Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2008 o 14:02, gorn63 napisał:

No BRAWO!Czy to nie do 06?


Wydaje mi się że nie... aczkolwiek mogę się mylić... Ale ja szukałem tego 2 minty... Więc nie bądz leniem poświęc 12 minut, przewertuj kilkanaście stron googli i innych wyszukiwarek i możne znajdziesz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, ludzie! Co jest z tą zimą? Jak ja ustawiam zimę, to tylko zawodnicy mają długie rękawy i rękawiczki. O co chodzi? To taka niby zima? Erm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 20:05, Budep napisał:

Ej, ludzie! Co jest z tą zimą? Jak ja ustawiam zimę, to tylko zawodnicy mają długie rękawy
i rękawiczki. O co chodzi? To taka niby zima? Erm...


I o to chodzi, że zima w tym roku słaba... Nie no... tak na serio to nikt nie wie... Być może wyjdzie jakiś patch co do tego... ale raczej nic na to nie wskazuje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze powiedziawszy to jeszcze się z zimą w FIFIE 09 nie spotkałem ,ale może jeśli mówicie że zima jak wcalem to może coś takiego było ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe na konsoli nie ma zimy, tylko spotkałem się z porą dnia (to wiadomo) i z deszczem lub słońcem. Ale jeszcze bardziej ciekawe jest to, że piłka podczas mokrej murawy zwalnia i jest jakby cięższa, za tą fizykę gry mogę EA pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już zależy od ciebie większość osób w tym temacie powie ci żebyś kupił fife09 a w temacie o PESie powiedzą ci żebyś kupił PESa2009 ,ale i ja ci mówię kup FIFE bo jest lepsza niż PES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 18:45, Reaper995 napisał:

Wacham się między kupnem Fify 09 i Pro Evolution Soccer2009!!!Moglibyście mi doradzić???


zalezy jeszcze jaki masz sprzet. jezeli nie bedziesz gral na maks detalach to fifa wyglada... tak jak ubiegloroczne czesci. W pesie genialnie zrobiono tryb become a legend, lepszy niz fifowskie be a pro (PC) pes jednak jest wolniejszy, bardziej realistyczny. w fifie pilka toczy sie tak jak by to byla pilka lekarska :P najlepiej sciagnij dema i sam ocen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to chyba ustawia się w opcjach on-line by działało ... Ale ja tego nie używam bo mam wybrane inne okno więc nie wiem dokładnie ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 19:31, albinskia napisał:

Z tego co wiem to chyba ustawia się w opcjach on-line by działało ... Ale ja tego nie
używam bo mam wybrane inne okno więc nie wiem dokładnie ;)

Pozdr.


Juz sie naprawilo, w ogole on namieszal - dzikus :B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś jak są nabijane te jakby rangi czy levy ? Tzn. Amator, Junior, Aspirujący piłkarz, Piłkarz roku ligi jakieś tam, Rezerwowy ligi jakieś tam ... Chodzi mi oczywiście o tryb on-line ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam obydwie gry : PES 2009 i FIFA 09 .Jeśli wolisz grę bardziej dynamiczną i szybszą to PES , ale jeśli wolisz bardziej precyzyjną i dopracowaną to FIFA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale jeżeli o piłkę nożną na konsoli, to jest tylko jedyny właściwy wybór: FIFA 09, przewyższa pod każdym praktycznie względem nowego PES. Nic dodać nic ująć, król konsolowego footballu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę fifę 09 na PC ponieważ na moim kompie grafika oszałamia a sterowanie za pomocą myszki i klawiatury jest genialne. ;) W tej chwili nie wyobrażam sobie grania na poważnie na padzie. :D

Ty grasz na PS3 ? Ciekawie jak jest na xbox360 ? Niby to konsola i to konsola ale chyba Fify się różnią ;P

Pozdr.

Długi18@ On gra na PS3 ale możliwe ,ze wie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 21:01, Łeber napisał:

Niestety, ale jeżeli o piłkę nożną na konsoli, to jest tylko jedyny właściwy wybór: FIFA
09, przewyższa pod każdym praktycznie względem nowego PES. Nic dodać nic ująć, król konsolowego
footballu.


a nie wiesz może jak wygląda FIFA09 na PS2 >? warta kupienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować