Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2008 o 11:47, Ecko09 napisał:

> >

Co?! Jakim cudem ty robisz tricki na klawiaturze?! Jak sie je robi?


Normalnie :D... jak masz domyślne ustawienie klawiatury to prawy shift jest od tego... to chyba jest podpisane jakoś "Mod. umiejętności" czy jakoś tak... Ale w online tricki mi jakoś nie wychodzą... głupi net...

Mam pytnie jeszzce. Bo da się ustawiać tam takie ZM- zmasowany atak GR- gra skrzydłami. Ale nie umiem tego ustawiać w obronie... Mam nadzieje że czaicie o co kaman ^^?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 11:47, Ecko09 napisał:

> >

Co?! Jakim cudem ty robisz tricki na klawiaturze?! Jak sie je robi?


Lewy ctrl i strzałki :) Wiele da się zrobić :>

Trzymasz ctrl, czy tam shift, zależy jak maszu stawione sterowanie i klikasz strzałki. W instrukcji są wyjaścione tricki, jak klikać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak włączyć zimę w FIFIE? Chcę zagrać mecz towarzyski, tam gdzie się wybiera stadion, pogodę, można również dać zimę. To ja daje zimę WŁ. ale na meczu nic nie ma. Żadnego sniegu, ani nic, WTf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 12:14, Budep napisał:

Jak włączyć zimę w FIFIE? Chcę zagrać mecz towarzyski, tam gdzie się wybiera stadion,
pogodę, można również dać zimę. To ja daje zimę WŁ. ale na meczu nic nie ma. Żadnego
sniegu, ani nic, WTf?


Ja to pierwszy raz o takiej opcji słyszę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 12:39, peryfraz napisał:

> Jak włączyć zimę w FIFIE? Chcę zagrać mecz towarzyski, tam gdzie się wybiera stadion,

> pogodę, można również dać zimę. To ja daje zimę WŁ. ale na meczu nic nie ma. Żadnego

> sniegu, ani nic, WTf?

Ja to pierwszy raz o takiej opcji słyszę... :D



Zagraj mecz towarzyski i tam gdzie można wybrać stadiony i pogode, jest też zima..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2008 o 11:52, peryfraz napisał:

Mam pytnie jeszzce. Bo da się ustawiać tam takie ZM- zmasowany atak GR- gra skrzydłami.
Ale nie umiem tego ustawiać w obronie... Mam nadzieje że czaicie o co kaman ^^?????

W obronie ustawiasz tak jak w ataku tylko przytrzymujesz (u mnie przynajmniej) q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Etam w 09 ta zima jest jakby jej niebyło tyle że rękawiczki mają i chuchają na zimno , sniegu zero ( możę żę murawy są podgrzewane jak w real''u . A w 08 to zima była długie rękawy , rękawiczki , też chuchali ale za bramką zawsze leżał ten łądny snieg w 2D .....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się pochwalić moim składem w trybie menadżerskim. Mam 6 lub 7 sezon i prowadzę Espanyol. Niestety formacja jest nie najlepsza ponieważ screen nie jest najświeższy, ale skład terażniejszy. Jakby co to mam jeszcze paru dobrych rezerwowych... Co o nim myślicie ?

Trudno się trenowało espanyol bo gdy do niego przeszedłem po trzech sezonach w arsenalu duża ilość piłkarszy miała progres mocno w dół a tylko dwóch nie spadający, a drużyna 3,5 gwiazdki. Ale jak stworzyłem taki skład i ulepszyłem usprawnienia oprócz trenera, bramkarzy, napastników i obrońców na 10 to poczułem dużą satysfakcję.

Pozdrawiam!

20081108155703

20081108160109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko bo w Be a pro w Fifie 2009 na xboxa 360 zdobiłem bardzo dużo punktów doświadczenia i mam już umiejętności na 99 ,co mam zrobić żeby miał takie umiejętności w normalnej grze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwa, odnajdowanie talentów tzn. kupuję jakiegoś za parę mln. co ma np. 75. pkt i sprzedaję jak ma 85. i zarabia się ... oraz przyjęcie bezrobotnych piłkarzy i wogóle ... ;) Na początku to bardzo trudno ale jak już się rozkręcę to lecie szybko... Na tym pierwszym widać jak na talentach zarobiłem ;)

Mam zamiar kupić sobie obrońcę co jest wart 20mln a ma 93 lub 92 pkt. :) Ale narazie mam mało pieniędzy bo na stadion (10 lev) poszło 60 mln i z 6mln na trenerów pomocników do lev 10 ;P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 14:22, Iverson7 napisał:


> Mam pytnie jeszzce. Bo da się ustawiać tam takie ZM- zmasowany atak GR- gra skrzydłami.

> Ale nie umiem tego ustawiać w obronie... Mam nadzieje że czaicie o co kaman ^^?????

W obronie ustawiasz tak jak w ataku tylko przytrzymujesz (u mnie przynajmniej) q

u mnie "q" w grze odpowiedzialen jest za bieg... tzn bieg zawodnika,by zmusić go do biegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem taki talent podczas ,,szukaj talentów" co miał 93 wytrzymałość i siłę a ogólnie pkt to 60, ale i tak bardzo dobrze grał. A jak ja mówiłem o poszukiwaniu talentów to chodziło mi o tą opcję i szukabniu w transferach piłkarzy. ;)

Kupiłem właśnie Richardsa co grał w moim poprzednik klubie(arsenal). 23,100 mln(dla klubu) i 104 tys(wypłata). Fajnie! mam najlepszego obrońcę.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 17:38, Karolinix napisał:

Mam pytanko bo w Be a pro w Fifie 2009 na xboxa 360 zdobiłem bardzo dużo punktów doświadczenia
i mam już umiejętności na 99 ,co mam zrobić żeby miał takie umiejętności w normalnej
grze??

Nie da sie, musisz zrobić piłkarza w jakieś opcji ale nie pamiętam jak się nazywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 21:19, jcl99 napisał:

Jak zagrać klubem który się stworzyło w trybie menadżerskim?


Grać w nim w trybie menadżerskim czy online? Bo w tym drugim sie nie da, w men. gdy wybierasz zespół (kraj -> lige) jest na dole zakładka "podmień klub" czy jakoś tak... Dalej już powinieneś ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tak patrze na te twoje screeny i mnie zastanawia czy te opcje w tym menadżerze są tak po rozrzucane?
Czy to tylko taki widok włączyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedno z tych sześciu okien odpowiada za tryb menadżerski mój drogi kolego. Pozostałe okna pokazują: informacje, ,,niusy" statystyki o realnym wybranym klubie, statystyki w meczach z komputerem, statystki w trybie on-line, aktualizacje form których można używać w szybkich meczach i w on-line, średnie statystyki graczy w trybie on-line... ;) Nie wiem jak to na mniejszych monitorach ale u mnie tak menadżerki wygląda. Na początku to mnie całkowicie zniechęciło do tego trybu ale teraz tylko w niego pykam. ;P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja pozostanę przy football managerze 2008 a potem na 2009 tam te opcje bardziej mi się podobają :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować