrałem i byłem odziwo na 891 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 22:23, Budep napisał:

> He wiecie co na necie gram dopiero tydzien(rowno) a juz jestem na 856 mejscu.Dla
porownania
> wszscy ktorzy niemaja zadnego rozegranego meczu sa na okolo 32000 miejscu

E tam, ja rozegrałem jeden mecz i jestem na ok. 900setym miejscu.

Tak to jest jak sie zamawia pre-order i gra sie dzien przed premiera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 22:22, peryfraz napisał:

> He wiecie co na necie gram dopiero tydzien(rowno) a juz jestem na 856 mejscu.Dla
porownania
> wszscy ktorzy niemaja zadnego rozegranego meczu sa na okolo 32000 miejscu

A ja się przyznam że wczoraj przegrałem 3:1 :P...
Domagam się rewanżu bo kilka krotnie mnie zlagowoło (wlasnie przez takie coś jedna bramka
wpadała)...

OK, ale jutro bo dzisiaj to juz mi mama zaraz kopa bedzie kazala wylaczyc.Omowimy to jutro na GG ,ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2008 o 22:30, Iverson7 napisał:

OK, ale jutro bo dzisiaj to juz mi mama zaraz kopa bedzie kazala wylaczyc.Omowimy to
jutro na GG ,ok


Ok... tyle że nie wiem czy jutro będe miał czas ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie wygralem w sieci, jakie emocje! :D Koles mial w cholere sytuacji, ale zawsze jak wychodzil sam na sam, to ja wychodzilem bramkarzem i on strzelal w niego, nie umial podciac pilki :P. Ja raz podcialem, i uderzyla w poprzeczke, po czym wrocila w pole i sedzia zagwizdal.. nie bylo reki, ani spalonego, nie wiem co sie stalo. Wnerwilem sie :P. Jednak pozniej przedarlem sie strona, strzelilem mocno, bramkarz odbil a ja jakims cudem dobilem i wpadlo :P Emocje niezle. Remis i zwyciestwo, niezly bilans :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie duże emocje. Wtedy jak się straci gola to nie można na to nic poradzić a w meczu z kompem zawsze seava można przerwać lub rewanż ...

A ja na początku po premierze się wnerwiłem ponieważ wygrałem z 3-4 mecze i nie zaliczyło mi a potem przegrałem kilka i zaliczyło ;/ Ale już wszystko po tych patchach działa normalnie ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje wygranej ^^ !
BUGI!
Nie no bug w pełnej wersji gry i to taki!PC miał wolnego i strzelił odbiło się od ręki jednego z nich piłka wleciała przez poprzeczke,dziwne nie?!Jakby jej tam nie było ^^. I nie zachowałem czystego konta wygrałem 4-1 ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 09:14, Assax napisał:

No to gratulacje wygranej ^^ !
BUGI!
Nie no bug w pełnej wersji gry i to taki!PC miał wolnego i strzelił odbiło się od ręki
jednego z nich piłka wleciała przez poprzeczke,dziwne nie?!Jakby jej tam nie było ^^.
I nie zachowałem czystego konta wygrałem 4-1 ;/.


Tak to jest z tymi bugami :p Wnerwiajace, ciekaw jestem kiedy to zlikwiduja, jak w ogole zlikwiduja.

Ja gram na klawiaturze i musze powiedziec, ze jest ok ;D Nie uzywasz myszki, a tricki i tak mi wychodza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 09:14, Assax napisał:

No to gratulacje wygranej ^^ !
BUGI!
Nie no bug w pełnej wersji gry i to taki!PC miał wolnego i strzelił odbiło się od ręki
jednego z nich piłka wleciała przez poprzeczke,dziwne nie?!Jakby jej tam nie było ^^.
I nie zachowałem czystego konta wygrałem 4-1 ;/.


Miałem identycznego buga... Znaczy troche inaczej to było... Jak strzeliłem to piłke wleciała pod poprzeczką... gola nie było :/... Potem komp trzela, piłka leci w poprzece i... gol... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować